Dodaj do ulubionych

:o) Zagatka

03.07.03, 23:52
Poraz pierwszy w zyciu dwa slonie widza golego faceta. Ogladaja go.
Szczegolnie podziwiaja dolna czesc ciala. Patrza i patrza i oczom nie wirza.
Po chwili z wielkim zdziwienim stwirdzaja:
Jak on se zarcie podaje do pyska ???

No wlasnie, JAK ????

Pozdrawiam Was :o)
Obserwuj wątek
    • peggi Re: no co, nie macie wyobrazni ??? 04.07.03, 00:12
      • p.a.d.a.l.c.o.w.a Re: no co, nie macie wyobrazni ??? 04.07.03, 00:14
        ja mam chorą
        PS. zagatka = ZAGADKA, czy żle to sobie wyobrażam ?? :))
        • tamagochino1 Re: no co, nie macie wyobrazni ??? 04.07.03, 00:17
          Zakatka.
          Ma katar i usiłuje nas tu zabić dowcipem.
          Pozdrawiam i życzę rychłego powrotu do zdrowia, zanim ktoś ucierpi.
          • p.a.d.a.l.c.o.w.a Re:BAB GADAR 04.07.03, 00:20
            tamagochino1 napisała:

            > Zakatka.
            > Ma katar i usiłuje nas tu zabić dowcipem.
            > Pozdrawiam i życzę rychłego powrotu do zdrowia, zanim ktoś ucierpi.
            • tamagochino1 JA DEŻ n/t 04.07.03, 00:23

        • peggi Re: no co, nie macie wyobrazni ??? 04.07.03, 00:18
          No cos Ty, na zyrtach sie nie znasz ????
    • anahella bede nudna 04.07.03, 00:34
      reka sobie podaje? ;)
      • Gość: .................. Re: bede nudna IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 04.07.03, 01:07
        Sprawa w tym, ze on z "pyska" zawsze chetny cos dac, a nie do
        niego brac.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka