IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.02.09, 14:09
Co grozi komuś, kto zobaczył, że ktoś się nie wylogował z konta na NK i wysłał
dosłownie 3 wulgarne wiadomości do innych osób z jego konta?
Obserwuj wątek
    • Gość: gg Re: co grozi? IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 04.02.09, 14:32
      przestępstwo internetowe plus podszywanie się pod czyjeś dane osobowe ;)
      • Gość: aaa Re: co grozi? IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.02.09, 14:43
        czyli co dokladniej?
        • Gość: buhaha Re: co grozi? IP: *.wlb.vectranet.pl 04.02.09, 14:47
          brawo ! brawo! GRZYWNA za wykroczenie. Zresztą poszukaj na necie
          • Gość: aaa Re: co grozi? IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.02.09, 14:58
            jak wysoka?
            • Gość: nieprawda Re: co grozi? IP: *.xdsl.centertel.pl 04.02.09, 15:10
              to tak jak zostawić samochód z kluczykami w stacyjce i ktoś by nim odjechał -
              czy ubezpieczalnia zwróci pieniądze? NIE. Czy policja jeśli ten ktoś zostawi
              samochód w stanie nienaruszonym tyle że z wyjeżdżonym paliwem coś mu zrobi???
              też NIE (może się tłumaczyć że myślał że bóg mu zesłał go na ziemie i go sobie
              wziął bo przecież się NIE WŁAMAŁ).

              Więc nie myślisz chyba że da się ukarać takiego Buraka co robi takie numery (w
              sumie drobnostki)w świecie wirtualnym, nie było WŁAMANIA, więc ciężko będzie
              (jak mu to udowodnisz?).
    • pozor_vlak Re: co grozi? 04.02.09, 15:16
      NK przyjdzie w nocy i odgryzie mu siusiaka.
    • Gość: aaa Re: co grozi? IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.02.09, 15:40
      No to w końcu trzeba się bać czy nie?
      • Gość: pepo Re: co grozi? IP: *.wlb.vectranet.pl 04.02.09, 20:39
        > No to w końcu trzeba się bać czy nie?

        Trzeba się bać. Podszywanie się to jak fałszerstwo - można iść siedzieć nawet
        parę ładnych lat. :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka