Dodaj do ulubionych

Roman contra Simon

18.07.08, 18:53
wybor Kobiety
nalezy do Was,
nie zazdroszcze :)
Obserwuj wątek
    • nekomimimode gupijasio! nt 18.07.08, 18:53

      • wszystko_mi_lata Re: gupijasio! nt 18.07.08, 19:06
        ktory ?
      • gupijasio Re: gupijasio! nt 18.07.08, 19:08
        też Cie wybierę:)
        • wszystko_mi_lata daje czarnym za darmo ? 18.07.08, 19:13
          tzn. za Romantyzm ?
          • gupijasio Re: daje czarnym za darmo ? 18.07.08, 19:14
            mówi do mnie czy koło mnie?
          • nekomimimode sp.erdalaj śmieciu! 18.07.08, 19:14
            kosz
            • wszystko_mi_lata mowie do Kobiety 18.07.08, 19:16
              ale moze sie myle ?
            • gupijasio Re: sp.erdalaj śmieciu! 18.07.08, 19:16
              a co Ty taka dzisiaj nieprzyjazna?:)
              • nekomimimode Re: sp.erdalaj śmieciu! 18.07.08, 19:20
                dla ciebie kochana =)
                • gupijasio Re: sp.erdalaj śmieciu! 18.07.08, 19:22
                  :)
                  ale jak pokażesz niemu że Cie wkurza, to normalnie miód na serce
                  cza być spokojnym:)
                  • nekomimimode Re: sp.erdalaj śmieciu! 18.07.08, 19:25
                    nie mam litości dla buractwa. a wczoraj moja pewna reakcja na pewną
                    sytuację mnie nawet przeraziła
                    • gupijasio Re: sp.erdalaj śmieciu! 18.07.08, 19:28
                      a to jest źle jak cżłowiek szybciej działa
                      hm, ale z drugiej strony dobrze o nim swiadczy:)
                  • wszystko_mi_lata chyba w czuly punkt trafilem.... 18.07.08, 19:26
                    laski Romantycznego Simona ?
                    • gupijasio Re: chyba w czuly punkt trafilem.... 18.07.08, 19:30
                      ty a całowałeś się już kiedyś?
                      • wszystko_mi_lata Roman punkt "G" 18.07.08, 19:32
                        glupolu
                        • gupijasio Re: Roman punkt "G" 18.07.08, 19:33
                          no to czas na pomidorową z pudliszek profesurku
                          i mów tak do mnie ciągle:) mhmmmmmmmmmm
                          • wszystko_mi_lata nie gadam z ... 18.07.08, 19:34
                            babskimi hoojami
                            • gupijasio Re: nie gadam z ... 18.07.08, 19:35
                              ale ja jestem męski?? gadaj gadaj plsssssssssssssss

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka