rapsodiagitana
13.02.06, 12:43
Właśnie przed chwilą, przy krojeniu sera, złamał się mój ulubiony nóż. został
kupiony przez moją mamę w 1982 roku w Peweksie. Była na niego 25-letnia
gwarancja. Jak oni to wyliczyli??!! ;) No i gdzie teraz znajdziemy drugi taki
fajny nóż? :(