Dodaj do ulubionych

POMOCY !!!

10.08.04, 20:22
Pomóżcie Kochane!!! Jestem głodna, mam ogromne ssanie w żołądku i nie mam
sił, żeby jeździć już na swoim rowerku, jest mi słabo. Pomóżcie, co zjesc
żeby nie nabrać znowu tego co spaliłam dzis na rowerze. DZięki :)))
Obserwuj wątek
    • margolka123 Re: POMOCY !!! 10.08.04, 20:36
      Byloby moze fajnie, i latwiej poradzic, gdybys sie zwierzyla np., co zjadlas ze
      jestes glodna. Bo jak sie glodzisz, to ja Ci poradze zebys sie nie glodzila.
      Zjedz jajko i pomidora, albo jogurt maly i pomidora, albo jogurt zmiksuj z
      dwoma ogorkami malosolnymi.
      margolka
      • margolka123 Re: POMOCY !!! 10.08.04, 21:08
        Jesli to nie jest takie proste, to przepraszam Cie bardzo, ale ode mnie zadnych
        rad juz nie dostaniesz indywidualnie. Dieta pt jablko, jogurt i kawalek zoltego
        sera i wolanie wieczorem, ze Cie ssie bardzo mi sie nie podoba - radz sobie w
        takim razie sama, moze inne kolezanki Ci pomoga
      • margolka123 Re: POMOCY !!! 10.08.04, 21:23
        Nie denerwuje sie, i nie urazilas. Po prostu - jesli komus ma sie doradzic cis
        madrze, tak zeby nie zaszkodzic, to warto o sprawie w ktorej sie radzi cos
        wiedziec. I dowiedzialam sie tyle, ze uznalam ze moich rad nie potrzebujesz, bo
        ja nie mam zadnych doswiadczen w odchudzaniu przy pomocy glodzenia sie
      • moonika_l Re: POMOCY !!! 10.08.04, 21:24
        Monika, nie denerwuj się na Margolkę - znana jest z tego, że odchudza się
        mądrze i osoby jedzące dziennie "listek sałaty" nie znajdą w jej oczach
        uznania. Poza tym Margolka ma rację - jesli jesz tak mało - to organizm tylko
        czeka na to, zeby sie wreszcie najesc... najesc... najesc... i odłozyc na
        biodra i brzuch i uda...
        Trzeba jesc 4-5 razy dziennie dobrze zbilansowane posiłki - ok. 1000-
        1200kalorii dziennie. Jesli odczuwasz głód - rady Margolki są na miejscu.
        Jestesmy tu po to by się wpsierac, ale w mądrym odchudzaniu, a nie w
        głodówkach. A wiesz dlaczego? Zeby po zakonczeniu diety nie wpasc tu znowu z
        wolaniem "Pomocy!!!" - bo wróciłyśmy do starej wagi.
        Polecam chudnięcie naturalne, a nie na wariata. Dzisiaj na bardzo spóźnioną
        kolację zjedz pomidora, jogurt czy coś równie lekkiego, a od jutra - zacznij
        dietę 1000 kalorii.
        Pozdrawiam i życzę sukcesów
        M.
        • margolka123 Re: POMOCY !!! 10.08.04, 21:52
          Monika, jestes aniolem mediacji ;) dzieki. Ja obiecuje ze wpisze tu posta o
          przyczynach tego, ze lepiej i skuteczniej sie chudnie jak sie je 1000-1200 kcal
          dziennie i nie chodzi glodnym niz wtedy, gdy czlowiek nie je nic lub prawie
          nic. Moze sie przyda w przyszlosci forumowiczkom.
          Znana tez jestem z gwaltownych reakcji, i to dotyczylo adipexu, ale tez
          glodowkowe odchudzanie mam na czarnej liscie. Jesli ktos chce, prosze bardzo,
          mam ultraliberalne podejscie do sprawy, ale mnie tez wolno wyrazic opinie i nie
          leciec ze wspieraniem.
          W kazdym razie jak sie ogarne z robota to cos tu napisze o "madrym odchudzaniu"
    • monika1977 Re: POMOCY !!! 10.08.04, 21:54
      Dziękuje z całego serca za Wasze rady. Mam strasznego doła, nie mogę już na
      siebie patrzeć, wyglądam okropnie. Ale wiem, że potrafie się odchudzić. Muszę w
      to wierzyć....
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka