Dodaj do ulubionych

To był naprawdę dobry nóż [']

13.02.06, 12:43
Właśnie przed chwilą, przy krojeniu sera, złamał się mój ulubiony nóż. został
kupiony przez moją mamę w 1982 roku w Peweksie. Była na niego 25-letnia
gwarancja. Jak oni to wyliczyli??!! ;) No i gdzie teraz znajdziemy drugi taki
fajny nóż? :(
Obserwuj wątek
    • heart_of_ice Re: To był naprawdę dobry nóż ['] 13.02.06, 12:45
      o ile umiem liczyc, to jeszcze rok gwarancji macie:))
      wiec powinnas pomyslec "gdzie ja teraz pewex znajde";)))

      Pauli
      --
      Mężczyźni są z Marsa, a kobiety ze Snickersa;)
      • rapsodiagitana Re: To był naprawdę dobry nóż ['] 13.02.06, 12:51
        Też się nad tym zastanawiam :/ Ale stwierdzam, że i tak precyzja jest duża, i
        ten rok to moge producentowi darować :-) Ale noża żal...
        • alpepe Re: To był naprawdę dobry nóż ['] 13.02.06, 12:53
          idź kup nóż na bazarze "od ruskich", może nie ta jakość, ale z czasem się
          przyzwyczaisz :-)
          • rapsodiagitana Re: To był naprawdę dobry nóż ['] 13.02.06, 12:58
            W sumie, to ja mam domu kilka beznadziejnych noży. I się nie przyzwyczajam. Ten
            jeden przez 24 lata służył do krojenia praktycznie wszystkiego, nożowa
            konkurencja tylko leżała i kwiczała. Trzeba będzie zainwestować w jakieś drogie,
            wypasione cudo. Ale to już nie to samo :( To był nóż z charakterem :)
          • allegro.con.brio Re: To był naprawdę dobry nóż ['] 13.02.06, 13:01
            alpepe napisał:

            > idź kup nóż na bazarze "od ruskich",

            Nie chcę nic mówić, ale oni chyba w tego typu sprzętach są całkiem nieźli.
    • bzz_bzz Re: To był naprawdę dobry nóż ['] 13.02.06, 12:59
      A ta świeczka, to co? Na ciepło chciałaś go skleić, czy jak? Myślałam, ze ktoś
      kogoś nożem, a tu.. Takie rozczarownie... :/
      • rapsodiagitana Re: To był naprawdę dobry nóż ['] 13.02.06, 13:07
        Jak tak się zastanawiam, to mi wychodzi, że to przedmiot, który był w naszej
        rodzinie najdłużej. Cały czas wiernie służąc. Świeczka się należy. Na znak
        szacunku i pamięci :)
        • telka_es MasaKra 13.02.06, 19:04
          szacunek dla noza buhahahhaa
    • 1zeus1 Re: To był naprawdę dobry nóż ['] 13.02.06, 12:59
      Czy tem watek nadaje sie na forum kochnia czy 997?
      • bzz_bzz Re: To był naprawdę dobry nóż ['] 13.02.06, 13:02
        Jedno i drugie, więc jest chyba na odpowiednim miejscu :)
        • bzz_bzz Re: To był naprawdę dobry nóż ['] 13.02.06, 13:03
          [tymbardziej, że nóż prawdobodobnie rżnął prawie wszystko :)]
        • 1zeus1 Re: To był naprawdę dobry nóż ['] 13.02.06, 13:03
          Nie trafia cos takiego do mnie, mam na mysli tego typu zarty
          • bzz_bzz Re: To był naprawdę dobry nóż ['] 13.02.06, 13:05
            Dobrze, ze nie trafia - przynajmniej dziurawy nie jesteś :)
            • dr.rocco Re: To był naprawdę dobry nóż ['] 13.02.06, 15:12
              Dobre gatunkowo noze , nie tak latwo kupic , w dzisiejszych czasach robi sie
              rzeczy nie trwale.
    • dr.verte Re: To był naprawdę dobry nóż ['] 13.02.06, 17:21
      Serdecznie współczuje.Też się bardzo przywiązuje do przedmiotów.Niedawno
      rozbiłem kubek który miałem od 15 lat i piłem tylko z niego.To się czułem
      prawie jakby mi pies zdechł.
      • horpyna4 Re: To był naprawdę dobry nóż ['] 13.02.06, 17:28
        Ale teraz można w wielu miejscach kupić porządne noże, nie tylko badziewie.
        A w tamtych czasach tylko w PEWEX-ie. Inna rzecz, że człowiek się nie nachodził,
        tylko szedł w jedno miejsce.
    • six_a Re: nóż w peweksie? 13.02.06, 19:34
      tik-taki, dżinsy albo humana to rozumiem, ale nóż?
      • bzz_bzz Re: nóż w peweksie? 14.02.06, 10:17
        może dżinsy akurat wyszły, a humana nie była potrzebna?
    • voker Re: To był naprawdę dobry nóż ['] 13.02.06, 23:26
      Ten watek powinien byc na forum humorum :)
      • rapsodiagitana Re: To był naprawdę dobry nóż ['] 14.02.06, 00:09
        Jak można na tym forum dyskutować o stringach, to o nożu chyba też... No i to
        wcale zabawne nie jest ;)
        • voker Re: To był naprawdę dobry nóż ['] 14.02.06, 00:54
          Hmm, no nie wiem, czy mozna ubrac sie w noz :-)
          • bzz_bzz Re: To był naprawdę dobry nóż ['] 14.02.06, 10:18
            Można się rozebrać za jego pomocą. Szczególnie łatwo i szybko ze stringów ;)
    • lenkaaaa Re: To był naprawdę dobry nóż ['] 14.02.06, 09:57
      rozumiem twoj bol. u mnie w domu tez jest taki wiekowy noz. nazywa sie "zielony"
      i sluzy do wszystkiego. jest z nami od 25 lat. jak ktos chce cos ukroic to od
      razu pyta "gdzie jest zielony noz?". az strach pomyslec co bedzie jesli on sie
      zlamie tfu tfu tfu
    • ryfka84 Re: To był naprawdę dobry nóż ['] 14.02.06, 10:02
      Bo wszystko ma duszę, a dusza noża uleciała...
    • 1zeus1 Re: To był naprawdę dobry nóż ['] 14.02.06, 10:03
      Autorka tego watku jest schizofreniczka, nie ja
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka