15.12.05, 17:44
Czy są wygodne? Piszcie!
Obserwuj wątek
    • jat000 Re: Stringi! 15.12.05, 22:43
      ja sie zarzekalem ze w zyciu nie zaloze- ale odkad sprobowalem czasem nosze- szczegolnie latem bardzo wygodne, nie poce sie tak jak w bokserkach (bardziej tonga niz stringi)
      • daysleeper Re: Stringi! 13.02.06, 20:37
        Co? Facet w stringach w lecie zeby bylo chlodno i wydodno... ? Ja w lecie jak mi
        gorąco to w ogole nie zakladam gatek i jest mi super-extra chlodno i wygodnie i
        nic mie sie nie wrzyna tam w moją szanowną zgrabną pupę. A tfu! A tfu! Ja
        wymagam trochu kultury i szacunku tongue_out <lol>
    • candycandy Re: Stringi! 02.01.06, 19:18
      zaloz i sam sie przekonaj;P
      imho - kwestia przyzwyczajeniawink poczatkowo wydaje sie, ze sznureczek bedzie
      sie wpijal ale to przeciez kwestia dopasowania. latem nosi je chyba spora czesc
      damskiej populacji - i to nie tylko pod jasne spodnie. ja nosze tez do letnich
      sukienek, spodnic, do jeansow tez. pewna alternatywa sa mocno wyciete tanga-
      biodrowkiwink
      • butterfly2 Re: znalazłam cos o stringach 11.02.06, 10:18
        setorika napisała:

> "Kiedyś, żeby zobaczyć dupę trzeba było rozchylić gacie.
        > Teraz, żeby zobaczyć gacie trzaba rozchylić dupęsmile"
        >
        > w ten humorystyczny sposób pozwoliłam sobie odbiec od tematu smile

\
        No to się uśmiałembig_grin
      • scriptus Re: gdzie sie wklada jajka w stringi? 16.06.06, 11:43
        Lubię kobiety w stringach, pupy w stringach wyglądają ekscytująco, jednak tyle
        mi moje kobiety naopowiadały, jakie to niewygodne, że sznureczek wchodzi w
        tyłek, itd, że zacząłem się zastanawiać, jak to jest, że tyle kobiet w tym
        chodzi i są zadowolone. Przczytałem o tym też coś na forum. Postanowiłem
        sprawdzić, jak to jest, kupiłem sobie stringi, męskie. Pochodziłem kilka razy,
        nie miałem żadnych kłopotów ze sznureczkiem w tyłku, to się po prostu dobrze
        układa. Miejsce na jajka też jest. Sądzę, że to po prostu kwestia odpowiedniego
        rozmiaru i kroju. W upały jest to wygodne, bo się nic nie poci, a lepsze niż bez
        majtek, bo jednak "męskie akcesoria" są powstrzymywane przed luźnym lataniem w
        spodniach i chronione przed otarciami.
        Chodzę jednak w zwykłych majtkach, mężczyźni chodzący w stringach budzą dziwne
        skojarzenia, podobnie, jak mężczyźni ubierający się nadmniernie ekstrawagancko i
        wyzywająco.
        • sloggi Re: Stringi! 13.04.06, 23:56
          kaycik napisała:

> zarzekałam sie, że nigdy w życiu. kiedyś dostałam w prezencie i teraz
          > baaaaaaaardzo rzadko zakładam "pełne" gacie smile.

Dlaczego?
    • markiz.de.sade Re: Stringi! 19.04.06, 19:52
      Noszenie stringów na co dzień to po prostu idiotyzm. Sznureczek wbija się w
      rowek i powoduje często mikroobrarcia i ranki, w których rozwijają się infekcje
      (m.in. grzybica). Inna sprawa, że młode dziewczyny w stringach potrafią
      wyglądać naprawdę pociągająco smile
      • drzazga1 Re: Stringi! 24.04.06, 13:34
        Sorry, ale ta teoria o stringach jako przyczynie infekcji to dopiero idiotyzm.
        Jak sie wbija to znaczy, ze albo gatki za male albo uszyte zle i ze zlych
        materialow.
        • h3ni3k Re: Stringi! 01.06.06, 12:09
          Mi zdecydowanie wygodniej jest ze sznurkiem niz bez tongue_out
          Problem moze byc z dobraniem odpowiedniego rozmiaru, bo co producent to inny
          kroj . Niestety majtki niektorych producentow sa zle uszyte...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka