Gość: myszka
IP: 213.216.82.*
06.08.02, 23:35
Znamy sie sluzbowo od 2 lat, lubilismy sie, czasem pogadalismy o wszystkim i
o niczym, duzo zartow, przekomarzan. 3 tygodnie temu na malej
imprezce /pozegnanie jednego z pracownikow/ popatrzylismy sobie w oczy i
stalo sie. KOCHAM GO !!!! Przez te 3 tygodnie chodzilismy wokol siebie nie
mogac od siebie oczu oderwac.Dzisiaj poszlismy na kawe i ON MNIE
POCALOWAL !!!!!!Te Emocje - drzalam cala jak chyba nigdy przedtem!
Dotykalismy nawzajem swoich dloni, patrzylismy sobie w oczy .
Problem w tym ze ja od 12 lat mam meza ,on od 18 lat zone. Mam syna on 2
corki.
A jesli to jest moja druga polowa?