Dodaj do ulubionych

nazwiska przestepców - bez ukrycia

02.11.05, 21:23
Resocjalizacja... słowo tak samo puste jak sprawiedliwosc w naszym kraju....
Może brak anonimowosci wsród tych co przewineli byłby dobry??bo dlaczego nie
pokazywac twarzy kobiety, która patrzyła jak facet który mieszka z nia,
katuje jej dziecko na tyle skutecznie ze Agatka zmarła?? Albo po co zakrywac
twarz człowieka, dla którego matka sprzedała całe złoto i srebro z domu, zeby
on mógł odpowiadac za kradziez z "wolnej stopy" a on ten kochany syn i
wnuczek, jak tylko wrócił załadował babci, mamie i swojej małej siostrzyczce
siekiere w plecy??Że niby ochrona danych??ze niby też człowiek??Że niby ma
takie prawo??no tak... on zabójca który stawia siebie wyzej Boga bo zabiera
zycie, jest czymś wiecej, dla niego nie ma klasyfikacji, on sie nigdzie nie
miesci, bo tak jak jego twarz tak wyglada zło...
Obserwuj wątek
    • maximw2 Re: nazwiska przestepców - bez ukrycia 02.11.05, 21:57
      nanai..nie kazdy osadzony jest winny naprawde(wybaczcie niezawisle sady,lawnicy
      i prokuratorzy).
      czy upublicznianie twarzyczek przestepcow ma sluzyc czemus innemu oprocz:zadzy
      zemsty,nasyceniem sie tymze widokiem,podejrzeniami wobec podobnych do nich
      osob,wzrostem natrectw?
      wydaje mi sie ze rzucanie sie drapieznie na kazdy temat nie sluzy niczemu moja
      droga.pozostaw okreslanie norm i przepisow osobom do tego uprawnionym.
      oczywiscie osad moralny juz uczynilas.pozdrawiam.K.
      P.S.
      ..nie zapomnij o tym ze zdemoralizowani ludzie niekoniecznie bronia sie przed
      pokazaniem buzki.
      • nanai11 Re: nazwiska przestepców - bez ukrycia 03.11.05, 08:38
        nie osą dzma nikogo, po prostu taka dysusja toczyłą sie w najlepszym radio
        znaczy w trójce...
        • knorrr Trójka 03.11.05, 12:27
          Trójka była najlepszym radiem, racja, ale lat temu dziesięć i więcej. Odkąd
          przyszły te "Kamele, Orzechy i inni" nie da się niestety tego słuchać.
        • nauta_ trójka 03.11.05, 16:43
          Tez sluchalam tej audycji (nie ma resocjalizacji w Polsce wg mnie) i tez jest to
          moje ulubione radio:)
          Niestety Kuba nie nadaje sie na prowadzacego "za a nawet przeciw".
          Pozdrawiam
          • brucee Re: nadaje się.....;))) 03.11.05, 21:22
            • maximw2 Re: nadaje się.....;))) 04.11.05, 00:16
              3 c ?d?;)
              • j.oker Re: nadaje się.....;))) 04.11.05, 04:07
                Zdecydowanie 3:D-e
                • nanai11 Re: nadaje się.....;))) 04.11.05, 08:57
                  Sa wieczory kiedy trójka jest fajna... Marek Niedxwiecki niezmiennie ten sam....
            • nauta_ nie nadaje się 04.11.05, 15:52
              jest miekki i brak mu asertywnosci. Nie jednak zly, ale nie jest najlepszy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka