Dodaj do ulubionych

Odwiedzicie nas?

05.06.07, 22:38
Odwiedźcie nas, choć raz i zostawcie wesoły ślad :)
Forum Lustro zaprasza:
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=47774
Obserwuj wątek
    • miniantenka nutopia? iberia.pl? 05.06.07, 22:58
      nutopia, iberia.pl ;)
    • miniantenka matra80?, kajakaja10?, izabellaz1? 06.06.07, 12:26
      matra80?
      kajakaja10?
      izabellaz1?
      • rasgeea Re: matra80?, kajakaja10?, izabellaz1? 06.06.07, 12:31
        <foch>
        • miniantenka rasgeea? 06.06.07, 12:34
          rasgeea?
          • rasgeea Re: rasgeea? 06.06.07, 12:35
            haha, nie ma to jak siła pzymusu :D
            • i.nes Re: rasgeea? 06.06.07, 12:37
              widzę, że szybko się uczysz ;p

              coś chyba z tych sznurków jednak będzie...

              --
              Life's a journey, not a destination.
              • rasgeea Re: rasgeea? 06.06.07, 12:39
                <jupi> :D:D:D:D:D ja już na nie mam pudełeczko :D
    • kajakaja10 Re: Odwiedzicie nas? 06.06.07, 15:10
      wywołana do tablicy zostawie slad oczywiście! (bdw - czy tam tez palicie liptona?)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka