12.01.09, 10:58
xpero.wrzuta.pl/audio/848EzCQr8o/pectus_-
_to_co_chcialbym_ci_dac



co sądziedzie o tej piosence na pierwszy weselny taniec młodej pary,
nadaję się ??
Obserwuj wątek
    • u-kochana Re: PECTUS 12.01.09, 11:36
      ???
    • emmanuella Re: PECTUS 12.01.09, 11:46
      Wg mnie tak :)
    • justysialek Re: PECTUS 12.01.09, 12:04
      Piosenka to szajs ale skoro tobie się podoba, to co ja na to poradzę?
    • grassant Re: PECTUS 12.01.09, 12:33
      nie mogę tego słuchać. Brrr
      • kawa_inka1 Re: PECTUS 12.01.09, 12:51
        Szajs totalny.
        Jeśli bym miała wybierać między szajsowym " A ja będę twym aniołem"
        i Pectusem to wolałabym anioła - przynajmniej mozna co jakis czas
        podskoczyc przy tym...
    • happy_time Re: PECTUS 12.01.09, 13:32
      Po co chcesz wiedzieć co inni myślą o tej piosence? Przecież to ma być Wasz
      pierwszy taniec i to Wam ma się podobać piosenka :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka