Dodaj do ulubionych

jak poderwac..

24.06.05, 17:11
Jak poderwac ale nie sex mi w glowie,mezczyzne .patrze na niego ,usmiecham
sie czy co?jak potem sprawdzic ze mnie kocha?jeden mi powiedzial ze nigdy sie
ze mna nieożeni,wybaczylam mu ale żalowalam ze z nim bylam,bo rozstalismy sie
a on nawet nie zadzwonil ,nicglucha cisza,a milosc przeciez od razu nie
odchodzi...
Obserwuj wątek
    • alpepe Re: jak poderwac.. 24.06.05, 18:31
      życie jest skomplikowane a miłość jeszcze bardziej. To, co było, tego już nie
      ma, więc patrz w przyszłość i... nie myśl przy tym zbyt dużo.Będzie dobrze.
    • kleo_k Re: jak poderwac.. 24.06.05, 22:05
      Beatko, bo tak jest prosciej. Jesli wiesz, ze nic z tego nie bedzie nalezy
      odciac wszelkie kontakty, moze na poczatku boli, ale szybciej sie zapomina i
      szybciej przechodzi... Pzdr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka