Gość: ronin
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
02.08.04, 15:40
czemu palicie papierosy kobiety? osatnio sie całowalem z sliczma kobieta ale
tak jest z ust cuchnelo petami ze omal niepuscil pawia. czy palicie to
swinstwo, nałog? szpan? o co tu chodzi.mam kolege ktory wrecz bije swoja zone
jak zobaczy ja z papierosem.,czy nie wiecie ze smierdzicie cale od tego g...
nawet wy asme tego nie czujecie to sie przyzwyczajacie. pala tylko
idiotki.mam nadzieje ze sei ze mna zgodzicie ze kobieta i papieros nie pasuja
do siebie.