Gość: chryste..
IP: *.nsm.pl
16.02.03, 10:05
zakochałam sie na czacie, facet pierwszy powiedział mi że mnie kocha, ale od
tamtej pory ciągle jest huśtawka, jak mu mówię o swoich uczuciach to mnie
odtrąca, jak zrywam znajomość to prosi o powrót, a w ogóle to oszukuje mnie i
ciągle kogoś ma oprócz mnie...kocham go,ale nie wiem jak mam sobie
wytłumaczyć, że on bawi sie mną i że muszę to skonczyc. Blagam o brutalne
sprowadzenie mnie na ziemie