nanai11
02.11.05, 21:23
Resocjalizacja... słowo tak samo puste jak sprawiedliwosc w naszym kraju....
Może brak anonimowosci wsród tych co przewineli byłby dobry??bo dlaczego nie
pokazywac twarzy kobiety, która patrzyła jak facet który mieszka z nia,
katuje jej dziecko na tyle skutecznie ze Agatka zmarła?? Albo po co zakrywac
twarz człowieka, dla którego matka sprzedała całe złoto i srebro z domu, zeby
on mógł odpowiadac za kradziez z "wolnej stopy" a on ten kochany syn i
wnuczek, jak tylko wrócił załadował babci, mamie i swojej małej siostrzyczce
siekiere w plecy??Że niby ochrona danych??ze niby też człowiek??Że niby ma
takie prawo??no tak... on zabójca który stawia siebie wyzej Boga bo zabiera
zycie, jest czymś wiecej, dla niego nie ma klasyfikacji, on sie nigdzie nie
miesci, bo tak jak jego twarz tak wyglada zło...