asaleb 18.03.08, 23:13 DZIEKI WSZYSTKIM ZA DODANIE MI OTUCHY. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sauber1 Re: SAMOTNA PO 30 19.03.08, 00:07 asaleb napisała: > DZIEKI WSZYSTKIM ZA DODANIE MI OTUCHY. Czy oby napeno otuchy Ci trzeba? Odpowiedz Link
kruz7 Re: SAMOTNA PO 30 19.03.08, 00:29 Bardziej przydałby się troskliwy i opiekuńczy facet. -- Potrzebne są książki i owszem. Trzeba będzie chyba zapłacić cło. Odpowiedz Link
sauber1 Re: SAMOTNA PO 30 19.03.08, 01:14 kruz7 napisał: > Bardziej przydałby się troskliwy i opiekuńczy facet. Być może, ale gdzie o tej godzinie opiekuńczego faceta znaleźć ??? Odpowiedz Link
kruz7 Re: SAMOTNA PO 30 19.03.08, 09:43 Nie godzina ważna, lecz miejsce. Nawet w środku nocy można spotkać takiego. Odpowiedz Link