Dodaj do ulubionych

Pytanie do pań - na serio

06.10.06, 21:08
Czy podniecają Was takie numery jak oglądanie masturbującego się faceta w
Waszej obecności ? - pytam serio
Obserwuj wątek
    • ona_00 Re: Pytanie do pań - na serio 06.10.06, 21:16
      a ja odpowiadam serio ze tak :)
      • slft Re: Pytanie do pań - na serio 06.10.06, 21:19
        ona_00 napisała:

        > a ja odpowiadam serio ze tak :)
        >czy mogłabyś rozwinąć swoją odpowiedź, bo np: wiele kobiet powiedziałoby że to
        jest obleśne, niekulturalne i takie tam ble ble.....
        • nefertum Re: Pytanie do pań - na serio 06.10.06, 21:21
          slft napisał:

          > czy mogłabyś rozwinąć swoją odpowiedź, bo np: wiele kobiet powiedziałoby że
          > to jest obleśne, niekulturalne i takie tam ble ble.....

          Jeszcze sie nie przyzwyczaiłeś? Taki już los zakładanych przez Ciebie wątków ;)
          • slft Re: Pytanie do pań - na serio 06.10.06, 21:27
            nefertum napisała:

            > slft napisał:
            >
            > > czy mogłabyś rozwinąć swoją odpowiedź, bo np: wiele kobiet powiedziałoby
            > że
            > > to jest obleśne, niekulturalne i takie tam ble ble.....
            >
            > Jeszcze sie nie przyzwyczaiłeś? Taki już los zakładanych przez Ciebie
            wątków ;)
            > Ale ja staram się ucywilizować niektóre słowiańskie
            dzikuski :))))))))))))))))))))
            • thereason Re: Pytanie do pań - na serio 07.10.06, 00:16
              nie
    • pasqdeq Re: Pytanie do pań - na serio 07.10.06, 00:29
      Wypowie sie facet:P Niektore powiedza tak ale w wiekszosci nie. Kobiety wola
      jednak jak mezczyzna zajmuje sie nia;)
      • mamosz Re: Pytanie do pań - na serio 07.10.06, 03:07
        pasqdeq napisał:

        > Wypowie sie facet:P Niektore powiedza tak ale w wiekszosci nie. Kobiety wola
        > jednak jak mezczyzna zajmuje sie nia;)

        swiete slowa
        • agnida Re: Pytanie do pań - na serio 07.10.06, 11:14
          mnie jakos to obrzydza
    • bitch.with.a.brain Re: Pytanie do pań - na serio 07.10.06, 11:42
      tak
      • 83kimi Re: Pytanie do pań - na serio 07.10.06, 14:10
        Tak, to fajne urozmaicenie seksu... :-)
    • adarma Re: Pytanie do pań - na serio 07.10.06, 14:26
      Nie wiem po co ci to skora obok siebie masz kobiete. Gdyby moj chlopak to zrobil poczulabym sie mu niepotrzebna i urazona.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka