Gość: Kasia
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
22.10.03, 10:59
Od kilku miesięcy pomagam w pisaniu artykułów adresowanych do właścicieli
sklepów. Są to artykuły z marketingu. Jednym z kolejnych tematów będą błędy
ekspedientek, ich zachowanie, które drażni klientów. Proszę podajcie co was
drażni, jakich zachowań nie akceptujecie. Może macie jakieś przykłady obsługi
klienta, z której byliście zadowoleni.