Dodaj do ulubionych

Lenin.Putin.

12.06.22, 01:47

Lenin is said to have declared that the best way to destroy the capitalist system was to debauch the currency,” Keynes wrote. “By a continuing process of inflation, governments can confiscate, secretly and unobserved, an important part of the wealth of their citizens.”

This “arbitrary rearrangement of riches,” he continued, strikes at both the security and confidence that people have in the economic system. He went on to explain that inflation turns consumers against capitalists—“profiteers,” in his words—when they see how those individuals accrue wealth while they suffer from inflation.
Obserwuj wątek
      • pigeon_shit_dust Re: Lenin. Putin. Trump. ? 12.06.22, 16:09
        dorota_333 napisała:

> ...i paru jeszcze by się znalazło. Le Pen.

Jesli chodzi o Trumpa to musialabys wyelaborowac. Ja Trumpa widze zupelnie inaczej.
        Nigdy nie mialem tyle kasy ile za Trumpa. Placielm mniej podatkow, placilem mniej za jedzenie, benzyne, i dziesiatki innych rzeczy.
        • dorota_333 Re: Lenin. Putin. Trump. ? 12.06.22, 16:14
          To tak jak wielodzietni menele za Kaczyńskiego. Trafili obaj na dobrą koniunkturę.

Ja myślę o powinowactwie ideowym. Bronimy tradycji, wartości, rodziny przed genderem i lewactwem. Do piachu z Gejropą. Etc., etc.
          • pigeon_shit_dust Re: Lenin. Putin. Trump. ? 12.06.22, 16:36
            dorota_333 napisała:

> To tak jak wielodzietni menele za Kaczyńskiego. Trafili obaj na dobrą koniunktu
            > rę.
            >
            > Ja myślę o powinowactwie ideowym. Bronimy tradycji, wartości, rodziny przed gen
            > derem i lewactwem. Do piachu z Gejropą. Etc., etc.

Wy macie zrypane glowice, niestety. Nie umiecie po angielsku na tyle by sie swobodnie poruszac po anglojezycznych mediach , by znalezc co sie dzieje naprawde w USA. SLyszlalaac o czlonkach partii demokratycznej wyzwajacych do mordowania sedziow Sadu Najwzyszego na przyklad? Nie slyszalas.
            Zydo- lewicowe media karmia was przesaczona przez brudna szmate papke.
            Ja menelem nie jestem a pieniadze mam z pracy. Ale mam juz dosc- za pare miesiecy zacznie sie prawdziwa jatka w gospodarce, dzisiejsze Zetki i Milenialsi beda bezrobotni i skuczacy o pomoc, pbo przeciez to glupie i nie ma odolzonego nawet dolara....aa ja jestem stary zgred , mam 61 lat i nie bede nastepne 10 lat wstawal o 5:30 zeby utrzymywac jakiegos pojeba.
            No lae ze w Polsce PiS jest FOREVER, to przynajmniej jest gdzie sie na starosc osiedlic.
            • dorota_333 Re: Lenin. Putin. Trump. ? 12.06.22, 19:28
              > No lae ze w Polsce PiS jest FOREVER, to przynajmniej jest gdzie sie na starosc osiedlic.

Im dłużej będzie rządził PiS, tym dalej Polska będzie od Europy, a może i od NATO - bo oni nie zechcą współpracować z outsiderem. Pozostanie nam sojusz z Brytyjczykami.

A to oznacza, że będziemy dużo bardziej zagrożeni niż w tej chwili.

Rządy PiS alienujące Polskę ze struktur świata zachodniego = mniejsze bezpieczeństwo. Rozumiesz to, głuptasie? smile Chcesz na starość uciekać z walizką na kółkach przed ruskim ostrzałem?

A najbardziej gówniane w rządach PiS jest to, że właśnie - za naszą wschodnią granicą - naród walczy o to, żeby być bliżej Europy a nie kacapskiej dziczy. I W TAKIM MOMENCIE PiS nas z Europy wyprowadza.

[...]!
              • pigeon_shit_dust Re: Lenin. Putin. Trump. ? 12.06.22, 20:07
                Chcesz na starość uciekać z walizką na kółk
                > ach przed ruskim ostrzałem?

Nie mam najmniejszego zamiaru migdzie uciekac. To tchorze uciekaja.
                >
                > A najbardziej gówniane w rządach PiS jest to, że właśnie - za naszą wschodnią g
                > ranicą - naród walczy o to, żeby być bliżej Europy a nie kacapskiej dziczy. I W
                > TAKIM MOMENCIE PiS nas z Europy wyprowadza.
                >
                > [...]!

Wola narodu. Skasujcie wolne, demokratyczne wybory i moze dostaniecie szanse na osadzenie u waaadzy junty wojskowej.
                • dorota_333 Re: Lenin. Putin. Trump. ? 12.06.22, 21:14
                  To właśnie PiS zaczyna kombinować z wyborami. Na razie chce przesuwać terminy, może coś z okręgami wyborczymi wymyślą. Stołki zaczynają płonąć pod dupą. Wizja spotkania z prokuratorem za te wszystkie respiratory, pylony w Ostrołęce i setki innych spraw.

Do junty wojskowej to nam za tej władzy coraz bliżej. To mafia.

• snajper55 Re: Lenin. Putin. Trump. ? 13.06.22, 12:41
                dorota_333 napisała:

> Rządy PiS alienujące Polskę ze struktur świata zachodniego = mniejsze bezpiecze
                > ństwo. Rozumiesz to, głuptasie? smile Chcesz na starość uciekać z walizką na kółk
                > ach przed ruskim ostrzałem?

Dopóki PiS rządzi nie będzie żadnego ruskiego ostrzału. Po co Rosjanie mają ostrzeliwać państwo, którego rząd postępuje zgodnie z interesami Rosji? Gdyby Polską rządził brat Putina to robiłby dokładnie to samo co PiS.

S.
                  • snajper55 Re: Lenin. Putin. Trump. ? 13.06.22, 20:53
                    dorota_333 napisała:

> Pokrętna logika. I nieprawdziwa. Jeśli instalują agentów wpływu to po to, żeby
                    > kiedyś sięgnąć po całość. I wtedy każdy opór skończy się tak, jak na Ukrainie.

Instalują agentów wpływu, aby naginać działania obcego państwa w pożądanym przez siebie kierunku. Uważasz że w USA nie ma ruskich agentów wpływu? A może Putin chce podbić USA?

S.
          • pigeon_shit_dust Lekkie rozwiniecie 12.06.22, 16:50
            To jest Chuck Shumer. Pryzwodca wiekszosci demokratycznej w Senacie USA (Senate Majority Leader).
            Wzywa niemalze bezposrednio do mordowania konserwatywnych sedziow Sadu Najwyzszego.
            Dalczego to wyszlo na jak? Ano dlatego:
            www.msn.com/en-us/news/crime/man-with-a-gun-arrested-near-home-of-scotus-justice-brett-kavanaugh/vi-AAYgmKa
            Lewacki psychol wybral sie w srodku nocy na wycieczke pod domek sedziego. Z bronia, zapasem amunicji, mozami, gazem, namiotem, spiworem latarka i zapasem jedzenia. Pisaly w Polsce media o tym? Nie pisaly.
            Was, chlopstwo, jest bardzo latwo uksztaltowac politycznie i mentalnie, kazdy "autorytet" ma te moc, media, plotka z wlasciwego zrodla, etc.Coz, chlopstwo.

PiS forever.
            • mateusz572 Re: Lekkie rozwiniecie 12.06.22, 17:27
              pigeon_shit_dust napisał:

> Was, chlopstwo, jest bardzo latwo uksztaltowac politycznie i mentalnie, kazdy "
              > autorytet" ma te moc, media, plotka z wlasciwego zrodla, etc.Coz, chlopstwo.

Zważ, drogi Kadi, że piszesz też o sobie.

> PiS forever.

A to się okaże jak już trochę pomieszkasz w kraju chłopstwa.

UE ┼
              Putin, pepe49, PiS

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka