potworski 23.04.06, 09:46 wymysliłem sobie, że gdybym kupił sobie psa to nazwałbym go Władysław. A wy? Jak sie wabią wasi czworonożni przyjaciele? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ygra Dzisiaj, gdy jadlem sniadanie, pomyslalem sobie... 23.04.06, 09:51 ... ze gdybym kupil psa nazwalbym go " Poprawna polszczyzna". Odpowiedz Link Zgłoś
deodyma Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.04.06, 10:35 mam w domu dwa psy, ratlerke i buldoga francuskiego. dwie suczki. ratlerka ma na imie figa a buldog to aila. Odpowiedz Link Zgłoś
beti222 Re: Fascynujace :). 23.04.06, 10:42 Mój kochany kundelek ma na imię Ferbie Odpowiedz Link Zgłoś
potworski Re: Fascynujace :). 23.04.06, 11:10 No nie? A to dopiero cztery posty. Napięcie rośnie. Po dwudziestu postach ci najmniej odporni zaczną z nerwów wychodzić z kina. Odpowiedz Link Zgłoś
kiciunia_kicia Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.04.06, 11:13 Gdybym miała psa,nazwałabym go Wertels.. Od cukierków,a co.. Odpowiedz Link Zgłoś
scarlett_kapusta Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.04.06, 15:09 a ja gdybym miala patyczaka, to nazwalabym go Mustafa. ale nigdy nie bede miala patyczaka, bo sie boje, ze ucieknie z terrarium, polozy sie na podlodze i bedzie udawal patyk z oczami, a ja go nadepne i umrze... Odpowiedz Link Zgłoś
potworski Re: Bardzo dobry pomysł z tym patyczakiem 23.04.06, 21:55 Ja patyczaka nazwałbym Janne Ahonen Gdybym miał bobra nazwałbym go Ferdynand Wspaniały Kozę - Nadieżda Bykowna Nikołajewa Wielbłąda - Kredens Karpia - Dar Pomorza Odpowiedz Link Zgłoś
scarlett_kapusta Re: Bardzo dobry pomysł z tym patyczakiem 24.04.06, 16:09 > Kozę - Nadieżda Bykowna Nikołajewa lepiej Nadieżda Baranowna Nikołajewa - mąż kozy to baran :P albo cap. chociaż całe życie myślałam, że kozioł, a baran to od owcy... Odpowiedz Link Zgłoś
sweetsusana Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 25.05.06, 17:30 a ja mam hamstera i mam na imie KOBRA. Odpowiedz Link Zgłoś
figuralegoryk Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.04.06, 14:34 Hmm... Może Włodzimierz Mikołajewicz? Albo Thor Azorsson Odpowiedz Link Zgłoś
nowoman Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.04.06, 15:31 Ja chyba utworzę Twój fanklub... Odpowiedz Link Zgłoś
polla4 Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.04.06, 16:02 Pies Bobi a kotka Melasa :) Odpowiedz Link Zgłoś
lola1231 Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.04.06, 16:10 Bodzio - żółfff moj kochany :P Odpowiedz Link Zgłoś
katrinea Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.04.06, 16:15 mam zolwia znaczy sie plci pieknej i ma na imie kubusia Odpowiedz Link Zgłoś
sengana Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.04.06, 19:27 Bajaderka - suczka yorkshire terrier Odpowiedz Link Zgłoś
atrakcyjna_zmija Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.04.06, 21:37 moi czworonozni przyjaciele to Krzychu i Bolek, jak się upiją Odpowiedz Link Zgłoś
ygra Konsekwencja stylistyczna. 24.04.06, 01:44 atrakcyjna_zmija napisała: "...jak się upiją." Gdy/jezeli sie upija. Jak sie upija to wiemy :). Odpowiedz Link Zgłoś
aiczka Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 24.04.06, 11:57 Ja nigdy nie miałąm zwierzątka, ale rodzice mi mówili, że to niedobry pomysł dawać im ludzkie imiona. Odpowiedz Link Zgłoś
flisvos Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 24.04.06, 15:48 moj pies nazywa sie lola i jest prawdziwa suka Odpowiedz Link Zgłoś
grogreg Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 24.04.06, 15:57 Kolejno: Blekota, Boruta, Rokita. Odpowiedz Link Zgłoś
rasowa_samica Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.05.06, 17:27 zdecydowanie Marek Antoniusz Odpowiedz Link Zgłoś
