Dodaj do ulubionych

Kobieta o kształtach klepsydry? ... czy ...

IP: 217.96.114.* 24.08.01, 08:46
Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni czują suchość w ustach na widok
kobiet o określonych kształtach.
Nauka już wie, jak powinna być wyrzeźbiona kobieta, by zwrócić uwagą
mężczyzn: obwód biustu powinien być zbliżony do obwodu bioder, a obwód
kobiecej talii nie powinien stanowić więcej niż 60 do 70% obwodu bioder
- czyli kobieta o kształtach klepsydry.

Tyle nauka, a jakie są Wasze preferencje dotyczące kobiecych kształtów?
Obserwuj wątek
    • Gość: Kazik Mózg jak walec IP: *.suwalki.sdi.tpnet.pl 24.08.01, 10:52
      A jaki masz obwód mózgu, bo nie wiem, czy mieścisz się w normie, a i będę
      wiedział,czy mogę z Tobą prowadzić konwersację.....
      • Gość: :) Re: Mózg jak walec IP: *.pl 24.08.01, 11:15
        tak to zwykle bywa, że mężczyzni wolą kobiece kształty w połączeniu z wysoką
        inteligencją. Wymiary zwykle powinno się podawać w takiej kolejności:
        90-60-90\150 (to akurat moje)
        • Gość: zkot Re: Mózg jak walec IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 24.08.01, 11:24
          Gusta są różne. Ale ciekawi mnie co jest dla Was mężczyzn, chłopaków
          ważniejsze, mózg czy klepsydrowate kształty?
          • Gość: zizi Re: Mózg jak walec IP: *.sap-ag.de 24.08.01, 11:29
            Gość portalu: zkot napisał(a):

            > Gusta są różne. Ale ciekawi mnie co jest dla Was mężczyzn, chłopaków
            > ważniejsze, mózg czy klepsydrowate kształty?


            ja jestem w stanie poswiecic te kilka centrymetrow na rzecz madrzejszej
            rozmowy :o))))

            • Gość: d Re: Mózg jak walec IP: 134.65.105.* 24.08.01, 11:52
              wymiary z uplywem lat sa plynne
              poziom inteligencji raczej pozostaje niezmienny (trudno zdurniec, najwyzej mozna zdziecinniec)
              jesli chcecie prowadzic ciekawe zycie przez wiele lat, nalezy wybrac cos na dluzej, cos co jest
              mniej zminne niz ksztalty
              takie jest moje zdanie
              d
              • Gość: Michael Re: Mózg jak walec IP: 157.25.121.* 24.08.01, 12:13
                Gość portalu: d napisał(a):

                > wymiary z uplywem lat sa plynne
                > poziom inteligencji raczej pozostaje niezmienny (trudno zdurniec, najwyzej mozn
                > a zdziecinniec)
                > jesli chcecie prowadzic ciekawe zycie przez wiele lat, nalezy wybrac cos na dl
                > uzej, cos co jest
                > mniej zminne niz ksztalty
                > takie jest moje zdanie
                > d

                Wybacz, ale opowiadasz. Piękne kobiet jeśli o siebie dbają bardzo długo zachowują
                urodę. Ale najlepiej mieć wszystko.
              • Gość: zkot Re: Mózg jak walec IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 24.08.01, 12:16
                To pocieszające. A co sądzicie o osobach z kompleksem niższości z powodu braku
                wykształcenia. Ja spotkałam się kiedyś z sytuacją kiedy chłopak inteligentny "z
                urodzenia" ale bez matury miał ogromny problem z tym, że jego potencjalna
                wybrnka miała wyższe wykształcenie.
        • Gość: gia Re: Mózg jak walec IP: 212.160.78.* 31.08.01, 09:42
          Gość portalu: :) napisał(a):

          > tak to zwykle bywa, że mężczyzni wolą kobiece kształty w połączeniu z wysoką
          > inteligencją. Wymiary zwykle powinno się podawać w takiej kolejności:
          > 90-60-90\150 (to akurat moje)

          hehehe... 150 to IQ?
          gia

          • Gość: curious Re: Mózg jak walec IP: *.uni-forst.gwdg.de 31.08.01, 10:54
            Gość portalu: gia napisał(a):

            > Gość portalu: :) napisał(a):
            >
            > > tak to zwykle bywa, że mężczyzni wolą kobiece kształty w połączeniu z wyso
            > ką
            > > inteligencją. Wymiary zwykle powinno się podawać w takiej kolejności:
            > > 90-60-90\150 (to akurat moje)
            >
            > hehehe... 150 to IQ?
            Nie. To waga w kilogramach :-)))))
    • Gość: Etna zdecydowanie walce:P IP: *.suwalki.sdi.tpnet.pl 24.08.01, 12:51
      Chciałabym poruszyc pewna kwestie,dlaczego jest tak,że to mężczyźni wymyślaja
      jakieś durne kryteria oceniania kobiet,ta z klepsydrą przechodzi wszystkie
      swoim poziomem .dlaczego my kobiety nie ustaliłysmy kanonów według,których
      oceniamy mężczyzn,tyle w barach,tyle w klacie....itp.Jakieś męskie 90/60/90,co
      panie na to?I ostra selekcja panów ,którzy zmieniają o jeden centymetr ten
      ideał.Tobyłoby fair,ja uważam ,że mój partner może odbiegac od wszelkich norm
      patrzenia,moja wina,ze kocham chuderlaczka 120cm albo grubasa 150 w
      obwodzie?:)))Mi odpowiada ich klepsydrowaty kształt,inne sa walory,a ideał
      piękna i to,co nas kręci jest indywidulane.Nie wolno bac sie siebie,gdy stado
      mówi beee:)
      • Gość: Janek Do Etny IP: *.ipartners.pl 24.08.01, 15:00
        Po co się az tak oburzać? Chodzi o to, że my mężczyźni podziwiamy piękne
        kobiece kształty.
        Podziwiamy, niekoniecznie wybieramy na całe życie.
        • Gość: Soonia Re: Do Etny IP: *.regionet.pl 24.08.01, 15:28
          Gość portalu: Janek napisał(a):

          > Po co się az tak oburzać? Chodzi o to, że my mężczyźni podziwiamy piękne
          > kobiece kształty.
          > Podziwiamy, niekoniecznie wybieramy na całe życie.

          To jest własnie smieszne. Co innego podziwiacie, a na życie wybieracie co innego
          tak aby się wam wygodnie żyło.

          • Gość: curious Re: Do Etny IP: *.uni-forst.gwdg.de 31.08.01, 10:57
            Gość portalu: Soonia napisał(a):

            > Gość portalu: Janek napisał(a):
            >
            > > Po co się az tak oburzać? Chodzi o to, że my mężczyźni podziwiamy piękne
            > > kobiece kształty.
            > > Podziwiamy, niekoniecznie wybieramy na całe życie.
            >
            > To jest własnie smieszne. Co innego podziwiacie, a na życie wybieracie co inneg
            > o
            > tak aby się wam wygodnie żyło.
            Dlaczego smieszne? To takie ewolucyjne przysosowanie...

    • kirke Re: Kobieta o kształtach klepsydry? ... czy ... 24.08.01, 16:53
      Gość portalu: kirke napisał(a):

      > Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni czują suchość w ustach na widok
      > kobiet o określonych kształtach.
      > Nauka już wie, jak powinna być wyrzeźbiona kobieta, by zwrócić uwagą
      > mężczyzn: obwód biustu powinien być zbliżony do obwodu bioder, a obwód
      > kobiecej talii nie powinien stanowić więcej niż 60 do 70% obwodu bioder
      > - czyli kobieta o kształtach klepsydry.
      >
      > Tyle nauka, a jakie są Wasze preferencje dotyczące kobiecych kształtów?

      dobrze przyzanje sie!
      bylo to nic innego jak prowokacja :)

      nauka, nauka ale bez przesady!
      zdaje sobie sprawe, ze kazdy zwroci uwage na "ladny kawalek ciala", (mezczyzna na
      ladna kobiete, a kobieta na przstojnego mezczyzne),ale zeby zaraz procety!?

      cieszy mnie opinia panow, dla ktorych wazne jest tez cos wiecej... jak
      np. inteligencja "stosowana" i poczucie humoru czyli takie cechy ducha i umysłu,
      które nie umniejszają przeciez atrakcyjności ciała kobiety :)

      • Gość: Lewy Re: Kobieta o kształtach klepsydry? ... czy ... IP: *.244.209.174.Dial1.Washington2.Level3.net 31.08.01, 02:08
        Ja mam zona-superdupe i z wyzszym wyksztalceniem. Nie wiem jakie ma wymiary
        ale chyba mnie wiecej jak Zete-Jones. Ale najgorsze jest to, ze ona niigdy nie
        jada ze mna posilkow i caly czas martwi sie, ze jest za gruba. Pierdolca mozna
        dostac. Jeszcze dojdzie do tego, ze rozwiode sie z piekna inteligentna
        kobieta, ktora marnuje swoj potencjal intelektualny na pierdoly tego typu.
        • Gość: Józef K Re: Kobieta o kształtach klepsydry? ... czy ... IP: 157.25.130.* 31.08.01, 08:40
          Gość portalu: Lewy napisał(a):
          > caly czas martwi sie, ze jest za gruba. Pierdolca mozna
          > dostac.

          Obawiam się kolego, żeś nie jedyny taki człek.
          Ja też takie znam. Makabra. Wszystkie na potęgę chcą być chude jak patyki,
          obrzydliwe, suche patyki.
          Ja lubię mięsko, troszkę ciałka do pieszczenia, a nie same kości.
          Jak widzę inni też miewają podobne wrażenia.

          Kłaniam się nisko

          P.S. A co do wątku, prowokacji.
          Podobno odkryto, że faceci w związkach krótkotrwałych wybierają "dupy" nie bacząc
          na inteligencję, a w długotrwałych preferują inteligentne, nawet jeśli nie są
          takie "dupy". Stąd może taka tragedia jak facet wpada z przygodną osóbką i potem
          żeni się.
    • Gość: Kasia Re: Kobieta o kształtach klepsydry? ... czy ... IP: *.suwalki.sdi.tpnet.pl 31.08.01, 17:00
      Panowie tak trzymać!:-))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka