Gość: ania@ IP: 213.25.143.* 20.01.03, 15:01 i sciskam i tule i .... no czego tylko chcecie:) ann ciagle jeszcze warszawska,ale juz tuz tuz...:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
runek Re: Usmiecham sie do Was:) 20.01.03, 15:05 Pewnie się przeprowadzasz. Zgadłem ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: margit Re: Usmiecham sie do Was:) IP: *.stacje.agora.pl 20.01.03, 18:55 a dokąd (jeśli to nie tajemnica) małpeczko?? :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania@ i usmiech Re: Usmiecham sie do Was:) IP: 213.25.143.* 21.01.03, 13:05 runku gratuluje.zgadles:) do Bialegostoku sie przeprowadzam,wiec juz nieglugo bedzie wesolo. zwlaszcza ze jade do przyjaciol. ps.ja chce juz tam byc!!! ps2. watek jest o usmiechach, to sie usmiecham jeszcze raz. bede sie do was usmiechac do konca swiata i o jeden dzien dluzej o!:) ps3.margus kochana co u Ciebie??? buziak ann Odpowiedz Link Zgłoś
runek Re: Usmiecham sie do Was:) 21.01.03, 13:21 ściana wschodnia - tanie papierosy i alkohol :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania@ Re: Usmiecham sie do Was:) IP: 213.25.143.* 21.01.03, 13:53 runku wodka,papierosy...a i zycie lepsiejsze. imprezy tansze. runku buziak Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: margit Re: Usmiecham sie do Was:) IP: *.stacje.agora.pl 21.01.03, 13:46 Stara bida, ani@ :-)) ale nic to, ważne że się cieszysz na zmiany (mnie tam będzie smutno bez mojej ulubionej małpki :((( ) m. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania@ Re: Usmiecham sie do Was:) IP: 213.25.143.* 21.01.03, 13:56 margus,nie wyjezdzam na koniec swiata. pociagi kursuja. samochody jezdza. na autonogach tez mozna jak sie bardzo chce. bede przyjezdzac i mam nadzieje ze bedziecie sie chcieli ze mna widziec hehe. buziak margus:) maupa bedzie powracac jak bumerang ann Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elka.od.smoka Re: Usmiecham sie do Was:) IP: 217.20.192.* 21.01.03, 15:21 aniu, ja tez wyciagam raczki bardzo, bardzo mocno, co by z Lucerny az do Warszawy siegnely i tez Cie sciskam :-) (usmiechy tez posylam :-))))))), no i wszystkiego naj na nowym mieszkanku p.s. a kiedy parapetowa? Odpowiedz Link Zgłoś
gepard1 Re: pesymistycznie 21.01.03, 16:05 No tak zostawia nas.A co!Pewnie ze do Bialegostoku.A jak. I tak sciskam i powodzonka zyczę! :))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania@ do eli Re: Usmiecham sie do Was:) IP: 213.25.143.* 22.01.03, 13:29 eeeeeeeeeeeeeeelluuuuusss fajnie ze Cie zobaczylam wreszcie.szkoda,ze tylko tutaj. ale moze wreszcie kiedys sie obaczym wreszcie. buziol specjalny:) ann Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania@ Re: Usmiecham sie do Was:) IP: 213.25.143.* 22.01.03, 13:42 Akcja usmiechow... ....trwa... :) ann Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vauka Re: Usmiecham sie do Was:) IP: *.segfl.ifl.net / 10.18.204.* 22.01.03, 14:21 Do Bialego???? :-))))))))) Oj to wiecej nas bedzie! I do wodki i do sekacza :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
bylam.zakochana Re: Usmiecham sie do Was:) 22.01.03, 14:51 Aniu a ja sie do Ciebie az tak usmiecham ;))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania@ Re: Usmiecham sie do Was:) IP: 213.25.143.* 23.01.03, 17:38 szkoda pani S. ze sie w uczuciach mijamy...Ty bylas a ja jestem:) Sciskam Cie mocno i bardzo czule:) ann:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania@ Re: Usmiecham sie do Was:) IP: 213.25.143.* 23.01.03, 17:35 Valeczko i do kuligu w zime i do ogniska w lato..(juz mnie te wszystkie grile jakos nie pociagaja)...i do nocnych opowiesci dziwnej tresci przy winku smakowitym:) usmiech dla Cie Valko:)) ann juz coraz blizej....:) Odpowiedz Link Zgłoś
umka_ :) 22.01.03, 14:57 to i ja aniu się uśmiechnę, w końcu dziś od rana wieszaczkowo wyglądam :))))) w prezencie masz pączka z jagodami (niestety wirtualnego, chyba że po drodze do tego stoku bialego zahaczysz o moją mieścinę, hi hi) Odpowiedz Link Zgłoś
aramisek Re: :) 23.01.03, 17:43 umeczko usciski ,usmieszki,paluszki i cracersiki Ci sle ann co to jeszcze w, ale juz poza hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: melo Re: Usmiecham sie do Was:) IP: 195.94.207.* 23.01.03, 17:37 a do kogo sie usmiechasz? Odpowiedz Link Zgłoś
aramisek Re: Usmiecham sie do Was:) 23.01.03, 17:45 do wszystkich. bez ograniczen. rozgraniczen. podzielen. koalicji. ann z usmiechem od ucha do ucha o!:) dla Ciebie usmiech kolos( do okola glowy):) Odpowiedz Link Zgłoś