Dodaj do ulubionych

Wędkarstwo spinningowe

07.11.12, 18:29
Witam,
Gdzie w okolicy Lidzbarka jest duża szansa złowienia dorodnego szczupaka lub okonia na spinning?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
   • mw66 Kłusownicy zatrzymani 18.11.12, 12:01
    14 listopada, dwaj mieszkańcy powiatu brodnickiego i żuromińskiego nielegalnie łowili ryby na jeziorze Tarczyńskim (powiat działdowski), za pomocą sieci rybackiej typu ,,wonton’’

    43-letni Krzysztof L. i 39-letni Jarosław M. zostali zatrzymani, a sprzęt kłusowniczy został zabezpieczony. W czwartek mężczyźni usłyszeli zarzuty, na podstawie zebranego materiału dowodowego. Nie kwestionowali swojej winy. Teraz staną przed sądem. Grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności.(cyt.z TD)
    • mw66 Walne u wędkarzy 10.01.13, 19:54
     W niedzielę 6 stycznia odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Koła Działdowo Polskiego Związku Wędkarskiego. Blisko pięciogodzinne obrady przyniosły owocne rezultaty. Wybrano nowe władze zarządu, rozmawiano także o ważnych sprawach, dotyczących każdego wędkarza. tygodnikdzialdowski.pl/aktualnosc-1329-dzialdowo__walne_u_wedkarzy.html

       • mw66 VIII Otwarte Zawody Pływackie 30.08.14, 15:23
        W środę, 20 sierpnia Miejsko-Powiatowy Oddział Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Działdowie z siedzibą w Lidzbarku już po raz 8. zorganizował Otwarte Zawody Pływackie. Mimo, że pogoda nie rozpieszczała organizatorów i samych startujących, to frekwencja, zarówno jeśli chodzi o zawodników, jak i widzów, dopisała.

        Impreza na kąpielisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozpoczęła się o godz. 16. Uczestnicy zawodów, które odbyły się zgodnie z przepisami Polskiego Związku Pływackiego i regulaminem imprezy startowali z wody – bez skoku. Nad ich bezpieczeństwem czuwali lekarz i ratownicy WOPR-u. Poszczególne konkurencje przeprowadzone zostały na czas, a rywalizowano w kategoriach: dzieci ze szkół podstawowych - dziewczęta i chłopcy, młodzież gimnazjalna – dziewczęta i chłopcy oraz szkół ponadgimnazjalnych – chłopcy, a także w kategorii open – mężczyźni. Tym razem zabrakło tylko pań w kategorii szkół ponadgimnazjalnych i open.

        Więcej w numerze 34 "Tygodnika" z 26 sierpnia 2014 r.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka