Dodaj do ulubionych

Jeśli jesteś osobą wrażliwą proszę przeczytaj!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.05, 12:45
Nazywam się Marta i samotnie wychowuję 3 dzieci w wieku 10,3 i 9 miesięcy.
Muszę wyprowadzić się z dotychczas zajmowanego mieszkania, i zamieszkać wraz
z dziećmi w wynajętym. Rodzina która mi to wynajmie nie będzie odemnie
pobierać pieniążków za wynajem,mam regulować tylko rachunki.
Mieszkanie nie było zamieszkiwane od 10 lat, więć czeka mnie dużo pracy aby
doprowadzić mieszkanko do porządku.Poza tym jest puste niema
mebli łózek stołu poprostu pustka.Pilnie potrzebuję: pralki lodówki zlewu
mebli do pokoju i kuchni wykładzinę. Na forum oddam/przyjmę otrzymałam odzież
dla dzieci zabaweczki i firaneczki.Dałam również swoją prośbę na forum
Kraków, ale obawiam się,że tam nie uzyskam pomocy. Brakuje mi wielu
rzeczy.Proszę o pomoc i z góry bardzo dziękuję.Marta z Krakowa z dziecmi.
Obserwuj wątek
    • lena_zet Re: nie ufam neoplusowi nt 09.02.05, 12:49

      • Gość: mm Re: nie ufam neoplusowi nt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.05, 13:14
        no własnie,za duzo tu podpuch:-)
    • Gość: margie Re: Jeśli jesteś osobą wrażliwą proszę przeczytaj IP: *.kcp.pl / 213.241.45.* 09.02.05, 13:02
      ja mam pytanie natury technicznej. Jakim cudem mozna miec dzieci w wieku 3
      miesiecy i 9 miesiecy???? Poza tym, jak pomoc, skoro nie ma zadnego adresu?
      • sagis Re: Jeśli jesteś osobą wrażliwą proszę przeczytaj 09.02.05, 13:12
        Pewnie chodzi o 10 lat, 3 latka i 9 miesięcy.
    • sagis ktoś jest wrażliwy,a Ty stosujesz szantaż emocjona 09.02.05, 13:06
      lny. Nie umiesz normalnie prosić o pomoc?
      Może dlatego nie ma takiego odzewu, jakiego spodziewałaś się.
      Jeśli brak Ci pieniędzy na utrzymanie, to udaj się do Ośrodka Pomocy
      Społecznej. Dostaniesz tam odpowiednią pomoc i może jakieś dofinansowania do
      czynszu.
      • reniatoja Re: ktoś jest wrażliwy,a Ty stosujesz szantaż emo 09.02.05, 19:35
        Sagis, prosze, wyjasnij, jaka prosba o pomoc bylaby Twoim zdaniem normalna?
        Kobieta przedstawila swoja sytuacje i najnormalniej w swiecie poprosila o
        pomoc. JAk inaczej, twoim zdaniem powinna sie zachowac, zeby blo normalnie? Nie
        chcesz - nie reagujesz, ale nie ma sie co czepiac.
    • Gość: lekshey GDZIE UDAĆ SIE PO POMOC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.05, 13:30
      WITAM,

      proszę zgłoś się do pracownika socjalnego:

      Miejskiego Ośrodeka Pomocy Społecznej w Krakowie
      Ul. Józefińska 14
      30-529 Kraków
      Tel. 423-50-21
      fax 423-50-41

      możesz też skorzystać z darmowego ciepłego posiłku, który organizują:

      Kuchnie:
      ul. Dietla 48 tel. 422-41-38
      ul. Skawińska 6
      ul. Woronicza 10 tel. 413-55-99
      ul. Smoleńsk 4 tel. 422-38-16
      ul. Estery 12 tel. 421-77-13
      ul. Pawia 22 tel. 429-41-66

      Polecam też do kontaktu celem wsparcia dzieci:

      Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3
      ul. Konfederacka 18.
      Ośrodek Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej dla dzieci, Młodzieży i ich rodzin
      ul. Radzikowskiego 29, wtorki, w godz. 15.00-19.00, tel. 423-85-37.

      Ośrodek Interwencji Kryzysowej
      Ul. Radziwiłłowska 8b (dawna Reja), tel. 421-82-48
      tel. Całodobowy: 421-92-82
      421-69-76
      421-82-42 sekretariat

      Ośrodek świadczy specjalistyczną pomoc w krytycznych sytuacjach życiowych
      (psychologiczną, prawną, pedagogiczną). W Ośrodku dyżuruje socjolog,
      pielęgniarka środowiskowa, psychiatra. Ośrodek czynny jest całą dobę.

      Krakowskiego Centrum Terapii i Uzależnień
      ul Wielicka 73
      tel. 425-57-47, 425-57-84

      Centrum prowadzi poradnię uzależnień od alkoholu, poradnię dla rodzin
      alkoholików (współuzależnionych), poradnię dla ofiar przemocy domowej, terapię
      dzieci i młodzieży, terapię ofiar przemocy, terapię dorosłych dzieci
      alkoholików, terapię rodzin. Pacjenci mogą się zgłaszać po pomoc od
      poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 20.00
      OM MANI PEME HUNG
      NAMO BODHISATTWA KSITIGARBHA
      lekshey



      • Gość: marcelka2004 Re:Pozdrowienia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.05, 14:47
        Pozdrawiam wszystkich forumowiczów,i przepraszam ale trafiłam na stronę gdzie
        ludzie sa bardzo nieczuli.Aby nikogo z Was niespotkał los taki jak mnie.
        Zegnam wszystkich do widzenia
        P.S Adres czy telefon podaje tylko tym którzy chca mnie poznac. A jesli chodzi
        o wiek dzieci niebede tego KOMENTOWAC. Marta
        • reniatoja Re:Pozdrowienia 09.02.05, 19:38
          Nie wiem czy jestem w stanie jakos ci pomoc ale chce Ci Marcelka powiedziec, ze
          jestem z Toba myslami, jak chcesz to napisz na @ moze jakos bede mogla Ci
          pomoc.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka