Gość: Adaś IP: *.centertel.pl 20.05.09, 16:02 www.um.walbrzych.pl/strony/do_druku/aktualnosci/2009/05/043.php Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: alusia Re: koncert 4 czerwca IP: *.centertel.pl 21.05.09, 16:00 a co Donald tusk na podlizywanie się Wałęsie co dla Liberta a nie PO robi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: att74 Re: koncert 4 czerwca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.09, 22:05 a co to ten Jamal? jaja jakies? co za gwiazdy za 3 kafle? wiocha!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ss Re: koncert 4 czerwca IP: *.walbrzych.vectranet.pl 21.05.09, 23:04 jak to policeman przeszukuje mnie, przeciez mam prawo nosic to co chce, to co moje jest, moje co jara mnie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KIK Re: koncert 4 czerwca IP: *.centertel.pl 23.05.09, 22:14 ale z Wałęsą to kruczkowski przegiął, bo chciał sie partii podlizać i dostać pochwałe od tuska za noszenie Bolka na rękach a tu Bolo do Libertasa poszedl i platfusow wykiwał, a na plakacie zostal i ma patronat nad Jamalem, tak Piotr nasz kochany robi dobrze Giertychom i Sobeckiej a na nosie gra Schetynie, oj bedzie dymek! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ooo Re: koncert 4 czerwca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.05.09, 22:23 a co moze lepiej pora kolejny Delfina i iwan sprowadzić albo zespoł piesni i tanca? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: No to co Re: koncert 4 czerwca IP: *.walbrzych.vectranet.pl 23.05.09, 22:28 i Skaldowie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oxo Re: koncert 4 czerwca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.09, 10:33 Nie pójde na to bo na ten festyn zaprasza prezydent miasta :/ Odpowiedz Link Zgłoś
radcom Re: koncert 4 czerwca 24.05.09, 12:49 A gdzie w tym złomowisku postawią scenę? Jak zapewnią ludziskom zaplecze socjalne, bezpieczeństwo i miłą atmosferę wśród ruin, które dawniej były miejscem pracy ich samych, ojców..... To kpina robić szoł na symbolicznym trupie miasta! Pozdrawiam, radcom Odpowiedz Link Zgłoś