Dodaj do ulubionych

Dzisiaj jak jadłem sniadanie

23.04.06, 09:46
wymysliłem sobie, że gdybym kupił sobie psa to nazwałbym go Władysław.
A wy? Jak sie wabią wasi czworonożni przyjaciele?
Obserwuj wątek
    • ygra Dzisiaj, gdy jadlem sniadanie, pomyslalem sobie... 23.04.06, 09:51
      ... ze gdybym kupil psa nazwalbym go " Poprawna polszczyzna".

    • deodyma Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.04.06, 10:35
      mam w domu dwa psy, ratlerke i buldoga francuskiego. dwie suczki. ratlerka ma
      na imie figa a buldog to aila.
      • klipka5 Fascynujace :). 23.04.06, 10:37
        • beti222 Re: Fascynujace :). 23.04.06, 10:42
          Mój kochany kundelek ma na imię Ferbie
        • potworski Re: Fascynujace :). 23.04.06, 11:10
          No nie?
          A to dopiero cztery posty. Napięcie rośnie.
          Po dwudziestu postach ci najmniej odporni zaczną z nerwów wychodzić z kina.
    • kiciunia_kicia Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.04.06, 11:13
      Gdybym miała psa,nazwałabym go Wertels..

      Od cukierków,a co..

      • scarlett_kapusta Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.04.06, 15:09
        a ja gdybym miala patyczaka, to nazwalabym go Mustafa. ale nigdy nie bede miala
        patyczaka, bo sie boje, ze ucieknie z terrarium, polozy sie na podlodze i bedzie
        udawal patyk z oczami, a ja go nadepne i umrze...
        • potworski Bardzo dobry pomysł z tym patyczakiem 23.04.06, 21:50
          • potworski Re: Bardzo dobry pomysł z tym patyczakiem 23.04.06, 21:55
            Ja patyczaka nazwałbym Janne Ahonen
            Gdybym miał bobra nazwałbym go Ferdynand Wspaniały
            Kozę - Nadieżda Bykowna Nikołajewa
            Wielbłąda - Kredens
            Karpia - Dar Pomorza
            • scarlett_kapusta Re: Bardzo dobry pomysł z tym patyczakiem 24.04.06, 16:09
              > Kozę - Nadieżda Bykowna Nikołajewa

              lepiej Nadieżda Baranowna Nikołajewa - mąż kozy to baran :P albo cap.
              chociaż całe życie myślałam, że kozioł, a baran to od owcy...
        • sweetsusana Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 25.05.06, 17:30
          a ja mam hamstera i mam na imie KOBRA.
    • figuralegoryk Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.04.06, 14:34
      Hmm... Może Włodzimierz Mikołajewicz?
      Albo Thor Azorsson
    • nowoman Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.04.06, 15:31
      Ja chyba utworzę Twój fanklub...
      • polla4 Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.04.06, 16:02
        Pies Bobi a kotka Melasa :)
    • lola1231 Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.04.06, 16:10
      Bodzio - żółfff moj kochany :P
    • katrinea Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.04.06, 16:15
      mam zolwia znaczy sie plci pieknej i ma na imie kubusia
    • sengana Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.04.06, 19:27
      Bajaderka - suczka yorkshire terrier
    • atrakcyjna_zmija Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.04.06, 21:37
      moi czworonozni przyjaciele to Krzychu i Bolek, jak się upiją
      • ygra Konsekwencja stylistyczna. 24.04.06, 01:44
        atrakcyjna_zmija napisała:

        "...jak się upiją."

        Gdy/jezeli sie upija. Jak sie upija to wiemy :).
    • aiczka Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 24.04.06, 11:57
      Ja nigdy nie miałąm zwierzątka, ale rodzice mi mówili, że to niedobry pomysł
      dawać im ludzkie imiona.
      • flisvos Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 24.04.06, 15:48
        moj pies nazywa sie lola i jest prawdziwa suka
    • grogreg Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 24.04.06, 15:57
      Kolejno: Blekota, Boruta, Rokita.
    • rasowa_samica Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.05.06, 17:27
      zdecydowanie Marek Antoniusz
    • zanilk Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.05.06, 18:09
      Balbinka ^.^
    • rosalba Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.05.06, 18:13
      Na cześć towarzysza Gomułki?
      • nutopia Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.05.06, 18:57
        mój kolega ma kota co się nazywa Burdel
        ale nie wiem jaki ma to związek z twoim wątkiem
    • maretina Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.05.06, 21:11
      moja suka ma na imie monisia:)
      • book_of_the_month Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.05.06, 21:39
        Król Maciuś Pierwszy...
    • kamikadze82 Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.05.06, 22:43
      kotka - CIPCIUCH - tak sie nazywa. Oczko w glowie mojej mamy i brata :P
    • fergie18 Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.05.06, 23:09
      moj piesek reksio zwany siurkiem haha
    • kotek9923 Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 24.05.06, 12:26
      Mój chomik miał na imie Cywil,ale kiedy okazało się,że to ona ,została
      przechrzczona na Bożenkę.
      • dorwoj1 Potworski, ty szkarado... 24.05.06, 15:33
        ...znowu biednym babeczkom wodę z mózgu robisz i nie pozwalasz im skupić się na
        o wiele donoślejszych dla ludzkości problemach(co włożyć do gara? co włożyć na
        siebie?).Wiesz, jak wyglądałby świat pod twymi niecnymi rządami? - kiełbasa
        podwawelska dla wszyskich, którzy dożywotnio zrzeką się prawa do używania
        słownika ortograficznego...Lubię cię,so...nie rzucaj tej kiełbasy pod nogi
        nikomu i nie każ czytać zdań w rodzaju: "idąc do szkoły, padał
        deszcz"...Abstrakcja- tak! Lenistwo umysłowe-nie!(nie chciało się zajrzeć do
        słownika, prawda?)
    • n_itka Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 25.05.06, 00:21
      pietro nizej podemna mieszka hitler, pies :)
      • dorwoj1 No to już wiesz, Potworski, kto cię czyta... 25.05.06, 11:00
        ...wszyscy, których udało ci się namówić na wymianę słownika za kiełbase
        czosnkową (patrz post powyżej).
        • n_itka Re: No to już wiesz, Potworski, kto cię czyta... 25.05.06, 22:25
          nie lubię kiełbasy czosnkowej (czy teraz może dobrze, polonisto?)
    • imme1981 Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 25.05.06, 17:48
      ja od noworodka wychowywałam się z psami, moja pierwsz suka, która była moim
      pierwszym kumplem od zabaw wabiła się Norma, ponieważ gdy mama dostała ją od
      taty uczuła się :normy prawa cywilnego", to była przecudowna i mąrda spanielka
      czarna w białe kropy, drugi pies to kundelek ze schroniska Sonia i po roku
      dołączyła do nas i została jej córka Pinka, Sonia umarła na cukrzycę a Pinka na
      raka, po tygodniu wzieliśmy największego łobuza na świecie rudego spaniela
      Kamę, dziś Kamisia ma 6 lat i zachowuje się jakby miała 6...ale miesięcy a to
      jest ona zimfamilycockers.com/Forums/viewtopic.php?t=5573
      • z_innej_bajki Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 25.05.06, 21:10
        Ja mam dwie suczki. Nazywają Się Kora (starsza) i Albi
    • emalina1 Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 25.05.06, 21:22
      Mialam psa który wabil sie Heniek. Ale zaginal w niewyjasnionych
      okolicznosciach.
    • siostra-milosierdzia Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 25.05.06, 23:26
      ja miałam psa. Buldoga francuskiego i była to suczka, i wabiła się... JAPA :)
      szalenei milusińskie stworzonko to było. ach jak mi jej brak ...
    • zajacpoziomka Gonzo :-D 25.05.06, 23:45
      • magdaksp Re: Gonzo :-D 26.05.06, 00:16
        moj kot ma na imie brawurka od tej atomowki
    • toitoi Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 26.05.06, 00:38
      mój pies nazywa sie Dupek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka