Gość: Aisza IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 05.04.03, 22:51 Jakie sytuacje wywołują w Was wzruszenia - az do łez? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: miregal czesto placze na filmach :> n/t IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 05.04.03, 22:54 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aisza Re: czesto placze na filmach :> n/t IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 05.04.03, 23:00 :-) np na jakich? Ja bardzo płaczę na takim smutnym filmie o dziewczynce, której pies został otruty trutką, bo atakował czyjes kury (chyba), a ona była bardzo biedna i jej mama za ostanie pieniądze uszyła sukienkę na imprezę, na której wredne dziewczynki traktowały ją jak służącą...i ten film nie był wcale dla dzieci, tylko dla dorosłych. I na "Niebieskim" Kieślowskiego I na "Damie Kameliowej" z Gretą Garbo I na "Edim" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miregal Re: czesto placze na filmach :> n/t IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 06.04.03, 12:51 o rany, ja to sie umiem na wszystkim poplakac, nawet na "Wladcy Pierscieni" i "Harry'm Potterze" :) a ostatnio tak solidnie to na "Paradox Lake" Odpowiedz Link Zgłoś
daffne Re: Łzy mi płyną z oczu gdy... 06.04.03, 15:53 Gość portalu: Aisza napisał(a): > Jakie sytuacje wywołują w Was wzruszenia - az do łez? --------- Rozne sytuacje , niektore filmy oraz staruszkowie idacy przez miasto trzymajac sie za rece :) Pozdrowionka:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nadwrażliwa Re: Łzy mi płyną z oczu gdy... IP: 213.76.143.* 07.04.03, 10:20 Na filmie "Kiedy mężczyzna kocha kobietę" wtedy jak matka alkoholiczka uderzyła swoją córeczkę w twarz, na "Na dobre i na złe" wtedy gdy sparaliżowanej żonie Bruna podali urodzone przez nią przed chwilą dziecko a ona nie mogła go przytulić i potem zmarła. Tak ryczałam, aż mnie serce bolało. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tralalumpek Re: Łzy mi płyną z oczu gdy... IP: 217.13.182.* 07.04.03, 11:58 ....gdy sie bardzo ciesze i gdy sie bardzo smuce. Ostatnio ze szczescia poplakalam sie w styczniu kiedy maz "sie obronil" (w obcym kraju , w obcym jezyku) , kiedy dostalam telefon ze jest ok to poplakalam sie jak dziecko. Placze kiedy slysze kolede o "pustym miejscu przy stole" ....od kiedy mojego Taty nie ma z nami. Placze na filmach rowniez. Odpowiedz Link Zgłoś
capa_negra Nie płacze 07.04.03, 13:20 prawie nigdy. Kiedy mi sie to zdarza to jest to ze złości bąz poczucia bezsilnosci Odpowiedz Link Zgłoś