Gość: obierzyna
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
23.09.04, 11:09
albo czujecie, ze wygasa. i ta bezradnosc,ze nie mozesz juz z tym nic zrobic.
czujesz, ze dziela cie od niego lata swietlne. a niedawno jeszcze byliscie
jednym. czy to wina jesieni? bo jesli tylko pory roku to pół biedy, ale chyba
to nie wina spadających liści....