Dodaj do ulubionych

STOP KORUPCJI Nie daję łapówek

IP: 62.233.153.* 30.05.04, 16:57
Choroba brudnych rąk
www.normalne.pl/
Korupcja to choroba zakaźna. Przenosi się dalej nawet bez podawania rąk. Każda, nawet najbardziej ?niewinna? łapówka wywołuje epidemię. Każda, prędzej czy później wraca do roznosiciela - w postaci bezwładnej władzy, funkcjonariuszy lekceważących obowiązki, w postaci budżetowej dziury.
Każda łapówka jest zarazkiem, od którego choruje państwo. Jeśli masz odwagę powiedzieć: ?Nie daję łapówek?, przyłącz się. Podajmy sobie czyste ręce.
www.rp.strefa.pl/opis2.htm

Obserwuj wątek
    • hidalgo333 Re: STOP KORUPCJI Nie daję łapówek 30.05.04, 20:23
      starałem się nie dawać w łapę
      bo ni ebyło mnie stać
      bo mam zasady
      ale zawsze źle na tym wychodziłem
      to zaklęte przeklęte koło
      Łatwo powiedzieć -stop
      ale jak żyć w naszym skorumpowanym panstwie
      jak nie posmarujesz to nie pojedziesz
      widziałem to gzieś kogoś kto uzywa nika dobrarada Dobra rado jaki masz pomysl na uzdrowienie Naszej Ojczyzny?
      • Gość: dobra rada Re: STOP KORUPCJI Nie daję łapówek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.04, 20:49
        Musimy się poddać kolonizacji Holandii:)
        • Gość: dobra rada Re: STOP KORUPCJI Nie daję łapówek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.04, 20:51
          Tzn. musimy się stać kolonią Holandii:)
          • Gość: dobra rada Re: STOP KORUPCJI Nie daję łapówek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.04, 20:54
            Po zastanowieniu, może to My skolonizujemy Holandię?
            • Gość: dobra rada Re: STOP KORUPCJI Nie daję łapówek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.04, 20:57
              Ejjjjjjjjjjjjjjjjjj ! Dobra rada jest tylko jedna !
              • hidalgo333 Re: STOP KORUPCJI Nie daję łapówek 30.05.04, 21:06
                Gość portalu: dobra rada napisał(a):

                > Ejjjjjjjjjjjjjjjjjj ! Dobra rada jest tylko jedna !

                Czy z twoim wiatrakami wszystko w porządku?
                • Gość: dobra rada jedynie słuszna i prawdziwa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.04, 21:08
                  Bliżej mi do Wisły niż Donu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka