wszystko_mi_lata 18.07.08, 18:53 wybor Kobiety nalezy do Was, nie zazdroszcze :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gupijasio Re: daje czarnym za darmo ? 18.07.08, 19:14 mówi do mnie czy koło mnie? Odpowiedz Link Zgłoś
gupijasio Re: sp.erdalaj śmieciu! 18.07.08, 19:16 a co Ty taka dzisiaj nieprzyjazna?:) Odpowiedz Link Zgłoś
gupijasio Re: sp.erdalaj śmieciu! 18.07.08, 19:22 :) ale jak pokażesz niemu że Cie wkurza, to normalnie miód na serce cza być spokojnym:) Odpowiedz Link Zgłoś
nekomimimode Re: sp.erdalaj śmieciu! 18.07.08, 19:25 nie mam litości dla buractwa. a wczoraj moja pewna reakcja na pewną sytuację mnie nawet przeraziła Odpowiedz Link Zgłoś
gupijasio Re: sp.erdalaj śmieciu! 18.07.08, 19:28 a to jest źle jak cżłowiek szybciej działa hm, ale z drugiej strony dobrze o nim swiadczy:) Odpowiedz Link Zgłoś
wszystko_mi_lata chyba w czuly punkt trafilem.... 18.07.08, 19:26 laski Romantycznego Simona ? Odpowiedz Link Zgłoś
gupijasio Re: chyba w czuly punkt trafilem.... 18.07.08, 19:30 ty a całowałeś się już kiedyś? Odpowiedz Link Zgłoś
gupijasio Re: Roman punkt "G" 18.07.08, 19:33 no to czas na pomidorową z pudliszek profesurku i mów tak do mnie ciągle:) mhmmmmmmmmmm Odpowiedz Link Zgłoś
gupijasio Re: nie gadam z ... 18.07.08, 19:35 ale ja jestem męski?? gadaj gadaj plsssssssssssssss Odpowiedz Link Zgłoś