Dodaj do ulubionych

Babysiter w Lodzi

IP: 213.33.69.* 20.08.02, 14:53
Kochani!
Mala prosba- jezeli szukacie albo slyszeliscie, ze ktos szuka opiekunki do
dziecka, moge polecic moja Mame. Emerytowana nauczycielka jezyka polskiego,
studia wyzsze i dluuuuuuuuugie doswiadczenie z dzieciakami w wieku
przeroznym. Jezeli trzeba bedzie domem sie tez zajmie.
Obserwuj wątek
    • Gość: xxx Re: Babysiter w Lodzi IP: 213.33.69.* 21.08.02, 10:11
      No i co? Nic?
      • ins jaki Babysiter w Lodzi? polskiego nie znamy?????? 21.08.02, 20:43
        kiedy czytam te wszystkie angielszczyzny to zbiera mnie na wymioty : babysiter.
        Po pierwsze piszemy : baby sitter, a nie babysiter. Po drugie, niania brzmi
        znacznie lepiej.
        • Gość: xxx Re: jaki Babysiter w Lodzi? polskiego nie znamy? IP: 213.33.69.* 22.08.02, 14:12
          Faktycznie, przepraszam jestem niedouczona. Na wymioty polecam rumianek i a jak
          juz ci przejdzie to podrecznik savoir-vivre.
          Milutka jestes i zupelnie nieagresywna

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka