Dodaj do ulubionych

Jakich macie szefów?

06.10.05, 11:39
Pochwalcie jakiego albo jakich każda z was ma szefów - ja jestem sekretarką
dla dwóch osób - dyrektora i jego zastępcy. Jak czytam czasem opinie jak to
szefowie krzyczą na swoje sekretarki i w ogóle to ja nawet nie śmiem źle
pomyśleć o swojej dyrekcji - mają co prawda swoje za uszami ale tak naprawdę
to złote osoby. A jak jest u was?
Obserwuj wątek
      • twitti Re: Jakich macie szefów? 06.10.05, 15:16
        Moj jest w miare ok, czasem krzyczy - zwlaszcza ze prawie nigdy nie ma
        racji.ale na szczescie nie jest pamietliwy i szybko mu przechodzi!ma jedna
        wade - jest na maxa skapy!wszystko oszczedza- papier kseruje na brudnej
        stronie, listy pakuje w jak najmniejsze koperty...nie wazne ze cos brzydko
        wyglada wazne zeby bylo jak najoszczedniej. Pracownikow zatrudnia bez umow...a
        kasy ma kupe..no coz nikt nie jest idealny. Ale niestety zdarzaja sie gorsi!
        • zosiasamosia81 Re: Jakich macie szefów? 08.10.05, 19:38
          Ja mam dwóch (wspólnicy) całkowicie różni od siebie ale dzięki temu się
          uzupełniają. Maja swoje humory jak np założą ciasne majtki... ale nie jest źle.
          Czasami krzyczą, sa złośliwi i nie płacą pensji w terminie. Ale jak słysze że
          inni mają gorzej to myślę że moje dwa żuczki nie są najgorsze. Tym bardziej że
          pracuję tam już długo i wiem jak ich podejść.... Pozdrawiam wszystkie
          niedoceniane sekretarki...
    • respectaa Re: Jakich macie szefów? 09.10.05, 17:19
      Oj, ja dobrze trafilam i pod tym względem :) Mam nad sobą właściciela firmy i
      kierowniczkę biura - z właścicielem mało się widze - ale bardzo bardzo w
      porządku facet, sporo sie o nim dowiedziałam - natomiast z kierowniczką szybko
      się "skumplowałam". Czuje się przez nich BARDZO doceniana i szanowana - innej
      opcji nawet nie brałam pod uwagę przy poszukiwaniu pracy - taka atmosfera była
      i jest dla mnie priorytetem.
      • zaba_29 Re: Jakich macie szefów? 24.06.06, 15:32
        a oprócz szefowej to mam szefa - Amerykanina, niby luzak, ale ma swoje humory,
        nic mu się w Polsce nie podoba, bo wszystko jest lepsze w stanach, ale ogólnie
        to nie można narzekeać na niego :)
    • gosia_kka Re: Jakich macie szefów? 24.04.06, 11:36
      Ja też mam szefową. Myślę, że lepiej mieć szefa, bo baby mają jednak częściej
      humory. No i opowiadają Ci o swoich problemach rodzinnych, o tym że idą do
      ginekologa, o tym że się starzeją...
      Ale ogólnie nie jest źle. Jak ma dobry humor to nie ma problemów.
      • hankem Re: Jakich macie szefów? 26.04.06, 11:30
        mój szef jest super. nie spoufala się ze mną i jest bardzo wyrozumiały. Jak mam
        coś do załatwienia na mieście, zawsze moge iś. Teraz jestem w ciąży i szef tez
        jest bardzo wyrozumiały, wszystko mozna z nim bez problemu ustalić.
        • slonko-misia Re: Jakich macie szefów? 04.08.06, 11:56
          hejki, ja mam dwoch szefow, jeden jest naprawde super, nic mu nie przeszkadz,
          nie czepia sie, az chetnie robie mu herbatke :) , ale niestety dosc czesto
          wyjezdza, a drugi? beznadziejny, ktory caly czas siedzi i siedzi i dupy mu sie
          nie chce ruszyc odebrac tel... tragedia, dobrze ze ksiegowa jest ok :)
          pozdrowionka. buzki
    • shayah Re: Jakich macie szefów? 09.08.06, 12:45
      Mój szef to anioł. Grzeczny, uprzejmy, serdeczny, bardzo sympatyczny.
      Za to w poprzedniej firmie moim szefem był człowiek, który nie znał słów innych
      niż: k..., ch..., pier..., itd. Zwracał się w ten sposób do pracowników. Po
      prostu tragedia.
    • ciii.sza Re: Jakich macie szefów? 01.09.06, 13:49
      Jestem asystentka zarzadu a wiec 3 dyrektorów spółki. Oni sa naprawde
      wspaniali, nikt tu na nikogo nie krzyczy, nie ma sztywnych norm. Atmosfera w 40
      osobowej firmie jest naprawde wspaniala:).
    • vanilla77 Re: Jakich macie szefów? 14.10.06, 23:22
      Aktualnie nie pracuje jako typowa asystentka - jestem kordynatorem dzialu i
      moja szefowa jest jednoczesnie kolezanka - taki dziwny uklad ale udalo nam sie
      jakos dogadac :)
      Przypomnialo mi sie natomiast kilku ex-szefow:
      - niemiecki gej - nie zebym byla nie tolerancyjna ale humory mial gorsze niz
      niejedna kobieta - permanentny PMS!!! :)
      - amerykanin - totalny luzak, pamietam jak kiedys musialam zatrzymywac samolot
      (doslownie) i wyrabiac mu boarding pass w trakcie gdy on przekupila
      taksowkarza, zeby sie spieszyl na lotnisko - facet byl super ale nie mail
      zupelnie pojecia co gdzie i o ktorej ma robic!!!! :)
      - francuz: uroczy i bardzo elegancki ale... niezbyt madry i niezbyt
      zorganizowany (ponad 4000 maili w Inboxie - dziwic sie ze moje maile
      ciagle "gunil!!!")
    • malamagdalenka Re: Jakich macie szefów? 16.11.06, 21:52
      ja też jestem sekretarką dla dwóch szefów, od 5 lat, nigdy ni powiedziałam
      złego słowa ... i nie powiem. mam idealnie, jesli już ktoś mnie delikatnie
      wyprowadza z równowagi to są to inni współpracownicy, ale nigdy szefowie. Mam
      raj jednym słowem. Anonimowo ich pozdrawiam :) ... dzieki, ze jesteście
      ludzmi :)
    • monika_04 Re: Jakich macie szefów? 17.11.06, 08:45
      Mój szef w porządku bardzo. Dyskusje ciekawe przy ciasteczku, którego odmówić
      nie można (i jak tu się odchudzać;) ). Tolerancyjny, wyrozumiały, cierpliwy,
      nigdy nie krzyczy. Jedyna wada- pisze jak kura pazurem, a ja muszę to
      przepisywać :( Zastępca trochę wyjęty z PRL, krzykliwy, rubaszny, niecierpliwy,
      ale nigdy nie odmówił współpracy gdy o to prosiłam.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka