Dodaj do ulubionych

czy funny.game to samiec alfa?

18.01.08, 00:14
i czy umowi się ze mnom na randkie?
dziewczyny jak myślicie
proszę o opinię
nie przeszkadza mi, że ona pisze ze jest stara i gupia
może jest bogata?
i od razu napiszcie w co mam się ubrać na pierwszą randkę co jej/mu
kupić na Walentynki i czy jesli ona jest już mężatką to jakie mamy
szanse i czy jeśli ma dzieci to powinny mowić do mnie mamo a jesli
mię zdracdzi to czy wybaczyć czy nie
sękju
Obserwuj wątek
    • forumowicz_pospolity Re: czy funny.game to samiec alfa? 18.01.08, 00:16
      ja wiem ze lubi piwo na trawie:)
      • nutopia Re: czy funny.game to samiec alfa? 18.01.08, 00:18
        forumowicz_pospolity napisał:

        > ja wiem ze lubi piwo na trawie:)


        na chmielu to slyszałam
        ale na trawie??:) aaaale jazda:D
        • kitek_maly Re: czy funny.game to samiec alfa? 18.01.08, 00:27

          funny nie znasz? ;-)
        • forumowicz_pospolity Re: czy funny.game to samiec alfa? 18.01.08, 00:28
          nutopia napisała:

          > forumowicz_pospolity napisał:
          >
          > > ja wiem ze lubi piwo na trawie:)
          >
          >
          > na chmielu to slyszałam
          > ale na trawie??:) aaaale jazda:D

          no jazda, a własciwie jazdeczka albo jadxzeczka;))
          • funny_game Re: czy funny.game to samiec alfa? 18.01.08, 08:26
            Się naigrawa... Dziś mam kaca, jeśli Cię to pocieszy i nie umawiam się na żadne
            randki, nawet z Nutopią w białych kozakach...
            • funny_game P. S. 18.01.08, 08:27
              Nawet z Alfa-Nutopią! Nie!
              • nutopia Re: P. S. 18.01.08, 12:45
                funny_game napisała:

                > Nawet z Alfa-Nutopią! Nie!

                Jestem Alfą i nie złamiesz mię serca! Ha!
                • funny_game Re: P. S. 18.01.08, 12:47
                  Ale obcas mogę.
                  • nutopia Re: P. S. 18.01.08, 12:53
                    Dziś mam koturny.
                    • funny_game Re: P. S. 18.01.08, 12:57
                      Jońskie czy doryckie?
                      • nutopia Re: P. S. 18.01.08, 13:35
                        funny_game napisała:

                        > Jońskie czy doryckie?

                        ke?
                        ja mówiłam o koturnach..
                        • funny_game Re: P. S. 18.01.08, 13:51
                          No wiem. Tylko ja się nie umiem trzymać tematu za bardzo.
    • i.nes Re: czy funny.game to samiec alfa? 18.01.08, 00:32
      zapomniałaś o urwanym sznureczku...
      • nutopia Re: czy funny.game to samiec alfa? 18.01.08, 01:00
        i.nes napisała:

        > zapomniałaś o urwanym sznureczku...
        >
        no właśnie
        a jak się łurwie?:P)
        • rasgeea Re: czy funny.game to samiec alfa? 18.01.08, 08:17
          eeee sznureczki to moja działka :D
          • i.nes Re: czy funny.game to samiec alfa? 18.01.08, 09:29
            Rasgeea, usiądź, musimy porozmawiać...

            ...posłuchaj...

            sznureczków nie sprzedaje się na działki
            <patrzy z troską>
            • nutopia Re: czy funny.game to samiec alfa? 18.01.08, 12:46
              i.nes napisała:

              > Rasgeea, usiądź, musimy porozmawiać...
              >
              > ...posłuchaj...
              >
              > sznureczków nie sprzedaje się na działki
              > <patrzy z troską>
              >
              stąd ten sznureczek jego mać!
            • rasgeea Re: czy funny.game to samiec alfa? 18.01.08, 12:56
              i.nes napisała:

              > sznureczków nie sprzedaje się na działki
              > <patrzy z troską>

              czyli co? całe życie mnie oszukiwali??? Dlaczego wiec mi to robili ?:
              (((((
              • i.nes Re: czy funny.game to samiec alfa? 18.01.08, 13:48
                rasgeea napisała:

                > czyli co? całe życie mnie oszukiwali???
                > Dlaczego wiec mi to robili ?:(((((

                <klepie pocieszająco po dłoni>
                bo to złe ludzie były
    • modliszka24 Re: czy funny.game to samiec alfa? 18.01.08, 11:33
      zapytaj pewnie Ci odpowie
    • zwroclawianka Re: czy funny.game to samiec alfa? 18.01.08, 12:29
      kochana nie umawiaj się z alfą bo to okropne dranie są i dziewczyny
      płaczą pózniej po nich bo oni straszne chamy! wykorzysta porzuci i w
      ciązy sama zostaniesz i jeszcze sie bedzie smial i twoim kolezankom
      i mamom w glowie zawróci! radzę dobrze, ty unikaj bo oni do
      małżenstwa nieskorzy! a ta cała fanygejm to juz nawet po nazwie,
      wykorzysta i porzuci jak nic!

      i nie mów później, że nie ostrzegałam!
      • funny_game Re: czy funny.game to samiec alfa? 18.01.08, 12:30
        Aleś mi opinię zszargała! ;)))
        • nutopia Re: czy funny.game to samiec alfa? 18.01.08, 12:47
          funny_game napisała:

          > Aleś mi opinię zszargała! ;)))


          Dobrze, że mię ta zwrocławianka z Poznania oszczegła ty łobuzie ty!
          • funny_game Re: czy funny.game to samiec alfa? 18.01.08, 12:49
            Ja się już bez adwokata (albo baileysa) w tym wątku nie wypowiadam!
            • nutopia Re: czy funny.game to samiec alfa? 18.01.08, 12:53
              uwolnijmy więc dżina z butelki
              • rasgeea Re: czy funny.game to samiec alfa? 18.01.08, 12:57
                ok. Kto więc pociera??? :P
                • nutopia Re: czy funny.game to samiec alfa? 18.01.08, 13:38
                  rasgeea napisała:

                  > ok. Kto więc pociera??? :P


                  mamy tu jakiego Aladyna na stanie?
                  • i.nes Re: czy funny.game to samiec alfa? 18.01.08, 13:53
                    nutopia napisała:

                    > mamy tu jakiego Aladyna na stanie?

                    a to do pocierania potrzebny jest Aladyn?
                    dłoń kobieca delikatniejsza... ;p

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka