18.12.04, 15:57
Opy zapominaja ze kolor trza dac.
I jak prosze to nie reaguja zbyt szybko,
musialem powtorzyc raz by senne mnozenie
mi dalo. I wcale nie dziekuje bo to ich
psi obowiazek.
Obserwuj wątek
    • eevvaa Re: kolor 18.12.04, 16:30


      Mnie Senne Marzenie zawsze dawała kolor bez proszenia, a nawet pamiętała jaki
      lubię najbardziej.
      Pozdrawiam :)
      ewa

      "życie jest piękne - tylko trzeba to jeszcze zauważyć"
      • umfana Re: kolor 18.12.04, 18:04
        Senne Marzenie jest Ok jak wielu czaturian i opów...
    • bb13 Re: kolor 18.12.04, 18:38
      sirius_et_paper obowiązek może, ale na pewno nie psi
      sirius_et_paper przejdź się na spacer nie będziesz zły
    • wspolczujonca24 Re: kolor 18.12.04, 18:55
      ja sie zgadam z siriusem ja widziałam to i na prawde tak było! to skondalicne
      jest, rzeby ktoś czakał 2 minuty jak poprosił i to dokłdnie powiediał o jaki
      kolor mu chodzi!!!!
    • feministka0.75 ja tez sie skarze!!!!!! 18.12.04, 19:39
      Daja mi, a moj jest ZAWSZE CZARNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • annuszka Re: kolor 18.12.04, 20:07
      Sirius,Ty sie ciesz,ze nasza pani z informatyki jeszcze tu najwyrazniej nie
      jest opem.Ta to dopiero dalaby popalic!
      • pani.od.informatyki Re: kolor 18.12.04, 20:24
        annuszka napisała:

        > nasza pani z informatyki jeszcze tu najwyrazniej nie
        > jest opem.

        Spoko spoko - to tylko kwestia czasu, tak? Jeszcze dam Wam p_opa_lić!!!
        • binka Re: kolor 18.12.04, 21:08
          nie wolno dawać palić małoletnim;-)
    • ewka5 Re: kolor 19.12.04, 01:02
      łojezy. Sie boje.
      • smok_telesfor chyba łajzy 19.12.04, 02:06

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka