Dodaj do ulubionych

Naiwność młodych kobiet

31.05.20, 21:10
Tytułem wstępu pracuje poza Polską, mieszkam w miejscu pracy. W tym z młodymi ludźmi.
Jedyny rodak w firmie to 18 letnia młoda dziewczyna z naszego kraju.

Patrząc na jej wybory odnośnie doboru partnerów do sexu, drinkowania widzę jak młode kobiety są naiwne.
Wiec mamy młodego hipisa, miłość, wolność, szacunek do ludzi etc Poznanie starszego od siebie faceta na siłowni, rodak (28 lat).

Pierwsze wrażenie wiadomo wygląd, dobra genetyka etc. Następuje zauroczenie i przechodzimy meritum.
Wychodzi że to jest nacjonalista, człowiek który mocno negatywny. Mający wcześniej problemu z narkotykami, potrafiący duzo o nich gadać, rzucający teksami o obcokrajowcach w Polsce ze to... cenzura bo posta zablokują, biciu prostytutki z liścia, śmieć j.... o ludziach, pogarda dla osób otyłych, innych orientacji etc.
Fan skrajnej prawicy w Europie. Donald Tusk to zdr... i .....

I mamy dziewczynę bliżej centrum, mówiącej o szacunku do drugiego człowieka, jakieś duchowości etc I młoda wszystko przytakuje koledze. Stworzył wizerunek pana alfy i młoda samica jest nim mocno omotana.

Morał jest taki, że będąc daleko - bez rodziny, cenzorów, norm młode kobiety nie dokonują większej selekcji ludzi z którymi chcą sypiać. Liczy się tylko fit sylwetka, postawa etc Plus bajerowanie o byciu kimś ważnym, silnym etc. Bajerowanie które nie jest weryfikowane.

Wiec typ przychodzi co sobote na darmowy seks z 10 lat młodszą naszą rodaczką. Przynosi tylko piwo czy jakiś alkohol. Nigdy żadnego prezentu dla niej - żadnego soku, czekolady itp

Dziewczyna nic nie wymaga - liczy sie tylko zdrowe ciało.

Jej siostra lesbijka zyjaca w Polsce, on wyzywający ludzi od j... c.... hihot z jej strony.
Próbowaliśmy wytłymaczyc młodej ze to zły człowiek - rzuca że ona wie co jest najlepsze dla niej.

Próbowałem ją zestawić z dobrym typem, kilka lat tylko starszym, dobrze rokującym - nie wyszło.

Całe życie miałem od grom mądrych kobiet wokół, dlatego jak słuchałem Korwina... to się wkurzałem. Lecz będąc poza Polską, jestem coraz bardziej w szoku.

Jakas chora biologia, logika, to tak jakby kobieta czytająca Wysokie Obcasy, z typem jak wyżej się układała...

Młodymi osobami rządzą hormony, w miejscu gdzie nie ma kandydatów na długoterminowy związek młode układają się z takimi przeciwnościami jak wyżej.

ps w rozmowie np. ze mną potrafi krytykować obecny rząd, stan w jakim jest kraj.... Za to jak typ chwali i mówi ze jest super, lepiej niż wszędzie wokół. To tylko przytakuje i się smieje.

Coś jak się śmiać z nieszmiesznych żartów tylko dlatego aby się podlizać osobie która je opowiada i jednocześnie się nam podoba....

Takim podejściem do seleksji do sexu... powstają potem samotne matki ...

Zły facet który zostawił, oszukał... lecz selekcja na samym początku zawiodła...

Obserwuj wątek
        • j-k dej pokoj... 01.06.20, 23:02
          horpyna4 napisała:
          > Jak widać, niektórzy mają nieodpartą potrzebę oceniania innych i w ogóle wpiepr
          > zania się między wódkę, a zakąskę. A może by tak spróbowali żyć własnym życiem,
          > a nie cudzym?

mloda panienka olala starszego kavaliera - to proboje sie chlopie jakos odkuc...
    • li_lah Re: Naiwność młodych kobiet 14.06.20, 15:11
      Próbowałem ją zestawić z dobrym typem, kilka lat tylko starszym, dobrze rokującym - nie wyszło.
      Ale po co? Kim jesteś, żeby ją swatać?

Jakas chora biologia, logika, to tak jakby kobieta czytająca Wysokie Obcasy, z typem jak wyżej się układała...

Młodymi osobami rządzą hormony, w miejscu gdzie nie ma kandydatów na długoterminowy związek młode układają się z takimi przeciwnościami jak wyżej.

A może ona wcale nie jest warta więcej? Dlaczego uważasz, że zasługuje na nie wiadomo jakiego faceta?

"ps w rozmowie np. ze mną potrafi krytykować obecny rząd, stan w jakim jest kraj.... Za to jak typ chwali i mówi ze jest super, lepiej niż wszędzie wokół. To tylko przytakuje i się smieje. "

Nie masz lepszych i mądrzejszych kobiet, z którymi mógłbyś rozmawiać? Jeśli ta liczba w loginie to twój rok urodzenia, to ona jest młodsza o jakieś 17 lat... Może to Ty źle wybierasz?

PS. Popracuj nad językiem, bo momentami to taki bełkot, że ciężko zrozumieć, co chcesz przekazać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka