Gość: ciekawy
IP: 157.25.84.*
15.05.02, 09:52
Cześć jako że mamy dosyć ciepłe lato tej wiosny ;) TO już się zaczęło. Mam na
myśli stringi prześwitujące albo odciskające się spod spodni czy też spódnic,
naszych pięknych PAŃ. Dziewczyny czy lubicie chodzić w stringach i czy nie
przeszkadza to wam (a może robicie to specjalnie), że czasami jest to bardo
widoczne.