Gość: sunnypol
IP: 192.168.0.* / 212.160.156.*
23.04.01, 16:42
Ostatnio zaczynam sie zastanawiać czy są jeszcze
ludzie którzy wierzą w prawdziwą przyjaźń. Czy może
tylko ja ostatnio zwątpiłam? Dla przyjaciela
zrobilabym wszystko,zawsze i nie było by dla mnie
wytłumaczenia że odległość,brak czasu i pieniądze.
Jak odbieracie to słowo "przyjaciel" i co ono dla Was
oznacza?