Dodaj do ulubionych

Bez tematu

11.10.22, 22:22
Śledziłem po raz kolejny moją koleżankę z własnej głupoty. Przyznałem jej się że jestem głupi i jest mi wstyd. Przeczytała to ale nie odpisała nic czy chce mnie jeszcze znać i czy się jeszcze kiedyś spotkamy. Powiedziała mi że jeśli jeszcze raz to zrobię to koniec naszej znajomości. Nie śledzę ją od 28 września. Dlaczego się nie odzywa? Co ty jako kobieta myślisz o moim głupim postępowaniu?
Obserwuj wątek
    • horpyna4 Re: Bez tematu 11.10.22, 22:32
      A po co ją śledziłeś? Co chciałeś w ten sposób uzyskać?
      • foka28 Re: Bez tematu 11.10.22, 22:40
        Bo myślałem że kogoś ma ale to nie prawda. Dopiero teraz zdałem sobie z tego sprawę jaki byłem głupi, ona nie wie dlaczego ją śledziłem, myśli że z nudów albo że z głupoty
        • horpyna4 Re: Bez tematu 11.10.22, 22:55
          Śledzenie to najgorsze, co mogłeś wymyśleć - zraziłeś ją do siebie. Zrozum, że jeżeli dziewczyna nie ma nikogo, to nie znaczy, że masz u niej szanse.

Nie mogłeś z dziewczyną normalnie porozmawiać? Ile masz lat?
          • foka28 Re: Bez tematu 11.10.22, 23:01
            Tak wiem zachowałem się jak małolat, nie pomyślałem. 44 lata a głupi jak dziecko
          • foka28 Re: Bez tematu 11.10.22, 23:05
            A najlepsze to śledziłem ją już kilka razy i już kilka razy mnie zauważyła i dała mi szanse na poprawę, nawet ją przeprosiłem a potem zrobiłem to samo jak jakiś debil
            • foka28 Re: Bez tematu 11.10.22, 23:18
              Jak to teraz naprawić, czy to jest możliwe?
              • horpyna4 Re: Bez tematu 12.10.22, 17:01
                Lepiej odpuść sobie. I przydałaby się wizyta u psychologa, żeby pomógł Ci zrozumieć, co jest nie tak z Tobą.
                • foka28 Re: Bez tematu 12.10.22, 17:37
                  No dobra ale jak to teraz naprawić?
                  • horpyna4 Re: Bez tematu 12.10.22, 18:26
                    Możliwe, że nie da się naprawić. Na przykład ja nie chciałabym mieć nic wspólnego z gościem, który mnie by śledził. Jej telefon też byś przeglądał? Chore.

Ale naprawdę wybierz się do psychologa, bo możesz mieć ostatnią szansę. Może masz jakieś głęboko ukryte kompleksy? Może obniżone poczucie własnej wartości, z czego nie zdajesz sobie sprawy? Musisz najpierw rozgryźć siebie samego.

Od dziewczyny na razie trzymaj się z daleka.
                    • foka28 Re: Bez tematu 12.10.22, 18:49
                      Znamy się od 30 lat, nie byłem taki, dopiero jak mama zmarła to coś mi się stało, zmieniłem się na debila. Unikam ją ile mogę, nie usunęła mnie ze FB, to chyba dobrze?
                      • horpyna4 Re: Bez tematu 12.10.22, 20:16
                        Czy mam Ci trzeci raz napisać, że masz iść do specjalisty od głowy? Jak przejdziesz terapię, to możesz spróbować się do niej odezwać, ale nie wcześniej. Tylko musisz lekarzowi opowiedzieć wszystko, łącznie z tym, od kiedy masz takie jazdy.
                  • akle2 Re: Bez tematu 13.10.22, 09:59
                    Wszystko, co możesz teraz zrobić (oprócz psychologa, którego proponuje horpyna), to pozostawić w stanie niepogorszonym, czyli nie robić nic. Każde Twoje działanie będzie zinterpretowane in minus, czemu się wcale nie dziwię, bo ja będąc na jej miejscu
                    poszłabym na policję. Na stalking jest obecnie paragraf.
                    • taniarada Re: Bez tematu 13.10.22, 10:41
                      Jasne ,a oni już się biorą to pracy .Pisać na necie to każdy może .Trochę lepiej lub gorzej .Jak udowodnić stalking osobie np bardzo milej ,która ciągle się pojawia pod twoimi wpisami lub twoich znajomych i neguje wszystko.Nic nie zrobisz ,jedynie możesz zablokować i wygasić . Ktoś kto załozył ten watek jest mocno zaburzony i szkoda go podbijać .
                      • akle2 Re: Bez tematu 13.10.22, 16:27
                        Może i masz rację, pełno tu wątków zakładanych przez nudziarzy tylko po to, aby żyły własnym życiem. Co nie zmienia faktu, że każdy stalking zaczyna się niewinnie, a potem może dojść do nieszczęścia; nie na darmo wprowadzono ten paragraf do kk. Potrzeba taka wyniknęła z prawdziwego życia.
                    • foka28 Re: Bez tematu 13.10.22, 13:32
                      To nie jest stalking
                      • horpyna4 Re: Bez tematu 13.10.22, 15:30
                        Co jest stalkingiem, odpowiedzieć może tylko druga strona. Bo sam stalker nie przyjmuje do wiadomości, że jest stalkerem.
                  • six_a Re: Bez tematu 15.10.22, 13:48
                    iść do psychiatry i zająć się sobą.
              • taniarada Re: Bez tematu 12.10.22, 17:05
                Idź do spowiedzi .Jak dostaniesz rozgrzeszenie to ona też ci wybaczy 😊
        • ta Re: Bez tematu 13.10.22, 10:42
          foka28 napisał:

> Bo myślałem że kogoś ma ale to nie prawda.

I to ma być powód i usprawiedliwienie śledzenia koleżanki ?!
          Co ci do tego, czy twoje koleżanki są z kimś związane, czy nie.
          Masz bardzo poważny problem ze sobą.
          Szybciutko do psychologa lub psychiatry, jeśli psycholog tam ciebie pokieruje.
          Stalkujesz, kobieta ma podstawy zwrócić się do organów ścigania.
          Będziesz miał sprawę sądową, doigrasz się.

Jak najszybciej zwróć się po pomoc do specjalistów j.w.

• foka28 Re: Bez tematu 13.10.22, 13:52
            To nie jest stalking bo nie dzwonie do niej i już z tym skończyłem
            • horpyna4 Re: Bez tematu 13.10.22, 15:40
              Nie tylko wydzwanianie jest stalkingiem, śledzenie również. I dużo innych zachowań też. Nawiasem mówiąc, uporczywe nękanie jest znane już od czasów starożytnych i bywało uznawane za wykroczenie. Gwarantuję Ci, że telefonów wtedy nie było.
              • foka28 Re: Bez tematu 13.10.22, 15:47
                Przecież ja uporczywe ją nie nękałem, tylko śledziłem i tyle, to za mało żeby uznać za stalking
                • horpyna4 Re: Bez tematu 13.10.22, 17:24
                  Nie za mało. Istotną cechą stalkingu nie jest rodzaj zachowania, tylko powtarzalność tego, czego druga strona sobie nie życzy - np. ciągłe wystawanie z kwiatami pod jej mieszkaniem. Taki stary chłop, a taki niekumaty.
                  • foka28 Re: Bez tematu 13.10.22, 17:31
                    Ale ja jak już pisałem nic nie robiłem tylko ją śledziłem, żadnych kwiatów, żadnego wydzwaniania czy coś innego. Wiem że nie życzy żebym ją śledził, też bym nie chciał żeby ktoś mnie śledził, już tego nie robię i robić nie będę tylko teraz czekać aż ona sie odezwie
                    • ta Re: Bez tematu 13.10.22, 20:54
                      foka28 napisał:

> Ale ja jak już pisałem nic nie robiłem tylko ją śledziłem

A ty w zaparte. „ Tylko śledzenie”, gdy osoba nie życzy sobie takiego wobec siebie zachowania wystarczy by je zakwalifikować jako stalking. Lecz się, póki nie przyjdą ci do głowy kolejne pomysły.

• foka28 Re: Bez tematu 13.10.22, 21:08
                        Nic mi do głowy już nie przyjdzie
                        • horpyna4 Re: Bez tematu 14.10.22, 12:10
                          Idź do psychologa, sam sobie nie poradzisz. Masz skrzywione spojrzenie na stosunki międzyludzkie i ktoś powinien Ci je naprostować.
                          • foka28 Re: Bez tematu 14.10.22, 12:28
                            Jak nie będę ją śledził to znaczy że ze mną jest wszystko ok
                            • ta Re: Bez tematu 14.10.22, 16:30
                              Nie, nie jest z tobą OK.
                              Śledziłeś, przepraszałeś i znowu robiłeś to samo i tak więcej, niż jeden raz.
                              Kobieta wyraźnie mówiła, że sobie tego nie życzy, a ty nadal to robiłeś.
                              Prezentowałeś działania patologiczne.
                              Teraz, jak twierdzisz już jej nie śledzisz, ale nadal tutaj bagatelizujesz problem.
                              I skupiasz się na tym, czy ona będzie chciała po tym wszystkim utrzymywać z tobą kontakt.

Jeśli wie cokolwiek o zagrożeniu stalkingiem nie powinna zgodzić się już nigdy na żadną formę kontaktu z tobą, więcej - powinna powiadomić o tych wydarzeniach jak największą liczbę osób z rodziny, znajomych i otoczenia, oraz przy jakiejkolwiek ponownej próbie zbliżenia się przez ciebie do niej bezzwłocznie powiadomić organy ścigania.

Ty, jeśli nie udasz się po pomoc psychologiczną/psychiatryczną jesteś dla kobiet zagrożeniem.
                              • foka28 Re: Bez tematu 14.10.22, 16:57
                                Ona jest mi potrzebna do życia jak tlen dla płuc i jeśli ona sie nigdy nie odezwie do mnie to ja nie chce żyć. Tak zrobiłem to kilka razy i ona mnie widziała że ją śledzę a mimo to spotykała się ze mną kilka razy po tym wszystkim, jakiś czas było dobrze, żadnych śledzeń dopiero 28 września stało sie to co nie miało się stać. A po co ma to mówić wszystkim? Po co piszesz takie bzdury, nie jestem niebezpieczny
                                • lumeria Re: Bez tematu 14.10.22, 17:18
                                  >Ona jest mi potrzebna do życia jak tlen dla płuc i jeśli ona sie nigdy nie odezwie do mnie to ja nie chce żyć.

O kurde, biedna kobieta. Ciary przechodzą jak się faceta czyta. Klasyka stalkingu, z ostrym pogorszeniem po śmierci jego matki.

Mamy jakiś wysyp wpisów facetów, którzy dopuszczają się wykroczeń - narkotyki, pobicia kobiet, agresja w/dzieci, teraz stalking... i ci panowie zarzekają się, ze nie, oni nie sa przemocowcami/pijakami/narkomanami/stalkerami. Argh....
                                  • foka28 Re: Bez tematu 14.10.22, 17:36
                                    Ja nie mam takiego problemu, ja nigdy bym jej nic nie zrobił
                                    • foka28 Re: Bez tematu 14.10.22, 17:37
                                      foka28 napisał:

> Ja nie mam takiego problemu, ja nigdy bym jej nic nie zrobił albo jej dziecku
                                    • horpyna4 Re: Bez tematu 14.10.22, 21:18
                                      Ty nie masz problemu ze swoim chorym zachowaniem, ale ona ma. Wywołuje to u niej cholerny dyskomfort.

Skończ z tym "ja", więcej empatii Ci potrzeba.
                                      • foka28 Re: Bez tematu 15.10.22, 16:39
                                        Tu się bardzo mylisz myśląc że ja nie mam problemu z moim głupim zachowaniem, jak by się dało to bym cofnął czas, ty nawet nie wiesz jak mi jest z tym źle
                                  • foka28 Re: Bez tematu 14.10.22, 17:38
                                    Przed śmiercią mamy tak nie miałem
                                • ta Re: Bez tematu 14.10.22, 17:55
                                  Człowieku, jesteś niebezpieczny!
                                  Odsłaniasz coraz więcej cech stalkera!
                                  Co to znaczy:
                                  „Ona jest mi potrzebna do życia jak tlen dla płuc i jeśli ona sie nigdy nie odezwie do mnie to ja nie chce żyć”
                                  Tak myśli i mówi 44 letni zdrowy psychicznie, zrównoważony mężczyzna ?
                                  Nie, tak mówi poważnie zaburzona osoba.

Dla swojego bezpieczeństwa kobieta powinna powiadomić o tym, co się dzieje wiele osób.
                                  To nie są bzdury, to jest rozważne działanie w celu ochrony swojego bezpieczeństwa.
                                  • foka28 Re: Bez tematu 14.10.22, 18:56
                                    Jak już pisałem nic jej nie zrobię i nie jestem niebezpieczny
                                    • horpyna4 Re: Bez tematu 14.10.22, 21:21
                                      Ona czuje coś innego. Dotrze to wreszcie? Przecież ona wyraźnie widzi, że jesteś niezrównoważony psychicznie.
                                      • ta Re: Bez tematu 14.10.22, 21:30
                                        Horpyno, niestety jak nie docierało tak i nie dotrze, co niestety potwierdza nasze rozpoznanie problemu.

Należy kobiecie życzyć rozwagi i odwagi w uporaniu się ze stalkerem przy wsparciu rodziny, przyjaciół, policji i sądu.
                                        • foka28 Re: Bez tematu 14.10.22, 22:35
                                          Należy kobiecie życzyć rozwagi i odwagi w uporaniu się ze stalkerem przy wsparciu rodziny, przyjaciół, policji i sądu. HAHAHAHAHAHAHAHA
                                      • foka28 Re: Bez tematu 14.10.22, 22:37
                                        No być może i widzi że coś ze mną nie tak i dlatego chcę jej pokazać że chcę się zmienić
                                    • ta Re: Bez tematu 14.10.22, 21:25
                                      Już jej robisz! Ona sobie czegoś NIE ŻYCZY, a ty masz to gdzieś i powtarzasz nieakceptowalne zachowania.
                                      Jak się może kobieta z czymś takim czuć? Uważasz, że komfortowo?
                                      Tym bardziej, że są to zachowania ( śledzenie obiektu westchnień) conajmniej szczeniackie, mówiąc wprost - u 44 letniego mężczyzny - chore.
                                      • foka28 Re: Bez tematu 14.10.22, 22:39
                                        (śledzenie obiektu westchnień) ona mi się nie podoba
                                        • enith Re: Bez tematu 19.11.22, 02:58
                                          Nie to napisałeś w swoim ostatnim wątku. Przecież widać, że już oczyma duszy widzisz się z nią w związku i w jednym łóżku. Po co ściema z pisaniem, że ci się nie podoba? Chcesz ją mieć dla siebie, stąd to śledzenie, czy nie ma faceta. Kobiety, którą nie jesteś zainteresowany, nigdy byś nie śledził, bo i w jakim celu. Lecisz na laskę, aż furczy, a nam wciskasz kity, że nie, nie podoba ci się. LOL.
                                          • taniarada Re: Bez tematu 19.11.22, 10:50
                                            Nie wiem o co chodzi i dlaczego jesteś taka zaangażowana .Ale dwa wyleciały na osła .Ktoś czuwa by ktoś mógł spać .
                                      • foka28 Re: Bez tematu 15.10.22, 11:56
                                        I bardzo ciężko mi na sercu przez to co zrobiłem i że nie odzywa się do mnie
              • sweetbog [...] 13.10.22, 17:17
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka