Dodaj do ulubionych

samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie?

23.08.07, 20:57
smile
Obserwuj wątek
    • monnia3 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 20:59
      Jestem i jasmile

to co robimy? jakąs małą rozróbke?wink
      • krystian10 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:00
        Też tu zaglądam smile)))
        • bettina75 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:05
          Ja tez sie dolaczesmile
        • iguana1978 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:07
          rozrbiania na ploteczkach chyba dzisiaj dość smile))
          • monnia3 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:08
            No baaa...ale nasze rozróbki sa przyjemnewink
          • bettina75 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:08
            a po burzy zawsze spokojtongue_outP
            • iguana1978 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:11
              spokój, ze aż znieść tego nie można ;P
              • bettina75 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:12
                ja slucham zawsze muzy...zeby sie nie przestraszyc uderzen klawiszysmile)))
            • monnia3 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:12
              Taaa i tecza na niebiesmile
              tylko gdzies nam Kingus sie zawieruszyławink
              • bettina75 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:13
                urealnia sie..(slowa MISIAsmile
                • iguana1978 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:14
                  bettina75 napisała:

> urealnia sie..(slowa MISIAsmile

nie rozumiem?
                  • monnia3 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:14
                    Znaczy relizuje sie w realu?winkP
                    • iguana1978 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:15
                      aha wink))
                  • bettina75 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:16
                    zacytowalam jego slowo "urealnia"smile
                    • iguana1978 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:17
                      Miś się chyba czuje urażony...
                      ech ta męska duma crying
                    • monnia3 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:18
                      A ja tylko spytałam czy dobrze dedukujęwink
                      kto pyta nie błądzi...ponoćwink
                      • bettina75 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:20
                        perfekcyjniesmile
                        • monnia3 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:21
                          bettina75 napisała:

> perfekcyjniesmile

yes yes yeswink))
                          • krystian10 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:22
                            Tyle kobiet, że pozostało mi tylko stać z boku i się przysłuchiwać smile
                            • bettina75 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:22
                              oooo!!!!!!!!!.....nasz RODZYNEKsmile
                              • krystian10 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:23
                                Posiedzę sobie cichutko, może się czegoś nasłucham smile))
                                • bettina75 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:24
                                  nie nie nie.....opowiedz nam cos o samochodachsmile))
                                  • monnia3 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:27
                                    Tiaaa jaki masz silnik nw swoim aucie?wink
                                    • bettina75 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:28
                                      albo.... jaki samochod chcialbys posiadac? albo maszsmile
                                      • krystian10 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:29
                                        bettina75 napisała:

> albo.... jaki samochod chcialbys posiadac? albo maszsmile

Poproszę mój samochód żeby z wami pogadał smile
                                        • bettina75 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:31
                                          nie nie nie...ja chce z TOBAsmile
                                          • krystian10 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:32
                                            bettina75 napisała:

> nie nie nie...ja chce z TOBAsmile

Ale ja nie potrafię pisać o swoim samochodzie smile
                                            • bettina75 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:33
                                              okay...zmieniamy temat.....jaka kobieta Ci sie najbardziej podoba...no Twoj
                                              typsmile) prosze..zdradz namsmile
                                              • krystian10 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:37
                                                bettina75 napisała:

> okay...zmieniamy temat.....jaka kobieta Ci sie najbardziej podoba...no Twoj
                                                > typsmile) prosze..zdradz namsmile

Przede wszystkim myśląca, z którą można porozmawiać smile
                                                • bettina75 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:37
                                                  ale mnie zaskoczyles...milesmile bo bardziej nastawilam sie na optykesmile
                                                  • krystian10 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:41
                                                    bettina75 napisała:

> ale mnie zaskoczyles...milesmile bo bardziej nastawilam sie na optykesmile

Lubię popatrzeć na kobietę, ale nie to jest najważniejsze, przecież nie bedę
                                                    całe życie tylko na nią patrzył, czasami trzeba porozmawiać i wtedy dobrze jest
                                                    jeżeli jest o czym pogadać smile
                                                  • bettina75 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:45
                                                    tak...niby dobre podejscie do sprawy...ale jest pewno ale.....zreszta nie ma
                                                    lekarstwa na dobry zwiaze...ludzie musza sie wzajemnie rozumiec...podobac...czuc
                                                    chemie i mnostwo innych spraw..no i jak jedno sie sypnie....to drugie musi
                                                    bardziej trzymac...niz do tej pory...no chyba, ze oboje sa tej samej
                                                    mysli...wtedy to i tak wszystko jedno...smile
                                                  • krystian10 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:48
                                                    Wierz mi, że wiem coś na ten temat smile))0
                                                  • bettina75 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:51
                                                    tak..kazdy z nas ciagnie za soba ten worek doswiadczen zyciowych....tylko czy
                                                    pomaga nam to w dalszym zyciu..kiedy nastepuja kolejne potkniecia?
                                                  • krystian10 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:52
                                                    Jeżeli tylko potrafimy czerpać z tych doświadczeń to jest ok smile
                                                  • bettina75 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:53
                                                    no wlasnie...jezeli...ale nie zawsze w worku jest cos, co pasuje do danego
                                                    problemusad
                                                  • krystian10 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:56
                                                    No to wtedy trzeba próbować zastosować coś podobnego, jak się dobrze pomyśli to
                                                    coś się dopasuje smile))))
                                                  • bettina75 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 22:00
                                                    Pozytywnie to widzisz...smile Fajnie jest cos takiego uslyszecsmile
                                                    Milo nam sie rozmawialo..ale jutro musze wczesniej wstac niz zwykle i dlatego
                                                    zycze Ci spokojnej nocy i milych snow...smile
                                                    Do nastepnego sklikaniasmile
                                                  • krystian10 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 22:03
                                                    Wilgotnych snów smile))))*
                                    • krystian10 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:28
                                      monnia3 napisała:

> Tiaaa jaki masz silnik nw swoim aucie?wink

Wolny smile)))
                                      • monnia3 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:30
                                        krystian10 napisał:

>
                                        > Wolny smile)))

Ile KM? to mialam na mysliwink
                                        • krystian10 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:32
                                          monnia3 napisała:

> Ile KM? to mialam na mysliwink

Nie wiem, nie przywiązuje wagi do takich szczegółów smile
                                          • monnia3 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:33
                                            krystian10 napisał:
                                            >
                                            >
                                            > Nie wiem, nie przywiązuje wagi do takich szczegółów smile

To wyjątkowy z Ciebie okazsmile
                                            a do lakieru przywiązujesz wagę?wink
                                            • krystian10 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:36
                                              monnia3 napisała:

> To wyjątkowy z Ciebie okazsmile
                                              > a do lakieru przywiązujesz wagę?wink

Wystarczy, że jest smile
                                            • bettina75 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:37
                                              kolor lakieru to sprawa kobiety...Moniu...musi pasowac do koloru
                                              .....torebki...albo paznokcismile)))
                                              • monnia3 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:39
                                                Nie mam szczególnych preferencji...ale zaprzeczam obiegowej opinii
                                                ze kobieta najbardziej lubi czerwony lakierwink
                                                ja tegoż nie preferujęwink
                                                • bettina75 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:40
                                                  ja kiedys go lubilamtongue_out...teraz tylko srebrny metalic....sa w roznych odcieniachsmile))
                                            • bettina75 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:38
                                              no widzisz Moniu..wystarczy ze jestsmile.... jaka prosta i dobra odpowiedz...typowo
                                              meskasmile))
                                  • krystian10 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:27
                                    Samochody są śliczne, zwłaszcza te z przed 1939 roku smile
                                    • bettina75 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:28
                                      pieknie.....a jaki szczegolnie? ...masz jakies linki?smile
                                    • monnia3 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:29
                                      Uuuu Kolega lubi muzealną wartośćwink
                            • iguana1978 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:23
                              zamiast zabawiać nas to Ty z boku? wink))
    • skorpionica11 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:09
      oo widze ze sie towarzystwo zebralo ;P
      • iguana1978 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 21:12
        ZNOWU babiniec tongue_out
      • iguana1978 oj soryyy jeden rodzynek nam sie trafił ;) 23.08.07, 21:12
        Krystian wink
        • bettina75 Re: oj soryyy jeden rodzynek nam sie trafił ;) 23.08.07, 21:14
          biedak...wystraszyl sie nassad
        • monnia3 Re: oj soryyy jeden rodzynek nam sie trafił ;) 23.08.07, 21:14
          A slyszalam ze mężczyzni gorzej plotkuja niz kobietywink
          a my podtrzymujemy tradycjęsmile
          • iguana1978 Re: oj soryyy jeden rodzynek nam sie trafił ;) 23.08.07, 21:16
            też tak myślę smile nawet byłam kiedyś świadkiem takiego męskiego
            plotkowania
            koszmar! smile
            wszystko o seksie i o kobietach ;PPP
            • monnia3 Re: oj soryyy jeden rodzynek nam sie trafił ;) 23.08.07, 21:19
              No co Ty...winkP
              a o czym innym Oni mogą plotkowac i koloryzowaćwink
              zamaist jak my o modzie,polityce,sztuce....to tylko o d...winkP
              • skorpionica11 Re: oj soryyy jeden rodzynek nam sie trafił ;) 23.08.07, 21:23
                monia prawda uwiez ze faceci to gorsi plotkarze
                przy mnie kiedys faceci plotkowali >masakra to byla
                zreszta teraz niestety pracuje z facetami wiec nie jest tak fajnie
                jak moglo by sie wydawac
                • bettina75 Re: oj soryyy jeden rodzynek nam sie trafił ;) 23.08.07, 21:27
                  ja nie mialam z nimi klopotow....nigdy...zawsze bylo suuupersmile)
                  • debest3 no jak na samotny dyżur ..to dużo tego.. 23.08.07, 22:10

• iguana1978 aż się sama dziwie jak towarzystwo się rozkręciło 23.08.07, 22:41

• monnia3 Re: aż się sama dziwie jak towarzystwo się rozkrę 23.08.07, 22:44
                        A Ty Kochaniutka gdzie imprezowałas?wink
                        zostawilas nas robaczki samewink
                    • monnia3 Re: no jak na samotny dyżur ..to dużo tego.. 23.08.07, 22:43
                      debest3 napisał:

>
                      OOO drugi Rodzyneksmile)))
    • leez5 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 23.08.07, 23:37
      Placze sie po forachsmile
      Spac nie moge.
      • monnia3 Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 24.08.07, 00:10
        Cierpisz na bezsenność?
        • ola_mk Re: samotnie tu dyżur dzisiaj pełnie? 24.08.07, 00:39
          nikogo nie ma?
          idę spaćsad

Nie pamiętasz hasła