Dodaj do ulubionych

Jak TO nazwać?

06.03.02, 15:14
Ależ mam dzisiaj dylematy :-)
Chodzi o to, że mam autentyczny problem z terminologią dotyczącą różnych
intymnych organów, kiedy rozmawiam z moimi (małymi jeszcze) córeczkami.
Większość określeń nie przechodzi mi przez gardło - albo są ohydnie zimno-
medyczne (pochwa, wagina) albo ordynarne (wszyscy wiemy...) albo... no
właśnie. Brakuje ładnych, ciepłych i precyzyjnych słow na nazwanie tej,
skądinąd ważnej części ciała.No bo przecież mówienie, że to "pupa" to robienie
z dziecka balona... Macie może jakieś pomysły? Naprawdę będę wdzięczna
:-)
Obserwuj wątek
    • aanniiaa Re: Jak TO nazwać? 06.03.02, 15:19
      u mnie w domu zawsze używało się dwóch słów
      cipcia i siusiak

      a wyjaśnienie kto ma co odbyło się na plaży nad możem gdzie pełno było takich
      małych ludzików bez majtasków

      pozdrawiam
      ania
      • aanniiaa Re: Jak TO nazwać? 06.03.02, 15:23
        aanniiaa napisał(a):

        > nad możem

        przepraszam za ten okropny błąd!!!!!!!!!!!!!!!!
        :(
        ania

        • _angel_ Re: Jak TO nazwać? 06.03.02, 15:25
          aanniiaa napisał(a):

          > aanniiaa napisał(a):
          >
          > > nad możem
          >
          > przepraszam za ten okropny błąd!!!!!!!!!!!!!!!!
          > :(
          > ania
          >

          i slusznie ..bo az razilo!!!!
    • chudyy cipka 06.03.02, 15:20
      moim zdaniem to jest najlepsza nazwa choć niestety nieużywana,
      kiedyś słyszałem jak mama 3-letniej córeczki takiego słowa użyła w poczekalni u
      lekarza
    • aanniiaa Re: Jak TO nazwać? 06.03.02, 15:21
      u mnie w domu zawsze były dwa słowa
      cipcia i siusiak

      a wyjaśnienie kto ma co odbyło się na plaży gdzie pełno było małych golasków
      pozdrawiam
      ania
    • roseanne Re: Jak TO nazwać? 06.03.02, 15:57
      moj synek ma siurka, ewntualnie ptaka, gwizdek
      moja corcia ma siusie
      • Gość: fanny Re: Jak TO nazwać? IP: *.chello.pl 06.03.02, 16:04
        My mowimy cipka i fiutek, bo mimo ze ladny - siusiak sugeruje, ze organ sluzy
        tylko do sikania. Pochwa i inne takie nosza u nas nazwy medyczne, a jeszcze
        tylko jajka zamiast jader.
    • zlotylotos Re: Jak TO nazwać? 06.03.02, 16:03
      Baa!Siusiak jest super!Ale, niestety, mam córki :-(
      A pisia? Co myślicie o pisi?
      • Gość: fanny Re: Jak TO nazwać? IP: *.chello.pl 06.03.02, 16:05
        Mnie sie podoba!
      • chudyy Re: Jak TO nazwać? 06.03.02, 16:06
        pisia jest +5
    • hal9000 Re: Jak TO nazwać? 06.03.02, 16:53
      My używalimy: siusiak i ciapka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka