Dodaj do ulubionych

SAMOTNA PO 30

18.03.08, 23:13
DZIEKI WSZYSTKIM ZA DODANIE MI OTUCHY.
Obserwuj wątek
    • sauber1 Re: SAMOTNA PO 30 19.03.08, 00:07
      asaleb napisała:

      > DZIEKI WSZYSTKIM ZA DODANIE MI OTUCHY.

      Czy oby napeno otuchy Ci trzeba? smile
      • kruz7 Re: SAMOTNA PO 30 19.03.08, 00:29
        Bardziej przydałby się troskliwy i opiekuńczy facet.
        --
        Potrzebne są książki i owszem. Trzeba będzie chyba zapłacić cło.
        • sauber1 Re: SAMOTNA PO 30 19.03.08, 01:14
          kruz7 napisał:

          > Bardziej przydałby się troskliwy i opiekuńczy facet.

          Być może, ale gdzie o tej godzinie opiekuńczego faceta znaleźć ???
          • kruz7 Re: SAMOTNA PO 30 19.03.08, 09:43
            Nie godzina ważna, lecz miejsce. Nawet w środku nocy można spotkać takiego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka