justynaewa
09.08.07, 16:54
witam!
Uprzejmie proszę o wasza pomoc. Powiedzcie, doradzcie jak
przeprowadzic rozmowe z mężczyzną z którym jestem od 1 roku, (znamy
sie 1,5 roku) Chciałabym aby w końcu się zadeklarował tj.
oświadczył, niestety nie nalezy do osób zbyt wylewnych i okazującyh
uczucia. On ma 32 lata, ja 29 lat. Kilkakrotnie próbowałam z nim
porozmawiac na ten temat, jednakże twierdzi ze potem o tym pogadamy,
albo ze jest za młody.
Musze nadmienić ze jego brat zeni się z dziewczyna po 15 latach
chodzenia i narzeczeństwa. Ja bym tyle nie wytrzymała. Dlatego myślę
aby postawić sprawę jasno i prosto albo myslimy o wspólnym zyciu
albo nie. Ale jak to zrobić?? Obrać jakąs taktyke? Zacząc go
ignorowac, aby zrozumiał ze cos traci? Wyjechać? Dać mu w kość??
Proszę doradzcie, napiszcie jak wy to zrobiłyście o ile miałyscie
taki orzech do zgryzienia.
z góry dziękuję