Dodaj do ulubionych

MIESIACZKA

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.04, 21:07
dwa tygodnie temu mialam okres ktory przebiegal normalnie bez jakich kolwiek
zmian. Dzis zauwazylam ze pojawily sie u mnie uplawy ktore calkowicie
przypominaja okres tylko mnie martwi fakt ze uplynelo zaledwie 20 dni od
poprzedniego okresu! Dodam ze od tygodnia choruje na ospe wietrzna i
przyjmuje antybiotyki. Czy ze mna wszystko jest w porzadku?? Prosze o pomoc
Obserwuj wątek
    • Gość: verte Re: MIESIACZKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.04, 21:10
      Gość portalu: magic napisał(a):

      > dwa tygodnie temu mialam okres ktory przebiegal normalnie bez jakich kolwiek
      > zmian. Dzis zauwazylam ze pojawily sie u mnie uplawy ktore calkowicie
      > przypominaja okres tylko mnie martwi fakt ze uplynelo zaledwie 20 dni od
      > poprzedniego okresu! Dodam ze od tygodnia choruje na ospe wietrzna i
      > przyjmuje antybiotyki.


      Disgusting....
      • kkkarolina Re: MIESIACZKA 11.11.04, 21:14
        Gość portalu: verte napisał(a):


        > Disgusting....

        Pani ma problem, odrobinę zrozumienia...
      • kkkarolina do magic 11.11.04, 21:18
        Ale myśle, że nie masz się czym martwić. Zaburzenia miesiączkowania się czasami zdarzają, szczególnie, że jesteś chora i przyjmujesz antybiotyki.

        No chyba, że się mylę...
    • bea_su Re: MIESIACZKA 11.11.04, 21:14
      To w końcu dwa tygodnie temu, czy 20 dni temu??!! zdecyduj sie a poza tym, od
      kiedy to miesiączka przypomina upławy czy też raczej (jak to napisałaś)upławy
      przypominaja miesiączkę- dobre!:D
      no i jeszcze ta ospa??!!!
      Nie na pewno Z TOBĄ nie jest w porządku;)
      • bzz_bzz Re: MIESIACZKA 11.11.04, 21:27
        Eee, to wszystko przez tego kolesia, co zakłada te głupie posty o różnicy
        wieku. Dziewczyna się przestraszyła - czego chcecie od niej? Nigdy nie
        dostałyście wcześniej miesiączki? Można się zestresować. Mnie się to zdarzyło
        nie raz i choć wiedziałam, że tak bywa, miałam stracha.
        Nie przejmuj się tym za bardzo Magic. Następna miesiączka powinna już
        być "normalna" :))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka