Dodaj do ulubionych

Błagam, przestańcie już z tym seksem

17.03.05, 14:48
bo co ja dzisiaj zrobię?Monsz na noc idzie do roboty..... :((((((((
Obserwuj wątek
    • ticoqp Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 14:50
      wyslij sobie telegram z dostarczeniem na.... powiedzmy 23 cią:))))))
      • coltello Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 14:51
        A co ? Wybierasz sie do Sosnowca? Bedziesz robił za Laskowika? :D
        • ticoqp Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 14:54
          myslałem o miejscowym listonoszu telegram miala wysłac do siebie, nie czytałes?
          • coltello Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 14:55
            Ale ktoś jej musi go doręczyć. Wprawdzie z Gocławia masz daleko, ale.... :D
            • ticoqp Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:01
              :) to chyba on sie tym zajmie nie?
              • coltello Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:15
                Nie chcialbys byc tym "onem" ? :D
                • ticoqp Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:18
                  to Ty? gdzie jesteś?:)
                  • coltello Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:19
                    Nie tam gdzie myslisz :D
                    • ticoqp Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:36
                      szkoda:( bo jestem luxniejszy:)
                      • coltello Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:37
                        Jaki????
                        • Gość: mm Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.05, 15:37
                          to od anala:PPP:-)
                          • coltello Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:39
                            Nie praktykuje :D
                            • Gość: mm Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.05, 15:40
                              my tez nie ale lubimy i tym gadac i potem właśnie mozna byc luzniejszym;-)))
                              • coltello Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:42
                                tak- mozna tez luzniej sie defekowac :D
                        • ticoqp Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:47
                          mniej zarobiony:)
      • lena_zet Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 14:53
        to może ty mi wyślesz, hę? :)
        • ticoqp Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 14:55
          podaj adres i co chcesz zeby było w treści?;)
    • coltello Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 14:50
      Zaproś Monikę :D
      • lena_zet Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 14:54
        kim jesteś? :/
        • coltello Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 14:55
          Męzem Moniki :D
          • pierozek_monika Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 14:56
            bzdura!
            • coltello Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 14:57
              Poczekaj- wrócisz Ty do domu to pogadamy!
              • pierozek_monika Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 14:58
                już po tym poznaję, że nie mój mąż :DDDDDD
                • lena_zet Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 14:59
                  no tak, bo twój na ciebie nie czeka? :PPPPPPPP
                  • pierozek_monika Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:00
                    no własnie :DDDDD
                    • coltello Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:16
                      Dlaczego nie czeka? Nie potrafi Cie znalezc za ta Brynica?
                      • pierozek_monika Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:18
                        bo to ja na niego czekam!
                          I doczekujesz sie?
                          • pierozek_monika Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:20
                            dziś nie mogę się doczekać :))))
                            • coltello Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:24
                              Uwazaj by Ci do Leny nie uciekl :D
                              • pierozek_monika Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:24
                                to sobie pofiglujemy parami o co chodzi :DDDD
                                • coltello Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:25
                                  Jakimi parami, skoro maz Leny ma nocke?
                                  • pierozek_monika Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:26
                                    dzisiaj ma nockę, ale dziś mój mąż nei może uciec do leny, bo to lena ucieka do
                                    nas :)
                                    • coltello Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:30
                                      No jasne. Teraz wiem, dlaczego nie chce sobie tego telegramu wyslac :D
              • lena_zet Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 14:58
                to ty?ło ty chamie!
                • coltello Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:16
                  Ty Tez w dupsko zaraz dostaniesz!
                  • lena_zet Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:18
                    i od 10-tej już na forum?
                      Tak jak Ty
                      • lena_zet Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:20
                        dobrze.już z tobą nie dyskutuję.
                        • coltello Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:24
                          Obrazalska jestes kolezanko Leno!
                          • lena_zet Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:25
                            koleżanko? :/
                          • lena_zet Re: coltello, ja ci dam gó..arzu 17.03.05, 15:26
                            koleżankę, ja ci dam.Chcesz w ryj?
                            • coltello Re: coltello, ja ci dam gó..arzu 17.03.05, 15:31
                              W ryj? A drugi do reki? :D
                              • lena_zet Re: coltello, ja ci dam gó..arzu 17.03.05, 15:32
                                kurde, wzięłam cię draniu jeden za kogoś innego :) mario, to ty?

p.s. przepraszam.
                                • coltello Re: coltello, ja ci dam gó..arzu 17.03.05, 15:33
                                  Nie- to ja! Boski! :D
                                  • pierozek_monika Re: coltello, ja ci dam gó..arzu 17.03.05, 15:34
                                    nie to nie boski
                                    • coltello Re: coltello, ja ci dam gó..arzu 17.03.05, 15:37
                                      Opowiadasz
                                      • pierozek_monika Re: coltello, ja ci dam gó..arzu 17.03.05, 15:38
                                        na 100% jestem pewna
                                        ale kim jesteś w takim razie - nie wiem :)
                                        • coltello Re: coltello, ja ci dam gó..arzu 17.03.05, 15:39
                                          Ja juz tez nie wiem. Przed chwila bylem jakims Mario
                                • Gość: mm lenka tez mi pasuje ze to jest Mario:-))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.05, 15:40
                                  • coltello Re: lenka tez mi pasuje ze to jest Mario:-))) 17.03.05, 15:42
                                    I tu sie mylisz. Niech to pozostanie moja tajemnica kim jestem
                                    • Gość: mm Re: lenka tez mi pasuje ze to jest Mario:-))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.05, 15:44
                                      mysle ze nie na długo:PP
                                    • pierozek_monika Re: lenka tez mi pasuje ze to jest Mario:-))) 17.03.05, 15:44
                                      pietrkiem
                                      • Gość: mm Re: lenka tez mi pasuje ze to jest Mario:-))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.05, 15:45
                                        eeeee tak myslisz?
                                        • pierozek_monika Re: lenka tez mi pasuje ze to jest Mario:-))) 17.03.05, 15:47
                                          tak, piotrek ma podobny styl, pełno takich :DDD
                                          • Gość: mm Re: lenka tez mi pasuje ze to jest Mario:-))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.05, 15:49
                                            taaa,mnie bardziej na Mario,czytałam jego pogaduchy z Beatch i tak mi
                                            pasuje,lekko zmieniony styl dla niepoznaki ale ale...:-))
                  • Gość: mm Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.05, 15:18
                    no to kto to jest w koncu???
                    • pierozek_monika Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:19
                      a jakiś ostry gościu :)
                    • coltello Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:20
                      Kuzyn Kopova :D
                      • Gość: mm Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.05, 15:22
                        hmmmm,stad wiesz gdzie Kopov mieszka:-))
                        • coltello Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:25
                          Kiedys sie pochwalil na Forum
                          • Gość: mm Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.05, 15:26
                            oj Mario nie chrzań:PP
                            Kopov jest bałdzo ostrozny:-)))))))))))))
                            • coltello Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:32
                              Mylisz mnie z kims. Wroc do watku w ktorym opisywal gdzie biega z psem
                              • Gość: mm Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.05, 15:36
                                co by nie gadac to jestes kims kto tu bywał-bywa ale pod zmienionym nickiem i
                                tak mi na Mario pasi,ale jesli nie to trudno.Mario jest bardzo miły:-)))
                                Ty zreszta tez:-))
                                • coltello Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:38
                                  Dzieki w imieniu Mario. Jak sie pojawi podam mu link do Twojego posta :D
                                  • Gość: mm Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.05, 15:41
                                    :DDD a moze juz sie pojawił,coooooo???:-))
                                    • coltello Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:43
                                      Ja go juz od kilku dni nie widzialem
    • starywyjadacz Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 14:54
      To po sznurku z okna :)
      i w teren:)
      • lena_zet Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 14:54
        za okulistą? :PPP
        • starywyjadacz Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 14:56
          > za okulistą? :PPP

No widzisz jak dobrze kombinujesz:)
    • pietrek666 Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 14:55
      A nie możesz iść z monszem do pracy i znależć jakieś przytulne miejsce? :DDD
    • pierozek_monika Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 14:55
      zapraszam do mnie :P
      • beatach1 Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 14:59
        Ojjj jak to dobrze, ze moj na nocki nie pracuje...
        Bias z Prieny
    • Gość: Ech tam... A to IP: 212.247.232.* 17.03.05, 15:00
      tylko w nocy mozna? Wstydzisz sie przy dziennym swietle czy co?
      • lena_zet Re: A to 17.03.05, 15:02
        a mogę ci moją siedmioletnią córkę podrzucić na godzinę?
        • pietrek666 Re: A to 17.03.05, 15:04
          A co Ty go o pedofilstwo oskarżasz? :DDDDDDDDDDDDDDDD
        • Gość: Ech tam... To trzeba IP: 212.247.232.* 17.03.05, 15:05
          jej zajecia pozalekcyjne dorzucic - jakas rytmika, fortepian...

A poza tym nie przesadzaj Twoj nie wytrzyma godziny :)
          • lena_zet Re: To trzeba 17.03.05, 15:06
            nie chodzi jeszcze do szkoły.Dopóki nie przejdzie shreka 2 to nie wykopę ją z
            domu nawet na 5 minut :/

> A poza tym nie przesadzaj Twoj nie wytrzyma godziny :)

uuuu, widzę, że masz przykre doświadczenia z facetami.
            • Gość: Ech tam... Ukonczenie Shreka 2 to nie taki IP: 212.247.232.* 17.03.05, 15:09
              znow problem. Chyba, ze specjalnie sie przeciaga majac tym samym wymowke od seksu :)

Skad wiesz czy mam doswiadczenia z facetami?

• lena_zet Re: Ukonczenie Shreka 2 to nie taki 17.03.05, 15:11
                Gość portalu: Ech tam... napisał(a):

> znow problem. Chyba, ze specjalnie sie przeciaga majac tym samym wymowke od
                sek
                > su :)

czekaj, czekaj...ale kto ma wymówkę od seksu?moja siedmioletnia córka??
                • Gość: Ech tam... Nie corka IP: 212.247.232.* 17.03.05, 15:15
                  lecz Ty nie oferujac (domyslam sie) swej pomocy w wystarczajacym stopniu :)

Zawsze mozna dziecku zabronic gry i wyslac np. z babcia do parku, lub z ciocia
                  na lody :D
                  • lena_zet Re: Nie corka 17.03.05, 15:17
                    nie mamy żadnej cioci, jedna babcia ma dziecko w dupie, druga jest 1300 km
                    stąd, a prababcia ma ponad 70 lat, więc sam rozumiesz.A pomóc to jej pomagam,
                    wczoraj grałyśmy do pierwszej rano, ale co z tego, skoro jeszcze nie
                    przeszłyśmy :(
                    • Gość: Ech tam... To niech corka wezmie prababcie na spacer :) IP: 212.247.232.* 17.03.05, 15:21
                      Ok. Poddaje sie. Ale chyba dziecko chodzi do przedszkola???
                      • lena_zet Re: To niech corka wezmie prababcie na spacer :) 17.03.05, 15:22
                        nie chodzi, bo jest na zwolnieniu lekarskim.Widzisz, ja odrazu mówiłam, że, do
                        jasnej cholery, dzisiaj z seksu nici! :(
          • pierozek_monika Re: To trzeba 17.03.05, 15:06
            ja natomiast uważam, że to się może przeciągnąć :))))
      • beatach1 Re: A to 17.03.05, 15:07
        No a co mam zrobic, jakw dzien oboje pracujemy ?
        Bias z Prieny
        • Gość: Ech tam... JAk IP: 212.247.232.* 17.03.05, 15:16
          konczysz np. o 16tej jest jeszcze dzien, chyba?
          • beatach1 Re: JAk 17.03.05, 15:27
            Gość portalu: Ech tam... napisał(a):

> konczysz np. o 16tej jest jeszcze dzien, chyba?

Ale co z dzieckiem w tym czasie zrobic?

Bias z Prieny
    • grogreg Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:12
      seks seks seks seks seks seks seks seks seks seks seks seks seks seks seks seks
      seks seks
      • Gość: mm popadłeś w obłęd???czy co??;-))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.05, 15:22
        • grogreg Re: popadłeś w obłęd???czy co??;-))) 17.03.05, 15:28
          seks seks seks seks seks seks seks seks seks seks
    • Gość: mm Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.05, 15:14
      to niech Cie puknie przed robotą:PPP :DDD
      • lena_zet Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem 17.03.05, 15:19
        nie da rady mnie puknąć przed robotą, qrwa.On wchodzi do domu, ja
        wychodzę.Wymieniamy się tylko kluczykami od auta :/
        • Gość: mm Re: Błagam, przestańcie już z tym seksem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.05, 15:21
          ło matko,to jedz z nim i szybko pod laskiem myk myk;-))))
        • Gość: Ech tam... To moze IP: 212.247.232.* 17.03.05, 15:22
          wymiencie sie kluczami W SAMOCHODZIE!
          I wymiencie plyny przy okazji w samochodzie!!!
          Wasze plyny a nie olej czy z chlodnicy!!!
          • lena_zet Re: To moze 17.03.05, 15:25
            nie wymienimy, bo on wchodzi do domu, daje mi kluczyki i ja z domu wychodzę
            razem z dzieckiem.Naprawdę dzisiaj nic z seksu nie będzie.I to mnie tak bardzo
            boli...
            • Gość: mm Re: To moze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.05, 15:26
              bedziemy z Tobą myślami:-))))
              • lena_zet Re: To moze 17.03.05, 15:28
                dziękuję, kochana jesteś :)))
                • pietrek666 Re: To moze 17.03.05, 15:29
                  To może Cię chociaż w drzwiach puknie w czółko :DDD
                • Gość: mm Re: To moze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.05, 15:30
                  wiesz ja dzis nie moge,ale za to moge zrobic dobrze;-
                  ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka