Dodaj do ulubionych

Łzy mi płyną z oczu gdy...

IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 05.04.03, 22:51
Jakie sytuacje wywołują w Was wzruszenia - az do łez?
Obserwuj wątek
    • Gość: miregal czesto placze na filmach :> n/t IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 05.04.03, 22:54
      • Gość: Aisza Re: czesto placze na filmach :> n/t IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 05.04.03, 23:00
        :-)
        np na jakich?
        Ja bardzo płaczę na takim smutnym filmie o dziewczynce, której pies został
        otruty trutką, bo atakował czyjes kury (chyba), a ona była bardzo biedna i jej
        mama za ostanie pieniądze uszyła sukienkę na imprezę, na której wredne
        dziewczynki traktowały ją jak służącą...i ten film nie był wcale dla dzieci,
        tylko dla dorosłych.
        I na "Niebieskim" Kieślowskiego
        I na "Damie Kameliowej" z Gretą Garbo
        I na "Edim"
        • Gość: miregal Re: czesto placze na filmach :> n/t IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 06.04.03, 12:51
          o rany, ja to sie umiem na wszystkim poplakac,

          nawet na "Wladcy Pierscieni" i "Harry'm Potterze" :)

          a ostatnio tak solidnie to na "Paradox Lake"
    • daffne Re: Łzy mi płyną z oczu gdy... 06.04.03, 15:53
      Gość portalu: Aisza napisał(a):

      > Jakie sytuacje wywołują w Was wzruszenia - az do łez?
      ---------
      Rozne sytuacje , niektore filmy oraz staruszkowie idacy przez miasto trzymajac sie za rece :)
      Pozdrowionka:)
      • Gość: nadwrażliwa Re: Łzy mi płyną z oczu gdy... IP: 213.76.143.* 07.04.03, 10:20
        Na filmie "Kiedy mężczyzna kocha kobietę" wtedy jak matka alkoholiczka uderzyła
        swoją córeczkę w twarz, na "Na dobre i na złe" wtedy gdy sparaliżowanej żonie
        Bruna podali urodzone przez nią przed chwilą dziecko a ona nie mogła go
        przytulić i potem zmarła. Tak ryczałam, aż mnie serce bolało.
    • Gość: tralalumpek Re: Łzy mi płyną z oczu gdy... IP: 217.13.182.* 07.04.03, 11:58
      ....gdy sie bardzo ciesze i gdy sie bardzo smuce.
      Ostatnio ze szczescia poplakalam sie w styczniu kiedy maz "sie obronil" (w
      obcym kraju , w obcym jezyku) , kiedy dostalam telefon ze jest ok to
      poplakalam sie jak dziecko.
      Placze kiedy slysze kolede o "pustym miejscu przy stole" ....od kiedy mojego
      Taty nie ma z nami.
      Placze na filmach rowniez.
    • capa_negra Nie płacze 07.04.03, 13:20
      prawie nigdy.
      Kiedy mi sie to zdarza to jest to ze złości bąz poczucia bezsilnosci
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka