28.05.09, 22:37

Związek z Arabem.
Czy warto wychodzić za mąż + wariacja tego tematu: Ślub w młodym wieku.
Usuwanie ciąży.
Romans z żonatym.
30letnia stara panna.

I tak w kółko. :)
Jakie są jeszcze tematy, bez których tydzień na FK to tydzień stracony? ;)
Obserwuj wątek
    • ultraviolet6 Re: Zieeeeew 28.05.09, 22:47
      On zdradził mnie vs ja zdradziłam jego..
      Dałam sobą pomiatać, czy on zasługuje na jeszcze jedną szansę ?
      Zarobki, alimenty i inne tematy pieniężne ..
      Co kupić w prezencie lub jaką kwotę włożyć do koperty ?

      :)
      • nerri Re: Zieeeeew 28.05.09, 22:49
        Czy ja jeszcze mam szansę ułożyć sobie życie...mam
        15/20/25/30/35...itd lat:P:P
      • nsc23 Re: Zieeeeew 28.05.09, 22:50
        Czy jestem w ciazy jezeli przytulalam sie z moim facetem w 38. dniu cyklu przez
        bibulke, dodatkowo biore tabletki (ale tylko co druga) i uzywamy prezerwatyw,
        stosunku przerywanego i kapturka?
        • brak.polskich.liter Re: Zieeeeew 28.05.09, 22:58
          Odpowiadasz na:

          > i uzywamy prezerwatyw,
          > stosunku przerywanego i kapturka?

          Czerwonego?
          • ultraviolet6 Re: Zieeeeew 28.05.09, 23:00
            >i kapturka?
            >
            > Czerwonego?

            No, zwłaszcza jakiś rok po tym stosunku przerywanym :))
      • kitek_maly Re: Zieeeeew 28.05.09, 23:41

        > Co kupić w prezencie lub jaką kwotę włożyć do koperty ?

        O rany, zapomniałam o tym. :D
        Co kupić na komunię/walentynki/pod choinkę?

        Wątek prezentowy to można by na szpilkę wrzucić. ;)
    • justysialek Re: Zieeeeew 28.05.09, 22:49
      Pomyślmy...

      jeszcze:
      - To forum schodzi na psy!
      - Czy lepiej mieć w małżeństwie wspólne konto czy oddzielne?
      - Jaka jest idealna kobieta/idealny mężczyzna?
      - Jak podniecić kobietę?
      - Dziewczyny, co wam się podoba w mężczyznach?
      - Ludzie ratunku, coś mi wyrosło na plecach i swędzi!!!
      - Czytam to forum od niedawna i nie mogę uwierzyć jacy jesteście
      beznadziejni!
      - Od wczoraj nie czuję smaku ani węchu mam też problemy z
      chodzeniem - Co to może być?! Czy powinnam się udać do lekarza?
      - last but not at least: Co sądzicie na temat
      aborcji/eutanazji/in vitro?
      • justysialek Re: Zieeeeew 28.05.09, 22:51
        last but not least - się rypło ;P
      • nerri Re: Zieeeeew 28.05.09, 22:51

        - Od wczoraj nie czuję smaku ani węchu mam też problemy z
        chodzeniem - Co to może być?! Czy powinnam się udać do lekarza?

        Pomyłka...CO MI JEST - POMOCY!!! Postawcie wirtualna diagnozę:D

        O lekarzu jest w poradach ew.
        • jj1978 Re: Zieeeeew 28.05.09, 23:12
          to nie tak:)

          > - Od wczoraj nie czuję smaku ani węchu mam też problemy z
          > chodzeniem
          - CZY TO CIAZA?
    • kochanica-francuza Re: Zieeeeew 28.05.09, 22:50
      republika.pl/blog_ow_4214024/5882622/tr/ziewa.jpg
      ?
    • nerri Ha! 28.05.09, 22:53
      I jeszcze pseudopsychologiczne i serio-psychiczne wypociny "naszego
      idola" Mareczka:P:P
    • szatan.serduszko Re: Zieeeeew 28.05.09, 22:54
      Swoją drogą ciekawe dlaczego mężczyźni nie zakładają wątków o
      związkach z Arabkami albo Hinduskami czy coś ?
    • brak.polskich.liter Re: Zieeeeew 28.05.09, 22:57
      Alez oszszywiscie.

      Dlaczego on nie zadzwonil?
      On dzwonil, potem przestal, a wczoraj przyslal mi sms-a. Czy dac mu szanse?
      Moj facet jest chamem, tratuje mnie, jak spluwaczke, a wczoraj mnie uderzyl. Czy
      ratowac ten zwiazek?
      Zakochalam sie w chlopaku przyjaciolki/moj kolega zakochal sie we mnie - droga
      redakcjo, ratuj.
      On oglada porno - kochana redakcjo, sloniocy.
      Tesciowa/matka faceta robi mi z dupy jesien sredniowiecza. Co robic?

      Jako bonus - wszelkie rozwazania o wyzszosci konkubinatu na malzenstwem (badz
      odwrotnie), balerinek nad szpilkami (badz odwrotnie), podkladu Diora nad tym od
      Chanel (badz odwrotnie), zoltka nad bialkiem (badz odwrotnie). O wyzszosci
      konkubinatu nad balerinkami albo zoltka nad malzenstwem jeszcze nikt sie nie
      wypowiadal.
      • justysialek Re: Zieeeeew 28.05.09, 23:02
        I tak tu mamy "lajtowo"! Na forum Wystarczająco Dobra Pani Domu
        królują tematy w stylu:
        - Jak często pierzecie
        pościel/ręczniki/majtki/dżinsy/koszulki/firanki i
        zasłony/dywany/skarpetki... itp i toczą się tam prawdziwe boje
        łącznie z wyzywaniem oponentek ;D
        • nerri Re: Zieeeeew 28.05.09, 23:39
          Mnie bardziej rozwaliła częstotliwość mycia podłogi:P

          Aż dziwne,że sobie niektóre dziur w panelach nie powycierały
          jeszcze:P:P
    • dziewice moj ulubiony 28.05.09, 23:07
      czy kitek jest jeszczedziewica ehehe :)
      • rosyjska_niebieska Re: moj ulubiony 28.05.09, 23:10
        Ale takiego jak mój to jeszcze nie było, no nie Kitkó?
        • kitek_maly Re: moj ulubiony 28.05.09, 23:25

          Nie, Twoje są wysoce oryginalne. :)))
    • i.see.you.baby Re: Zieeeeew 28.05.09, 23:13
      Kitku, bez obrazy, ale jeśli ktoś spędza na Forum więcej czasu niż powinien to
      rzeczywiście może stać się to nudne.

      poza tym nawet jeśli niezbyt mądrzy czy dojrzali, piszą tu prawdziwi (mam
      nadzieje)ludzie z prawdziwymi problemami, którzy nie mają obowiązku dostarczać
      Ci rozrywki.
      jakiś taki przykry cynizm bije z Twojego postu:(...
      • ultraviolet6 Re: Zieeeeew 28.05.09, 23:20
        Nudne jest jak ktoś nie ma poczucia humoru :)
      • kitek_maly Re: Zieeeeew 28.05.09, 23:26

        > Kitku, bez obrazy, ale jeśli ktoś spędza na Forum więcej czasu niż powinien to
        > rzeczywiście może stać się to nudne.

        Liczyłam na to, że ktoś to napisze. :))

        > jakiś taki przykry cynizm bije z Twojego postu:(...

        Ej no. Przecież żartuję.
        Tak jakoś mi się zebrało, bo dziś nastąpiła kumulacja tych najpopularniejszych
        wątków na pierwszej stronie.
        • jan_hus_na_stosie Re: Zieeeeew 28.05.09, 23:28
          kitek_maly napisała:

          > Ej no. Przecież żartuję.

          No, masz szczęście ;)
          • kitek_maly Re: Zieeeeew 29.05.09, 00:10

            A też już chciałeś na mnie nakrzyczeć? ;)
        • nerri Re: Zieeeeew 28.05.09, 23:41
          Taaaaaaa...teraz tak sie tłumacz:P:P


          :D:D:D
          • kitek_maly Re: Zieeeeew 29.05.09, 00:11

            A co mi pozostało? ;)
            • nerri Re: Zieeeeew 29.05.09, 00:18
              Odważnie sie do wredności przyznać:P:P
              Mi sie ta wersja baaaaaardziej podoba:D:D

              Sesesesesese:D:D:D:D
        • przemmia77 Re: Zieeeeew 29.05.09, 08:59
          Kitek,forum działa schematycznie.Jedni odchodzą ,drudzy przychodzą......i tak w
          kółeczko.Wróciłam tu-nie wiem ,czy nbie na chwilę,bo włąśnie zauważam
          powtarzalność tematów.Myślę ,ze to naturalna kolej rzeczy;-)Pozdrawiam
      • niebieski_lisek Re: Zieeeeew 28.05.09, 23:39
        > Kitku, bez obrazy, ale jeśli ktoś spędza na Forum więcej czasu niż powinien

        No przecież Kitka ostatnio w ogóle nie ma na forum. Do głównego tematu chciałam
        dopisać absolutny hicior: "czy jestem w ciąży", ale ktoś mnie już ubiegł
        • rosyjska_niebieska Re: Zieeeeew 28.05.09, 23:53
          A Mahadeva? O Mahadevie i jej problemach z Misiem zapomnieliście???
          Misio, w zależności od fazy cyklów Mahy, raz jest nieczułym draniem,
          który ją podle traktuje, a raz najlepszym, co mogło się jej
          przydarzyć;-)
          • avital84 Re: Zieeeeew 29.05.09, 20:42
            Mi się wątki Mahy nigdy nie znudzą. :) Co więcej, scenariusze są
            coraz bardziej ciekawe i urozmaicone. :)
      • justysialek Re: Zieeeeew 29.05.09, 00:33
        Eeeee tam!!! Właśnie, że Kitek jest forumową cesarzową i wszyscy
        jesteśmy zobowiązani dostarczać jej rozrywki ;PPPP
    • julyana Re: Zieeeeew 29.05.09, 07:33
      Chyba wszystko już zostało wymienione, ale ja dorzucam: ważę 40 kg
      przy 180 cm wzrostu, czy jestem gruba? Lub w druga strone - Ależ 42
      to jest normalny rozmiar, a wszystko ponieżej to wychudzone
      szkielety.
      • justysialek Re: Zieeeeew 29.05.09, 08:46
        I jeszcze cała seria:
        czy przeszkadza wam/obrzydza was kiedy: ktoś je/nie je/karmi/nie
        karmi/nosi/całuje/rozmawia/piłuje? ;))
    • avital84 Re: Zieeeeew 29.05.09, 20:37
      Po prostu masz zbyt długą kadencję na forum. :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka