triismegistos 23.09.12, 15:02 Jak uprawić seks, kiedy z nosa ciecze? Kiedy zasmarkuje się średnio półtorej rolki papieru dziennie? Kiedy co chwilę trzeba wysuszyć nosek? No jak? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kalllka Re: Pytanie całkiem na serio... 23.09.12, 15:06 najpierw napisze ci- gdzie: na forach dla doroslych a jak , to juz prywatna, zamknieta sprawa trysz, Odpowiedz Link Zgłoś
sumire Re: Pytanie całkiem na serio... 23.09.12, 15:17 nie wiem, mnie zawsze przy tej okazji katar cudownie przechodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
maly.jasio Odp. całkiem na serio... 23.09.12, 15:19 triismegistos napisała: > Jak uprawić seks, kiedy z nosa ciecze? Kiedy zasmarkuje się średnio półtorej ro > lki papieru dziennie? Kiedy co chwilę trzeba wysuszyć nosek? > No jak? - na pieska :) Odpowiedz Link Zgłoś
przeciez.wiem Re: Pytanie całkiem na serio... 23.09.12, 15:20 Proste - na wznak. Nic Ci z nosa kapało nie będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
koham.mihnika.copyright uzupelnie prawidlowa odpowiedz 23.09.12, 15:42 najpierw jakas antyhistaminka. sa takze spraye zageszczajace. Odpowiedz Link Zgłoś
przeciez.wiem Re: uzupelnie prawidlowa odpowiedz 23.09.12, 15:59 Antyhistaminka przy katarze to norma powinna być. Zamiast spray'ów zagęszczających wolę jakiś Ortivin. I jakoś zleci każdy zasmarkany tydzień ;). Odpowiedz Link Zgłoś
tfu.tfu Odpowiedź całkiem na serio... 23.09.12, 15:31 triismegistos napisała: > Jak uprawić seks, kiedy z nosa ciecze? jak najszybciej, między jednym smarkaniem, a kolejnym ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
piataziuta Re: Pytanie całkiem na serio... 23.09.12, 15:35 wysmarkiwać się w trakcie (w papier lub chusteczkę) jak seks dobry to to nie przeszkadza Odpowiedz Link Zgłoś
samuela_vimes ekologicznie 23.09.12, 15:42 można zastosować smarki jako naturalny lubrykant. Odpowiedz Link Zgłoś
mahadeva Re: Pytanie całkiem na serio... 23.09.12, 15:55 pare dni sie mozna obyc bez seksu zreszta facet chyba nie ma ochoty na taka smarcząca... Odpowiedz Link Zgłoś
przeciez.wiem Re: Pytanie całkiem na serio... 23.09.12, 16:05 A jak nie można? No żeby gupi katar był przeszkodą... Bez przesady. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
triismegistos Re: Pytanie całkiem na serio... 23.09.12, 17:48 Maha. Po pierwsze primo, czasem nie można. A po drugie primo, gdyby nie miał, mój problem byłby o połowę mniejszy. Albo większy, łodewer, nie byłoby wątku. Odpowiedz Link Zgłoś
zamysleniee Re: Pytanie całkiem na serio... 23.09.12, 16:02 Niektórzy lubią smarkate. Odpowiedz Link Zgłoś
nie.strzelac.towarzysze Re: Pytanie całkiem na serio... 23.09.12, 16:08 > Jak uprawić seks, kiedy z nosa ciecze? Rozumiem, że odpowiedź (również na serio), że na te parę dni można sobie dać spokój z seksem, zwłaszcza że infekcje bywają zaraźliwe – że taka odpowiedź Cię nie zadowoli? :) > Kiedy co chwilę trzeba wysuszyć nosek? Nosek!? Nie sądziłem, że 4-5-latki mają takie problemy, jak seks podczas przeziębienia… Odpowiedz Link Zgłoś
akle2 Re: Pytanie całkiem na serio... 23.09.12, 16:31 może cyber? Że też Ci się chce, tak w przeziębieniu... Odpowiedz Link Zgłoś
josef_to_ja A z Twoim facetem, czy z FF? 23.09.12, 16:42 Czekam na odpowiedź. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
samuela_vimes Re: A z Twoim facetem, czy z FF? 23.09.12, 17:46 tym razem ze mną józek, triss przerzuciła się na ciężarne ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
light_in_august Re: Pytanie całkiem na serio... 23.09.12, 18:31 Przmęczyć się te dwa dni i nie uprawiać ;) Odpowiedz Link Zgłoś
przeciez.wiem Re: Pytanie całkiem na serio... 23.09.12, 19:03 Błagam, błagam napisz jak to robisz, że katar masz tylko 2 dni!! Odpowiedz Link Zgłoś
light_in_august Re: Pytanie całkiem na serio... 23.09.12, 19:23 Katar miewam może raz na 2 lata. Taki cieknący (fuj) trwa dzień do dwóch, potem już tylko nos jest lekko zatkany (tu pomagaja krople i po kłopocie). Jak to robię? Ja tego nie robię, wię niestety nie umiem Ci odpowiedzieć ;) Odpowiedz Link Zgłoś
przeciez.wiem Re: Pytanie całkiem na serio... 23.09.12, 19:34 A, czyli to raczej alergiczny, nie infekcja. To zazdroszczę, faktycznie, może trwać 2 dni. Alergen znika - katar przechodzi. Ja mam aktualnie infekcję + sienny - już ponad tydzień kulfon zatkany. Autorka wątku też chyba zasmarkana z powodu wirusów, na dwóch dniach raczej się nie skończy. Odpowiedz Link Zgłoś
light_in_august Re: Pytanie całkiem na serio... 23.09.12, 19:42 Nieee, ja nie mam alergii, to zdecydowanie katar z innymi objawami przeziębienia. Widocznie przechodzę go łagodnie. Tak czy inaczej nawet ten tydzien bez seksu to chyba można przeżyć. A może nie? Ja bym przeżyła ;) Odpowiedz Link Zgłoś
przeciez.wiem Re: Pytanie całkiem na serio... 23.09.12, 19:53 No nie wiem. Ja mogłabym doznać jakiegoś głębokiego urazu psychicznego - przyzwyczajona jestem do regularności. Nie ryzykuję. Odpowiedz Link Zgłoś
josef_to_ja A jak ktoś jest alergikiem? 23.09.12, 19:15 I katary (lekkie) ma stosunkowo często? Odpowiedz Link Zgłoś
maitresse.d.un.francais wcale 23.09.12, 18:34 to była odpowiedź całkiem na serio od braku seksu jeszcze nikt nie umarł, a od jego nadmiaru zszedł sam Attyla :-P Odpowiedz Link Zgłoś
swiete.jeze Re: Pytanie całkiem na serio... 23.09.12, 20:42 triismegistos napisała: > Jak uprawić seks, kiedy z nosa ciecze? Kiedy zasmarkuje się średnio półtorej ro > lki papieru dziennie? Kiedy co chwilę trzeba wysuszyć nosek? > No jak? Zasada jest taka, że ten z katarem jest na dole. No ale jak oddychać nie możesz i w ogóle lipa, to chyba tylko wirtualnie. Odpowiedz Link Zgłoś
przeciez.wiem Re: Pytanie całkiem na serio... 23.09.12, 20:47 swiete.jeze napisała: > Zasada jest taka, że ten z katarem jest na dole. No ale jak oddychać nie możesz > i w ogóle lipa, to chyba tylko wirtualnie. No bez przesady, chyba możesz sapać przez usta, prawda? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
swiete.jeze Re: Pytanie całkiem na serio... 23.09.12, 21:25 Jak mi na termometrze pokazuje się 37 stopni, to zaczynam umierać i cierpieć tak, że żadnemu facetowi by nie stanął po słuchaniu moich narzekań. Tak, że sapanie przez usta niekoniecznie załatwia sprawę, ale wierzę w triis:) Odpowiedz Link Zgłoś
raduch Re: Pytanie całkiem na serio... 23.09.12, 22:32 Na boku? Bo to i po chusteczkę idzie sięgnąć, i na serial w tv popatrzeć. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
zuwka Re: Pytanie całkiem na serio... 24.09.12, 09:09 normalnie :) tylko oralny odpada, bo udusić się można :D Odpowiedz Link Zgłoś
lacido Re: Pytanie całkiem na serio... 24.09.12, 22:30 co Ty w gimnazjum jesteś? Odpowiedz Link Zgłoś