miniantenka 05.06.07, 22:38 Odwiedźcie nas, choć raz i zostawcie wesoły ślad :) Forum Lustro zaprasza: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=47774 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
miniantenka matra80?, kajakaja10?, izabellaz1? 06.06.07, 12:26 matra80? kajakaja10? izabellaz1? Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: rasgeea? 06.06.07, 12:37 widzę, że szybko się uczysz ;p coś chyba z tych sznurków jednak będzie... -- Life's a journey, not a destination. Odpowiedz Link Zgłoś
rasgeea Re: rasgeea? 06.06.07, 12:39 <jupi> :D:D:D:D:D ja już na nie mam pudełeczko :D Odpowiedz Link Zgłoś
kajakaja10 Re: Odwiedzicie nas? 06.06.07, 15:10 wywołana do tablicy zostawie slad oczywiście! (bdw - czy tam tez palicie liptona?) Odpowiedz Link Zgłoś