rosalba Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.05.06, 18:13 Na cześć towarzysza Gomułki? Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.05.06, 18:57 mój kolega ma kota co się nazywa Burdel ale nie wiem jaki ma to związek z twoim wątkiem Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.05.06, 21:11 moja suka ma na imie monisia:) Odpowiedz Link Zgłoś
book_of_the_month Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.05.06, 21:39 Król Maciuś Pierwszy... Odpowiedz Link Zgłoś
kamikadze82 Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.05.06, 22:43 kotka - CIPCIUCH - tak sie nazywa. Oczko w glowie mojej mamy i brata :P Odpowiedz Link Zgłoś
fergie18 Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 23.05.06, 23:09 moj piesek reksio zwany siurkiem haha Odpowiedz Link Zgłoś
kotek9923 Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 24.05.06, 12:26 Mój chomik miał na imie Cywil,ale kiedy okazało się,że to ona ,została przechrzczona na Bożenkę. Odpowiedz Link Zgłoś
dorwoj1 Potworski, ty szkarado... 24.05.06, 15:33 ...znowu biednym babeczkom wodę z mózgu robisz i nie pozwalasz im skupić się na o wiele donoślejszych dla ludzkości problemach(co włożyć do gara? co włożyć na siebie?).Wiesz, jak wyglądałby świat pod twymi niecnymi rządami? - kiełbasa podwawelska dla wszyskich, którzy dożywotnio zrzeką się prawa do używania słownika ortograficznego...Lubię cię,so...nie rzucaj tej kiełbasy pod nogi nikomu i nie każ czytać zdań w rodzaju: "idąc do szkoły, padał deszcz"...Abstrakcja- tak! Lenistwo umysłowe-nie!(nie chciało się zajrzeć do słownika, prawda?) Odpowiedz Link Zgłoś
n_itka Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 25.05.06, 00:21 pietro nizej podemna mieszka hitler, pies :) Odpowiedz Link Zgłoś
dorwoj1 No to już wiesz, Potworski, kto cię czyta... 25.05.06, 11:00 ...wszyscy, których udało ci się namówić na wymianę słownika za kiełbase czosnkową (patrz post powyżej). Odpowiedz Link Zgłoś
n_itka Re: No to już wiesz, Potworski, kto cię czyta... 25.05.06, 22:25 nie lubię kiełbasy czosnkowej (czy teraz może dobrze, polonisto?) Odpowiedz Link Zgłoś
imme1981 Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 25.05.06, 17:48 ja od noworodka wychowywałam się z psami, moja pierwsz suka, która była moim pierwszym kumplem od zabaw wabiła się Norma, ponieważ gdy mama dostała ją od taty uczuła się :normy prawa cywilnego", to była przecudowna i mąrda spanielka czarna w białe kropy, drugi pies to kundelek ze schroniska Sonia i po roku dołączyła do nas i została jej córka Pinka, Sonia umarła na cukrzycę a Pinka na raka, po tygodniu wzieliśmy największego łobuza na świecie rudego spaniela Kamę, dziś Kamisia ma 6 lat i zachowuje się jakby miała 6...ale miesięcy a to jest ona zimfamilycockers.com/Forums/viewtopic.php?t=5573 Odpowiedz Link Zgłoś
z_innej_bajki Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 25.05.06, 21:10 Ja mam dwie suczki. Nazywają Się Kora (starsza) i Albi Odpowiedz Link Zgłoś
emalina1 Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 25.05.06, 21:22 Mialam psa który wabil sie Heniek. Ale zaginal w niewyjasnionych okolicznosciach. Odpowiedz Link Zgłoś
siostra-milosierdzia Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 25.05.06, 23:26 ja miałam psa. Buldoga francuskiego i była to suczka, i wabiła się... JAPA :) szalenei milusińskie stworzonko to było. ach jak mi jej brak ... Odpowiedz Link Zgłoś
magdaksp Re: Gonzo :-D 26.05.06, 00:16 moj kot ma na imie brawurka od tej atomowki Odpowiedz Link Zgłoś
toitoi Re: Dzisiaj jak jadłem sniadanie 26.05.06, 00:38 mój pies nazywa sie Dupek Odpowiedz Link Zgłoś