Dodaj do ulubionych

Prezent od Blechacza

18.03.06, 00:29
Bardzo piękny gest. Ale chciałbym przypomnieć, że żyjemy w Polsce.
W kraju który okrada swoich obywateli na każdym kroku. Dlatego nie zdziwiłbym
się gdyby do p. Kortusa (lub jego rodziców) zgłosił się Urząd Skarbowy
z sympatyczną prośbą odprowadzenia podatku od darowizny, czyli od cennego
fortepianu... Nie możliwe? ZOBACZYMY :(

religiapokoju.blox.pl/
Obserwuj wątek
    • nskipper Prezent od Blechacza 18.03.06, 00:48
      Ładny gest! Onasis wręczając kluczyki pannie M.Monro od osobowego odrzutowca
      rzekł:"Małe podarki podtrzymują wielkie przyjaznie". Ale kto załata dziurę w
      dachu ? Bo Ojciec Dyrektor będzie słał podania do SZEFA o pogodę nad tą
      dziurą, chyba, ze doszuka sie domieszki krwi niearyjskiej w XXIV pokoleniu
      obdarowanego.
      Bo wówczas - o grom z jasnego nieba !
    • nskipper Re: Prezent od Blechacza 18.03.06, 01:14
      alkud napisał:

      > Bardzo piękny gest. Ale chciałbym przypomnieć, że żyjemy w Polsce.
      > W kraju który okrada swoich obywateli na każdym kroku. Dlatego nie zdziwiłbym
      > się gdyby do p. Kortusa (lub jego rodziców) zgłosił się Urząd Skarbowy
      > z sympatyczną prośbą odprowadzenia podatku od darowizny, czyli od cennego
      > fortepianu... Nie możliwe? ZOBACZYMY :(
      >
      > religiapokoju.blox.pl/
      !!! Nie możliwe - lecz PEWNE !!!
      • adas313 Re: Prezent od Blechacza 18.03.06, 02:50
        > !!! Nie możliwe - lecz PEWNE !!!

        Pod hasłem "troski o kulturę".

        Tak swoją drogą nie da się tego załatwić jako "wieczysta, nieodpłatna
        dzierżawa", albo jakoś tak?
    • Gość: maria-anna Re: Prezent od Blechacza IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.03.06, 07:58
      Co tu dużo pisać;piękny i wzruszajacy gest ze strony p.Blechacza.
    • Gość: Adriano Re: Prezent od Blechacza IP: *.dynip.asn.pl 18.03.06, 09:01
      Rafale jesteś genialny. Pilnuj tej skromności i działaj tak dalej. Twoja gra
      pozwala odpocząć.. To dobrze że wiesz że na trzech klawiszach nie da się grać
      na raz.
    • Gość: warminski Cala prawda o "prezencie " IP: *.dsl.mindspring.com 19.03.06, 02:17
      To byl gest prof.Smendzianki. Blechacz musialby zaplacic wysoki podatek i
      dlatego zrezygnowal. Prof.Smendzianka obiecala w nastepnym roku przekazac
      fortepian - Tylko Gazeta mowi nieprawde, ze to decyzja Blechacza. To Wielkie
      Oszustwo !!
      • Gość: doro Re: Cala prawda o "prezencie " IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.06, 18:04
        nie wazne kto i co, wazne ze jest
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka