Dodaj do ulubionych

CO robić????

26.04.05, 10:12
W domu mam chora sytuację,nie moge porozumieć sie z mężem,odzywam sie wtedy
kiedy coś od niego chcę.Pomagać pomaga mi przy dziecku i wogóle niemogę
powiedzieć,ale niestety niemam w nim oparcia,zrozumienia,tego właśnie,czego
naprawdę mi potrzeba.Nawet w łóżku juz sie do mnie nie przytula,
niewspominając o seksie którego wogóle już nie ma,zniknął w pomrokach dawnych
dziejów.Niestety wszystko to przenoszę do pracy i niemogę sie z nikim
dogadać,co gorsza skupić.Zła jestem na siebie i nietylko,że tak mi sie
uklada,że wogóle mi sie nie układa ech...Co ja mam zrobić,jak do niego
podejść,jak mu dać do zrozumienia,że jest dla mnie kims ważnym,że potrzebne
jest mi jego ciepłe słowo,mądra rada,już sama niedaję sobie ze wszystkim
rady,jest mi z tym żle,czuję sie strasznie,do tego niekochana i niekomu
niepotrzebna.Napisałam to bardzo chaotycznie,przepraszam,mam miliony
nieuporządkowanych myśli w gowie,postarajcie sie mnie zrozumieć.

Renia
Obserwuj wątek
    • koaa Re: CO robić???? 26.04.05, 10:17
      odpocznij
      • fiorella30 Re: CO robić???? 26.04.05, 10:25
        koaa napisał:

        > odpocznij


        kiedy?????
        • lena_zet Re: CO robić???? 26.04.05, 10:31
          > kiedy?????

          teraz?
    • fiorella30 Re: CO robić???? 26.04.05, 10:36
      Tak łatwo powiedzieć,trudniej zrealizowac przy małym dziecku nie da się
      niestety wieczorem jak wrócę z pracy tym bardziej
      • lena_zet Re: CO robić???? 26.04.05, 10:38
        no to nie wiem.Podrzuć małego do mnie.
    • fiorella30 Re: CO robić???? 26.04.05, 10:40
      A co z moim mężem????
      • lena_zet Re: CO robić???? 26.04.05, 10:41
        fiorella30 napisała:

        > A co z moim mężem????

        no, też go podrzuć do mnie :)
        • fiorella30 Re: CO robić???? 26.04.05, 10:43
          HA HA HA i co dalej????? wytłumaczysz mu kilka rzeczy,żeby zrozumiał
          • lena_zet Re: CO robić???? 26.04.05, 10:44
            nie wytłumaczę, bo go nie znam.Ty masz mu wytłumaczyć.Ja co najwyżej zrobię mu
            herbaty, niech se chlop posiedzi, a ty se odpoczniesz.
    • koaa Re: CO robić???? 26.04.05, 10:49
      na łonie natury na tydzien albo dwa
      i z kim chcesz nie koniecznie z mezem
    • vandikia Re: CO robić???? 26.04.05, 10:51
      skoro trudno Ci z nim porozmawiać w cztery oczy, napisz mu długi list.

      Wszystkie żale. prośby nie zapomnij jednak napisać czegoś miłego w stlu: tak
      bardzo Cie kocham"

      Powodzenia
    • bzz_bzz Re: CO robić???? 26.04.05, 10:55
      To może mu to powiedz? Faceci nie są domyślni. Jeżeli wbijesz sobie to do
      głowy, zobaczysz, że życie z nimi wcale nie jest takie trudne :))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka