jabbur 20.11.05, 00:32 Hej, Niestety muszę Was przeprosić za wczorajszo/dzisiejszy pad serwera. Zarazem uspokajam operatorów - nikt Wam nie zabrał uprawnień, spokojnie - to tylko awaria ;) pzdr! j/a Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
she_5 Re: Pad serwera 20.11.05, 11:05 jabbur napisał: > spokojnie - to tylko awaria ;) Ale czy leci z nami pilot? Odpowiedz Link Zgłoś
galateia Re: Pad serwera 20.11.05, 11:29 jabbur napisał: > Niestety muszę Was przeprosić za wczorajszo/dzisiejszy pad serwera. ale to juz bylo... Odpowiedz Link Zgłoś
orissa Re: Pad serwera 20.11.05, 13:04 jabbur napisał: > Hej, > Niestety muszę Was przeprosić za wczorajszo/dzisiejszy pad serwera. Przedwczorajszy. Aż się wierzyć nie chce, że nie było komu od piątku kopnąć serwera. Odpowiedz Link Zgłoś
kammik Re: Pad serwera 20.11.05, 15:33 Ktos cie zmuszal do tych przeprosin, skoro "niestety"? Odpowiedz Link Zgłoś
kotkabura Re: Pad serwera 20.11.05, 23:26 "Dziadu", mimo wszystko fajnie, że Ci / Wam się chce biegać wokół niedochodowych spraw niekomercyjnego czata. ; kotka Odpowiedz Link Zgłoś
kaszanka.w.aerozolu Do Jabbura 26.11.05, 22:00 Hej, Niestety muszę Was przeprosić Drogi Towarzyszu Dżaburze za to, że nie piszę już donosów. Znalazłam mniej dochodowe zajęcie. Zarazem uspokajam moderatorów - zawsze znajdzie się jakiś post, który będziecie mogli sobie wyciąć, spokojnie - to tylko kwestia czasu:) pzdr! szczerze stuknięta kaszanka -- forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=299&w=32582978 Odpowiedz Link Zgłoś