Gość: beata
IP: *.eburwd1.vic.optusnet.com.au
10.12.03, 03:20
w kraju w jakim mieszkam jest 6% bezrobocia , a i tak dobrze trzeba sie
napocic zeby dostac prace. Ja na szczescie nalezy do tych szczesliwcowm, ze
zawsze mam/mialam prace. CZytam gazety z Polski i nie moge sie nadziwic jak
ludzie sobie radza z takim bezrobociem kolo 20%! A przy tym zasilek
bezrobocia jest maly i tylko pol roku. a tutaj na Forach widze ze zycie
tetni, ludzie maja poczucie humoru no i chyba pieniadze bo wchodza na
internet. Kupuja drogie rzeczy, kosmetyki, czesto wyjezdzaja za granice. Maja
zwierzeta czesto po pare psow. Ktos napisal ze wydaje az 150zl na psa na
miesiac.
Naprawde mnie ciekawi jak jest rzeczywiscie, bo prawda OFICJALNA jest taka ze
az ciarki przechodza