slft 06.10.06, 21:08 Czy podniecają Was takie numery jak oglądanie masturbującego się faceta w Waszej obecności ? - pytam serio Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ona_00 Re: Pytanie do pań - na serio 06.10.06, 21:16 a ja odpowiadam serio ze tak :) Odpowiedz Link Zgłoś
slft Re: Pytanie do pań - na serio 06.10.06, 21:19 ona_00 napisała: > a ja odpowiadam serio ze tak :) >czy mogłabyś rozwinąć swoją odpowiedź, bo np: wiele kobiet powiedziałoby że to jest obleśne, niekulturalne i takie tam ble ble..... Odpowiedz Link Zgłoś
nefertum Re: Pytanie do pań - na serio 06.10.06, 21:21 slft napisał: > czy mogłabyś rozwinąć swoją odpowiedź, bo np: wiele kobiet powiedziałoby że > to jest obleśne, niekulturalne i takie tam ble ble..... Jeszcze sie nie przyzwyczaiłeś? Taki już los zakładanych przez Ciebie wątków ;) Odpowiedz Link Zgłoś
slft Re: Pytanie do pań - na serio 06.10.06, 21:27 nefertum napisała: > slft napisał: > > > czy mogłabyś rozwinąć swoją odpowiedź, bo np: wiele kobiet powiedziałoby > że > > to jest obleśne, niekulturalne i takie tam ble ble..... > > Jeszcze sie nie przyzwyczaiłeś? Taki już los zakładanych przez Ciebie wątków ;) > Ale ja staram się ucywilizować niektóre słowiańskie dzikuski :)))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
pasqdeq Re: Pytanie do pań - na serio 07.10.06, 00:29 Wypowie sie facet:P Niektore powiedza tak ale w wiekszosci nie. Kobiety wola jednak jak mezczyzna zajmuje sie nia;) Odpowiedz Link Zgłoś
mamosz Re: Pytanie do pań - na serio 07.10.06, 03:07 pasqdeq napisał: > Wypowie sie facet:P Niektore powiedza tak ale w wiekszosci nie. Kobiety wola > jednak jak mezczyzna zajmuje sie nia;) swiete slowa Odpowiedz Link Zgłoś
83kimi Re: Pytanie do pań - na serio 07.10.06, 14:10 Tak, to fajne urozmaicenie seksu... :-) Odpowiedz Link Zgłoś
adarma Re: Pytanie do pań - na serio 07.10.06, 14:26 Nie wiem po co ci to skora obok siebie masz kobiete. Gdyby moj chlopak to zrobil poczulabym sie mu niepotrzebna i urazona. Odpowiedz Link Zgłoś