Gość: aaa IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.02.09, 14:09 Co grozi komuś, kto zobaczył, że ktoś się nie wylogował z konta na NK i wysłał dosłownie 3 wulgarne wiadomości do innych osób z jego konta? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gg Re: co grozi? IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 04.02.09, 14:32 przestępstwo internetowe plus podszywanie się pod czyjeś dane osobowe ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: co grozi? IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.02.09, 14:43 czyli co dokladniej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buhaha Re: co grozi? IP: *.wlb.vectranet.pl 04.02.09, 14:47 brawo ! brawo! GRZYWNA za wykroczenie. Zresztą poszukaj na necie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nieprawda Re: co grozi? IP: *.xdsl.centertel.pl 04.02.09, 15:10 to tak jak zostawić samochód z kluczykami w stacyjce i ktoś by nim odjechał - czy ubezpieczalnia zwróci pieniądze? NIE. Czy policja jeśli ten ktoś zostawi samochód w stanie nienaruszonym tyle że z wyjeżdżonym paliwem coś mu zrobi??? też NIE (może się tłumaczyć że myślał że bóg mu zesłał go na ziemie i go sobie wziął bo przecież się NIE WŁAMAŁ). Więc nie myślisz chyba że da się ukarać takiego Buraka co robi takie numery (w sumie drobnostki)w świecie wirtualnym, nie było WŁAMANIA, więc ciężko będzie (jak mu to udowodnisz?). Odpowiedz Link Zgłoś
pozor_vlak Re: co grozi? 04.02.09, 15:16 NK przyjdzie w nocy i odgryzie mu siusiaka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: co grozi? IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.02.09, 15:40 No to w końcu trzeba się bać czy nie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pepo Re: co grozi? IP: *.wlb.vectranet.pl 04.02.09, 20:39 > No to w końcu trzeba się bać czy nie? Trzeba się bać. Podszywanie się to jak fałszerstwo - można iść siedzieć nawet parę ładnych lat. :) Odpowiedz Link Zgłoś