Dodaj do ulubionych

moda na okulary

12.09.14, 12:38
Od jakiegoś czasu w naszym społeczeństwie panuje jak ja to nazywam: moda na okulary. Nie widziałbym w tym, żadnego problemu, gdyby ludzie nosili normalne okulary , ale zdarza mi się spotkać osobę, która chodzi w oprawach z salonu optycznego/sklepu bez szkła optycznego, gdyż jeszcze widać starte z plastików oznaczenia. Nie mam pojęcia, czy ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że to widać? przecież o wiele lepiej i zdrowiej byłoby chodzić bez tych pseudookularów. Jeśli ktoś ma ochote to niech sobie nosi jakie tylko chce oprawy zgodne z obecnymi trendami, ale niech to będzie szkło czy plastik przeznaczony do okularów.
Obserwuj wątek
    • leah11111 Re: moda na okulary 12.09.14, 15:21
      Ja w ogóle bym się wystrzegała zerówek. Jeżeli ktoś sobie życzy nosić raz na jakiś czas, na imprezę proszę bardzo. Nic nam nie zastąpi naszego oka, a jak ktoś chce się wyrózniać to jest wiele innych sposobów
      • katarzyna197705 Re: moda na okulary 15.09.14, 15:15
        Tylko bardzo dobre soczewki sprawdzają się do okularów dla osób, którzy na dobrą sprawę tych okularów nie potrzebują. "Najzwyklejsze szkła" się nie zdadzą egzaminu, gdyż zabrudzone i porysowane soczewki sprawią, że osoba będzie gorzej widziała w okularach niż bez nich. A przecież okulary z definicji powinny pomagać a nie przeszkadzać.
    • designdress Re: moda na okulary 03.10.14, 16:01
      Wbrew pozorom, noszenie okularów zerówek może pomóc, o ile są to okulary z filtrami UV400, tak jak inne okulary przeciwsłoneczne. Mają plastykowe soczewki, ale chronią przed szkodliwym promieniowaniem które dociera do oczu przez cały rok. Przykład: bit.ly/1uH9p0t

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka