Gość: P. IP: 193.0.117.* 07.01.02, 19:57 ...OCZYWISCIE Z WARSZAWY :)) P. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: P> Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: *.*.*.* 09.01.02, 16:20 Jeszcze tu pusto...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wojtek Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: *.pl 09.01.02, 17:55 Polecam Magiczną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: p. Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: *.*.*.* 09.01.02, 17:58 a gdzie jej szukac??? Odpowiedz Link Zgłoś
neo28 Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... 09.01.02, 18:01 do Bengalu chlopie, albo na Syberie ew. Odpowiedz Link Zgłoś
kropka! Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... 10.01.02, 14:17 a czy koniecznie musi być biała? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P. Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: *.*.*.* 11.01.02, 14:58 :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))...oczywiscie, nie musi byc biala; w zupelnosci wystarczy ruda ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Biala Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: *.qc.sympatico.ca 31.01.02, 15:38 Gość portalu: P. napisał(a): ...OCZYWISCIE Z WARSZAWY :)) P. > ))))...oczywiscie, nie musi byc biala; w zupelnosci wystarczy ruda ;)) Chodzi Ci o mnie P? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tigerka Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 11.01.02, 20:01 A czy ty chociaz jestes bialym tygrysem, bo nie lubie mieszac gatunkow? U nas w zoo sa wolne klatki ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P. Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: *.*.*.* 14.01.02, 17:21 No Tigerko, ale oczywiscie, ze jestem bialym tygryskiem, inaczej przeciez nie szukalbym tygrysicy. Mam nadzieje, ze nie jestesmy wymierajacym gatunkiem ;) tiger the white Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: *.talnet.pl 15.01.02, 15:23 Gdybyś nie napisał OCZYWIŚCIE Z WWY to miałbyś u mnie jakieś szanse. A tak - żałuj! Gdańszczanka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kropelka Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: *.*.*.* 15.01.02, 15:56 a ja jestem z Wawy ... nie biała, ale za to ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: T. Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: *.*.*.* 16.01.02, 13:17 Gdanszczanko, otoz szukam B. T. z Warszawy, poniewaz jest to moj rewir, a jak wiadomo prawdziwe tygrysy sa niechetne wedrowkom, no chyba, ze trafi sie jakas najbielsza z Tygrysic :)) mrrrau... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniaz Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 15.01.02, 16:19 skoro moze byc ruda... i naprawde nie masz zadnych innych wymagan, Tygrysie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kropelka Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: *.*.*.* 15.01.02, 16:26 aniuz jak myslisz co by powiedział nasz tygrys na małe stadko kolorowych tygrysic? pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniaz Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 15.01.02, 16:56 ciekawe, czy wytrzymalby taki natlok wrazen :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kropelka Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: *.*.*.* 16.01.02, 09:13 w takiej sytuacji okazałoby sie czy jest prawdziwym tygrysem. Wiesz, na byle kogo nie ma co tracic czasu ... pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniaz Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 16.01.02, 09:49 Witaj Kropelko, Widze, ze chyba wlasnie dotarlas do pracy... a nasz tygrys milczy. hmm, nie przestraszyl sie chyba??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kropelka Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: *.*.*.* 16.01.02, 11:36 witaj witaj Aniu :-) mam taką cichutka nadzieję, że się odezwie ... tygrysy w końcu słyną ze swojej odwagi :-)wierze, ze przez naszego zwierzaczka nie zmienię swoje opini .... pzdr kropelka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniaz Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 16.01.02, 12:46 a moze znajdziemy sobie jakiegos fajniejszego tygryska? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kropelka Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: *.*.*.* 17.01.02, 14:02 może?.... my musimy znaleźć sobie fajniejszego tygryska, bo ten jest jednak jakiś lewy :-( pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniaz Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: 192.168.0.* 18.01.02, 15:32 Kropelko, nie tracmy ducha. na pewno sa gdzies fantastyczne tygryski dokladnie w naszym typie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kropelka Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: *.*.*.* 18.01.02, 16:14 aniu, aniu .... jesteś tam? co myślisz o tym abyśmy założyły własny wątek o poszukiwaniach Tygrysiątka? pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: T. Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: *.*.*.* 18.01.02, 16:47 Halo Kropelko i Aniuz. Tygrys wlasnie powolutku budzi sie ze snu zimowego i juz niedlugo bedzie w swojej najlepszej formie. Na razie szukam tego co tygrysy l. n. :))) Moze ktorys z kociakow wpadnie w kocie slepia krola dzungli, mrauuuu... T. t. W. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kropelka Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: *.*.*.* 18.01.02, 16:55 to tygryski zasypiają na zimę? co do wpadania w tygrysie oko :-)))) to ja i aniaz jestesmy naj ... wiesz, troche nieskromnie ale prawdziwie .... aniu! gdzie jesteś nasz tygrys is back :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniaz Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: 192.168.0.* 18.01.02, 17:14 Kropelko, jestem, jestem, tylko troche sie zagapilam :) tygrys sie budzi. mrrrauuu. zobaczymy, co z tego wyniknie. w koncu jestesmy naj, jak sama stwierdzilas. poczekamy, zobaczymy :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KROPELKA Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: *.*.*.* 18.01.02, 17:32 już myślałam, że Cie dziś nie złapię, ale jednak miałam troszkę szczescia :-))) nasz tygrys chyba znowu poszedł spać...beeee... niedobry zwierzak .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniaz Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 21.01.02, 09:47 Kropelko droga, taka juz jestem, ze pojawiam sie i znikam :))) (tak naprawde mam chwilowo nieczynny modem w domu niestety...) nasz zwierzaczek zapadl chyba w kolejna faze snu zimowego. trudno, jego strata. czas chyba rozpoczac wlasne poszukiwania. mam nadzieje, ze sen zimowy nie jest domena wszystkich tygrysow na swiecie ;-) ps. a skad jestes, Kropelko? jesli moge Ci zadac tak osobiste pytanie, oczywiscie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pete Re: do aniz IP: 195.136.251.* 21.01.02, 10:04 A może ja mógłbym zostać nowym tygryskiem? Co wy - tygrysice na to? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kropelka Re: NARADA-do aniz IP: *.*.*.* 21.01.02, 11:19 Aniu, Aniu !!!!! Jesteś tam?????..... musimy koniecznie szybciutko się naradzic co robić, bo tu jakies inne tygryski sie czają ... ... wygladaja smakowicie :-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pete Re: Aniaz i czarująca Kropeleczka IP: 195.136.251.* 21.01.02, 11:34 Trafne spostrzeżenie! Zobaczysz nawet bardzo smakowite i.....! Czekam na wasze decyzje Tygryski! Kropelko- jesteś na dobrym tropie! Odpowiedz Link Zgłoś
kropelka_no1 Re: Aniaz i czarująca Kropeleczka 21.01.02, 11:53 Gość portalu: Pete napisał(a): > Trafne spostrzeżenie! Zobaczysz nawet bardzo smakowite i.....! Czekam na wasze > decyzje Tygryski! Kropelko- jesteś na dobrym tropie! ja też dziś jestem słodziutka, bo koleżanka ma imieninki i smaaaakowite ciasto, ktore sobie podjadam popijając kafffka :-)))) mniam.... ...decyzje dot. zmiany obiektu zainteresowania? w takim razie musisz napisac cos tak interesujacego i kuszącego, że bez wahania bedziesz pierwszy .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pete Re: Kropeleczka IP: 195.136.251.* 21.01.02, 11:58 1.Smacznego, 2.Napisać mogę Ci nawet wiele ciekawych rzeczy, która zacheca Cię do zmiany obiektu zinteresowania, ale tylko na prywatnego maila! Co Ty na to? Odpowiedz Link Zgłoś
kropelka_no1 Re: Kropeleczka 21.01.02, 12:22 Gość portalu: Pete napisał(a): > 1.Smacznego, 2.Napisać mogę Ci nawet wiele ciekawych rzeczy, która zacheca Cię > do zmiany obiektu zinteresowania, ale tylko na prywatnego maila! Co Ty na to? ok. czekam :-))) zobaczymy .... Odpowiedz Link Zgłoś
aniaz1 Re: NARADA-do aniz 21.01.02, 12:52 Kropelko, zrobilo sie goraco, a ja sie znowu spoznilam. ale ze mnie gapa!!! ten nowy tygrysek jest chyba calkiem calkiem, ale pozwolmy mu sie wykazac:))) caluski Odpowiedz Link Zgłoś
aniaz1 Re: do aniz 21.01.02, 12:53 Potencjalny tygrysku, jezeli tylko zdolasz nas oczarowac, czekaj Cie nieziemskie wrecz atrakcje... mrrauuu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pete Re: Czarowanie aniz IP: 195.136.251.* 21.01.02, 13:00 Wow, ciekawie brzmiąca zapowiedź! A w jaki sposób czaruje się Was najlepiej (najskuteczniej)? Jako tygrysice wolicie dzikość (serca i ciała) czy jako anielice (delikatnośc i niepozorność)?Co jest wam bliższe! Aha, aniuz pamiętaj nie spóźniaj się bo może wiele Cię ominąć! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniaz Re: Czarowanie aniz IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 21.01.02, 13:32 Drogi Potencjalny Tygrysku, postaram sie juz wiecej nie spozniac, bo juz mnie sporo z tego powodu w zyciu ominelo :). a jak nas zdobyc? musisz odnalezc w sobie doskonale w swej proporcji polaczenie zwierzaka i aniola :)) wiesz chyba, ze kobiety bywaja bardzo zmienne :) trzymam kciuki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kropelka Re: do aniz IP: *.*.*.* 21.01.02, 14:02 Aniu dobrze ze jesteś :-) troszke porozmawialam z Pete na priva i on chyba się nadaje ... może my go wziąc pod uwage :-))) odnosnie mojego miejsca zamieszkania, to jestem z Warszawy, a Ty? pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
aniaz1 Re: do aniz 21.01.02, 14:51 Kropelko, tez dostalam list od naszego Potencjalnego Tygryska. No no, brzmi az za dobrze. mam nadzieje, ze sie za chwile nie obudze z biurowej drzemki :)) ja tez mieszkam w Warszawie, wiec moze spotkalybysmy sie kiedys w realu na wspolne polowanie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Kalina to Ty????????????????????? IP: 195.124.228.* 21.01.02, 12:05 pewnie tak. Gość portalu: P. napisał(a): > ...OCZYWISCIE Z WARSZAWY :)) P. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pete Re: aniaz IP: 195.136.251.* 21.01.02, 14:01 Mam nadzieję że odebrałaś swoją pocztę! I? Odpowiedz Link Zgłoś
kropelka_no1 Re: aniaz 21.01.02, 15:07 Aniu Twoja propozycja brzmi bardzo zachęcająco :-))) myślisz, że mogłybyśmy zaprosić też naszego nowego tigera? pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
aniaz1 Re: aniaz 21.01.02, 15:42 Kropelko, czemu nie? moze byc wesolo. bedzie to dla naszego tygryska prawdziwy test! szcegoly ustalmy mailowo. za chwilke sie do Ciebie odezwe! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kropelka Re: aniaz IP: *.*.*.* 21.01.02, 15:46 czekam z niecierpliwością :-) Odpowiedz Link Zgłoś
pete5 Re: kropeleczki 21.01.02, 15:24 Powinnaś już Słonko dostać moją odpowiedź! Wasz wymiana poglądów i pomysłów z aniaz brzmi bardzo zachęcjąco! Chętnie podejmę wyzwanie dwie na jednego! Czekam na odpowiedź mailem! Odpowiedz Link Zgłoś
pete5 Re: kropeleczki1 21.01.02, 15:25 Wyślij Słonko na mój adres gazetowy! czekam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TTW Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: *.*.*.* 21.01.02, 17:46 GGGGRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR......!!!!!!!!!!!!!!!!! CO TU SIE DZIEJE, GDY JA SOBIE SMACZNIE SPIE?!!!! GDZIE JEST TEN CO OSMIELA SIE NAZYWAC TYGRYSEM???! JA JESTEM JEDYNY BIALY TYGRYS KROL DZUNGLII I NIE BEDE NA MOIM REWIRZE TOLEROWAL ZADNYCH PRZEFARBOWANYCH DACHOWCOW MMMMRRRRRAAAUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A teraz moje Kropelko i Aniuz zapraszam do mojej jaskini: tygrys1977@poczta.onet.pl Odpowiedz Link Zgłoś
kropelka_no1 Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... 21.01.02, 18:11 ooo proszę nasz prawdziwy tygrysek sie obudził???? Zwierzaczku jak tak zawsze bedziesz kazał na siebie czekać to nic z tego nie wyjdzie :-( teraz ty musisz odbudować nasze zainteresowanie swoją zwierzecą duszą i do nas napisać :-)))) czekamy z utęsknieniem (sądzę, że ania podziela moje zdanie) pzdr Cię gorąco Gość portalu: TTW napisał(a): > GGGGRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR......!!!!!!!!!!!!!!!!! > CO TU SIE DZIEJE, GDY JA SOBIE SMACZNIE SPIE?!!!! GDZIE JEST TEN CO OSMIELA SIE > > NAZYWAC TYGRYSEM???! JA JESTEM JEDYNY BIALY TYGRYS KROL DZUNGLII I NIE BEDE NA > MOIM REWIRZE TOLEROWAL ZADNYCH PRZEFARBOWANYCH DACHOWCOW > MMMMRRRRRAAAUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! > A teraz moje Kropelko i Aniuz zapraszam do mojej jaskini: > tygrys1977@poczta.onet.pl Odpowiedz Link Zgłoś
aniaz1 Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... 22.01.02, 09:28 Tygrysie drogi, Kropelka ma racje: chyba musisz troszeczke powalczyc, jak na prawdziwego krola dzungli przystalo :) powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś
kropelka_no1 Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... 22.01.02, 10:48 witam Cie Aniu :-) naszego tygrysa chyba znowu sen zmożył??? ehhh ...te chłopy ... pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
kina2 Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... 22.01.02, 14:54 oj tak, popieram kropelke:-)) a moze aniaz i kropelka sa zainteresowane poszukaniem nowego, bardziej facynujacego TIGERA- jestem za wlaczeniem sie do fantastycznych poszukiwan:-))) bo ten ostani to jakis taki....malo zabiegajacy o fanki!!!-szkoda czasu Laski:-))) Let's go!! kina Odpowiedz Link Zgłoś
kropelka_no1 Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... 22.01.02, 15:12 let's go? czy my się przypadkiem nie znamy ... Odpowiedz Link Zgłoś
aniaz1 Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... 22.01.02, 15:58 caly czas szukamy....chyba musimy udac sie na polowanie!!! chcesz sie przylaczyc?:) Odpowiedz Link Zgłoś
kropelka_no1 Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... 23.01.02, 12:18 witam Cię Aniu... już jestem w fabryce, ciut nieprzytomna ale jestem. Proponuje założyć nowy wątek, wyłącznie dla tygrysków i innych samczyków. Narazie jednak proponuję konkurs na najlepszy i najbardziej zachęcający temat naszego wątku. Ja ze wzgledów nie zależnych dzis ode mnie, a ponosząc skutki wczorajszego upojenia nie jestem w stanie nic z siebie wykrzesać :-( Czekam laski na wasze propozejszyns ;-) pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
aniaz1 Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... 23.01.02, 12:51 Kropelko, na mnie chyba tez dzisiaj nie licz :) dobrze wiesz, dlaczego:))) ja na dodatek musialam dzis wstac o 7 :( ciezki mialam poranek, ale warto bylo. jeszcze sie odezwe, jak troche do siebie dojde:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P. Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: *.*.*.* 30.01.02, 15:27 miau. tutaj tez jestem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kropelka_no1 Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... 30.01.02, 15:31 ojjjjjjjjjjj ..... ile tych Tygrysków się narobiło.... ciekawe który okaże się tym najwytrwalszym, najodważniejszym, najlepszym,najbielszym i tak w ogole naj ... :-) Odpowiedz Link Zgłoś
aniaz1 Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... 31.01.02, 14:38 Kropelko, a jeze4li to wszystko sa zwyczajne dachowce????? Odpowiedz Link Zgłoś
kropelka_no1 Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... 01.02.02, 13:05 wtedy poszukamy sobie jakiegoś lamparta, que?... pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ttw Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: *.*.*.* 06.02.02, 15:54 ....jeszcze odrobinke wytrzymacie, mrau..? White Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kropelka Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: *.*.*.* 06.02.02, 15:58 ... nie wiem czy będziesz w stanie wynagrodzic nam tak długi okres wyczekiwania ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ttw Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: *.*.*.* 06.02.02, 16:06 Tygrys nie zapomina o swoich kotkach-psotkach. Mrau! T. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kropelka Re: SZUKAM BIALEJ TYGRYSICY... IP: *.*.*.* 06.02.02, 16:20 Gość portalu: ttw napisał(a): > Tygrys nie zapomina o swoich kotkach-psotkach. Mrau! T. ... i szykuje dla nich coś EKSTRA ... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś