Gość: marcelka2004
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
09.02.05, 12:45
Nazywam się Marta i samotnie wychowuję 3 dzieci w wieku 10,3 i 9 miesięcy.
Muszę wyprowadzić się z dotychczas zajmowanego mieszkania, i zamieszkać wraz
z dziećmi w wynajętym. Rodzina która mi to wynajmie nie będzie odemnie
pobierać pieniążków za wynajem,mam regulować tylko rachunki.
Mieszkanie nie było zamieszkiwane od 10 lat, więć czeka mnie dużo pracy aby
doprowadzić mieszkanko do porządku.Poza tym jest puste niema
mebli łózek stołu poprostu pustka.Pilnie potrzebuję: pralki lodówki zlewu
mebli do pokoju i kuchni wykładzinę. Na forum oddam/przyjmę otrzymałam odzież
dla dzieci zabaweczki i firaneczki.Dałam również swoją prośbę na forum
Kraków, ale obawiam się,że tam nie uzyskam pomocy. Brakuje mi wielu
rzeczy.Proszę o pomoc i z góry bardzo dziękuję.Marta z Krakowa z dziecmi.