sirius_et_paper 18.12.04, 15:57 Opy zapominaja ze kolor trza dac. I jak prosze to nie reaguja zbyt szybko, musialem powtorzyc raz by senne mnozenie mi dalo. I wcale nie dziekuje bo to ich psi obowiazek. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
eevvaa Re: kolor 18.12.04, 16:30 Mnie Senne Marzenie zawsze dawała kolor bez proszenia, a nawet pamiętała jaki lubię najbardziej. Pozdrawiam :) ewa "życie jest piękne - tylko trzeba to jeszcze zauważyć" Odpowiedz Link Zgłoś
umfana Re: kolor 18.12.04, 18:04 Senne Marzenie jest Ok jak wielu czaturian i opów... Odpowiedz Link Zgłoś
bb13 Re: kolor 18.12.04, 18:38 sirius_et_paper obowiązek może, ale na pewno nie psi sirius_et_paper przejdź się na spacer nie będziesz zły Odpowiedz Link Zgłoś
wspolczujonca24 Re: kolor 18.12.04, 18:55 ja sie zgadam z siriusem ja widziałam to i na prawde tak było! to skondalicne jest, rzeby ktoś czakał 2 minuty jak poprosił i to dokłdnie powiediał o jaki kolor mu chodzi!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
feministka0.75 ja tez sie skarze!!!!!! 18.12.04, 19:39 Daja mi, a moj jest ZAWSZE CZARNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
annuszka Re: kolor 18.12.04, 20:07 Sirius,Ty sie ciesz,ze nasza pani z informatyki jeszcze tu najwyrazniej nie jest opem.Ta to dopiero dalaby popalic! Odpowiedz Link Zgłoś
pani.od.informatyki Re: kolor 18.12.04, 20:24 annuszka napisała: > nasza pani z informatyki jeszcze tu najwyrazniej nie > jest opem. Spoko spoko - to tylko kwestia czasu, tak? Jeszcze dam Wam p_opa_lić!!! Odpowiedz Link Zgłoś