Dodaj do ulubionych

czy tu ktos jest?

13.05.06, 20:43
Czyzby wszyscy ogladali "Kryminalnych"?
Obserwuj wątek
    • hiroszima13 jestem 13.05.06, 21:14

      niedawno wróciłamsmile
      • anula36 Re: jestem 13.05.06, 21:41
        a fakt ogladalam, lubie takie bajeczki dla wiekszych dziecismile
    • o_kropka A teraz? 14.05.06, 13:35
      Jest ktoś, czy wszyscy obiad palaszują? wink Wczoraj oglądałam (w końcu!) "Miasto
      Gniewu". smile Dlatego dziś ciągle śpiewm Stereophonics "... So maybe tomorrow
      I'll find my way..." smile)))
      • hiroszima13 ja jeżdżę 14.05.06, 13:40

        na odkurzaczu smile)
        • o_kropka Re: ja jeżdżę 14.05.06, 14:04
          Eee, tam ja wolę na miotle (budzi się we mnie czarownica). wink)
          • hiroszima13 miotła 14.05.06, 14:11

            miotła mi słuzy do przeganiania tongue_out
            • o_kropka Re: miotła 14.05.06, 14:13
              Przeganiania?... Aaaa kogo? Aaaa... akwizytorów?smile)
              • hiroszima13 nie tylko :) 14.05.06, 14:16

                jeszce tych złych irytujących ludzi tongue_out
                • o_kropka Re: nie tylko :) 14.05.06, 14:19
                  Listonoszy? Hydraulików? tongue_out
                  • o_kropka Re: nie tylko :) 14.05.06, 14:28
                    Idę pojeździć... na rowerze. Miłego dnia! smile
                    • hiroszima13 a ja robić obiad 14.05.06, 14:29

                      bedę zaglądać w przerwch smile
                      • grzanka23 Re: a ja robić obiad 14.05.06, 15:26
                        A co dobrego Ty robic na ten obiad?
                        • hiroszima13 nalesniki 14.05.06, 15:35

                          ze szpinakiem <mniam> tongue_out
                          • grzanka23 Re: nalesniki 14.05.06, 16:07
                            Uwielbiam szpinak,moze wpadne do Cie na ten szpinak.
                          • grzanka23 Re: nalesniki 14.05.06, 16:08
                            z nalesnikiem.
                            • hiroszima13 pewnie :) 14.05.06, 16:27

                              zapraszam, ale musisz sie śpieszyć
                              bo znikają w zastraszajacym tempiesmile)

                              i tak jak pisałaś mam szpinak z naleśnikami tongue_out
                              bo farsz mi wyszedł boski smile)
                  • hiroszima13 :P 14.05.06, 14:29

                    Listonosze się już do mnie nie zbliżają wolą korzystać ze skrzynek smile
                    Hydraulika przyjmę szcególnie jak coś przecieka, ale na razie nie
                    musiałam tego robic smile)
                    Daje rada sama likwidowac przecieki smile)
                    • o_kropka Re: :P 14.05.06, 16:55
                      Zuch dziewczyna. A te naleśniki... to już zjadłyście? Bom zgłodniała! big_grin
                      • hiroszima13 ostatni 14.05.06, 17:01

                        został mi sie ostatni smile
                        długo nie polezy tongue_out
                        • grzanka23 Re: ostatni 14.05.06, 17:26
                          No ladnie to tak samej?Nie poczekalas na swoje kolezanki.Oj nieladnie
                          Lakomczuszku!
                          • hiroszima13 spoko 14.05.06, 18:22

                            kupię szpinak i zrobie nowe smile
                            świeze i pachnące smile)
                            • grzanka23 Re: spoko 14.05.06, 19:05
                              Juz czuje jak rosnie mi brzuszek.
                              • hiroszima13 mnie już urusł 14.05.06, 19:06

                                ale i tak warto smile)
                                • grzanka23 Re: mnie już urusł 14.05.06, 19:12
                                  Trza wprowadzic jakas dyscypline.
                                  • hiroszima13 niee 14.05.06, 19:25

                                    tak jest wygodniej, prościej i łatwiej tongue_out
                                    • grzanka23 Re: niee 14.05.06, 21:56
                                      Trza samozaparcia,a to bardzo trudne.
    • o_kropka Gdzie są wszyscy? 08.06.06, 13:27
      Up. Ponawiam pytanie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka