u-kochana 12.01.09, 10:58 xpero.wrzuta.pl/audio/848EzCQr8o/pectus_- _to_co_chcialbym_ci_dac co sądziedzie o tej piosence na pierwszy weselny taniec młodej pary, nadaję się ?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
justysialek Re: PECTUS 12.01.09, 12:04 Piosenka to szajs ale skoro tobie się podoba, to co ja na to poradzę? Odpowiedz Link Zgłoś
kawa_inka1 Re: PECTUS 12.01.09, 12:51 Szajs totalny. Jeśli bym miała wybierać między szajsowym " A ja będę twym aniołem" i Pectusem to wolałabym anioła - przynajmniej mozna co jakis czas podskoczyc przy tym... Odpowiedz Link Zgłoś
happy_time Re: PECTUS 12.01.09, 13:32 Po co chcesz wiedzieć co inni myślą o tej piosence? Przecież to ma być Wasz pierwszy taniec i to Wam ma się podobać piosenka :) Odpowiedz Link Zgłoś