grzanka23 13.05.06, 20:43 Czyzby wszyscy ogladali "Kryminalnych"? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anula36 Re: jestem 13.05.06, 21:41 a fakt ogladalam, lubie takie bajeczki dla wiekszych dzieci Odpowiedz Link
o_kropka A teraz? 14.05.06, 13:35 Jest ktoś, czy wszyscy obiad palaszują? Wczoraj oglądałam (w końcu!) "Miasto Gniewu". Dlatego dziś ciągle śpiewm Stereophonics "... So maybe tomorrow I'll find my way..." ))) Odpowiedz Link
o_kropka Re: ja jeżdżę 14.05.06, 14:04 Eee, tam ja wolę na miotle (budzi się we mnie czarownica). ) Odpowiedz Link
grzanka23 Re: nalesniki 14.05.06, 16:07 Uwielbiam szpinak,moze wpadne do Cie na ten szpinak. Odpowiedz Link
hiroszima13 pewnie :) 14.05.06, 16:27 zapraszam, ale musisz sie śpieszyć bo znikają w zastraszajacym tempie) i tak jak pisałaś mam szpinak z naleśnikami bo farsz mi wyszedł boski ) Odpowiedz Link
hiroszima13 :P 14.05.06, 14:29 Listonosze się już do mnie nie zbliżają wolą korzystać ze skrzynek Hydraulika przyjmę szcególnie jak coś przecieka, ale na razie nie musiałam tego robic ) Daje rada sama likwidowac przecieki ) Odpowiedz Link
o_kropka Re: :P 14.05.06, 16:55 Zuch dziewczyna. A te naleśniki... to już zjadłyście? Bom zgłodniała! Odpowiedz Link
grzanka23 Re: ostatni 14.05.06, 17:26 No ladnie to tak samej?Nie poczekalas na swoje kolezanki.Oj nieladnie Lakomczuszku! Odpowiedz Link