alkud
18.03.06, 00:29
Bardzo piękny gest. Ale chciałbym przypomnieć, że żyjemy w Polsce.
W kraju który okrada swoich obywateli na każdym kroku. Dlatego nie zdziwiłbym
się gdyby do p. Kortusa (lub jego rodziców) zgłosił się Urząd Skarbowy
z sympatyczną prośbą odprowadzenia podatku od darowizny, czyli od cennego
fortepianu... Nie możliwe? ZOBACZYMY :(
religiapokoju.blox.pl/