Dodaj do ulubionych

Pad serwera

20.11.05, 00:32
Hej,
Niestety muszę Was przeprosić za wczorajszo/dzisiejszy pad serwera.
Zarazem uspokajam operatorów - nikt Wam nie zabrał uprawnień,
spokojnie - to tylko awaria ;)
pzdr!
j/a
Obserwuj wątek
    • she_5 Re: Pad serwera 20.11.05, 11:05
      jabbur napisał:

      > spokojnie - to tylko awaria ;)

      Ale czy leci z nami pilot?
    • galateia Re: Pad serwera 20.11.05, 11:29
      jabbur napisał:


      > Niestety muszę Was przeprosić za wczorajszo/dzisiejszy pad serwera.


      ale to juz bylo...
    • orissa Re: Pad serwera 20.11.05, 13:04
      jabbur napisał:

      > Hej,
      > Niestety muszę Was przeprosić za wczorajszo/dzisiejszy pad serwera.

      Przedwczorajszy. Aż się wierzyć nie chce, że nie było komu od piątku kopnąć
      serwera.
    • kammik Re: Pad serwera 20.11.05, 15:33
      Ktos cie zmuszal do tych przeprosin, skoro "niestety"?
      • kotkabura Re: Pad serwera 20.11.05, 23:26
        "Dziadu", mimo wszystko fajnie, że Ci / Wam się chce biegać wokół
        niedochodowych spraw niekomercyjnego czata.
        ; kotka
    • kaszanka.w.aerozolu Do Jabbura 26.11.05, 22:00
      Hej,
      Niestety muszę Was przeprosić Drogi Towarzyszu Dżaburze za to, że nie piszę już
      donosów. Znalazłam mniej dochodowe zajęcie.
      Zarazem uspokajam moderatorów - zawsze znajdzie się jakiś post, który będziecie
      mogli sobie wyciąć, spokojnie - to tylko kwestia czasu:)
      pzdr!
      szczerze stuknięta kaszanka


      --
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=299&w=32582978

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka