Dodaj do ulubionych

Usmiecham sie do Was:)

IP: 213.25.143.* 20.01.03, 15:01
i sciskam i tule i .... no czego tylko chcecie:)


ann ciagle jeszcze warszawska,ale juz tuz tuz...:)
Obserwuj wątek
    • runek Re: Usmiecham sie do Was:) 20.01.03, 15:05
      Pewnie się przeprowadzasz. Zgadłem ?
    • Gość: margit Re: Usmiecham sie do Was:) IP: *.stacje.agora.pl 20.01.03, 18:55
      a dokąd (jeśli to nie tajemnica) małpeczko?? :-)))
      • Gość: ania@ i usmiech Re: Usmiecham sie do Was:) IP: 213.25.143.* 21.01.03, 13:05
        runku gratuluje.zgadles:)

        do Bialegostoku sie przeprowadzam,wiec juz nieglugo bedzie wesolo.
        zwlaszcza ze jade do przyjaciol.


        ps.ja chce juz tam byc!!!

        ps2. watek jest o usmiechach, to sie usmiecham jeszcze raz.
        bede sie do was usmiechac do konca swiata i o jeden dzien dluzej o!:)

        ps3.margus kochana co u Ciebie???

        buziak

        ann
        • runek Re: Usmiecham sie do Was:) 21.01.03, 13:21
          ściana wschodnia - tanie papierosy i alkohol :)
          • Gość: ania@ Re: Usmiecham sie do Was:) IP: 213.25.143.* 21.01.03, 13:53
            runku wodka,papierosy...a i zycie lepsiejsze. imprezy tansze.

            runku buziak
        • Gość: margit Re: Usmiecham sie do Was:) IP: *.stacje.agora.pl 21.01.03, 13:46
          Stara bida, ani@ :-))
          ale nic to, ważne że się cieszysz na zmiany (mnie tam będzie smutno bez mojej ulubionej małpki :((( )
          m.
          • Gość: ania@ Re: Usmiecham sie do Was:) IP: 213.25.143.* 21.01.03, 13:56
            margus,nie wyjezdzam na koniec swiata.

            pociagi kursuja.
            samochody jezdza.
            na autonogach tez mozna jak sie bardzo chce.

            bede przyjezdzac i mam nadzieje ze bedziecie sie chcieli ze mna widziec hehe.


            buziak margus:)

            maupa bedzie powracac jak bumerang

            ann
            • Gość: elka.od.smoka Re: Usmiecham sie do Was:) IP: 217.20.192.* 21.01.03, 15:21
              aniu, ja tez wyciagam raczki bardzo, bardzo mocno, co by z Lucerny az do
              Warszawy siegnely i tez Cie sciskam :-) (usmiechy tez posylam :-))))))), no i
              wszystkiego naj na nowym mieszkanku
              p.s. a kiedy parapetowa?
              • gepard1 Re: pesymistycznie 21.01.03, 16:05
                No tak zostawia nas.A co!Pewnie ze do Bialegostoku.A jak.

                I tak sciskam i powodzonka zyczę! :)))))))))))))
              • Gość: ania@ do eli Re: Usmiecham sie do Was:) IP: 213.25.143.* 22.01.03, 13:29
                eeeeeeeeeeeeeeelluuuuusss

                fajnie ze Cie zobaczylam wreszcie.szkoda,ze tylko tutaj.
                ale moze wreszcie kiedys sie obaczym wreszcie.

                buziol specjalny:)

                ann
    • Gość: ania@ Re: Usmiecham sie do Was:) IP: 213.25.143.* 22.01.03, 13:42
      Akcja usmiechow...



      ....trwa...

      :)

      ann

    • Gość: Vauka Re: Usmiecham sie do Was:) IP: *.segfl.ifl.net / 10.18.204.* 22.01.03, 14:21
      Do Bialego???? :-)))))))))
      Oj to wiecej nas bedzie! I do wodki i do sekacza :-)))
      • bylam.zakochana Re: Usmiecham sie do Was:) 22.01.03, 14:51
        Aniu a ja sie do Ciebie az tak usmiecham ;)))))))))))))))))))))
        • Gość: ania@ Re: Usmiecham sie do Was:) IP: 213.25.143.* 23.01.03, 17:38
          szkoda pani S. ze sie w uczuciach mijamy...Ty bylas a ja jestem:)

          Sciskam Cie mocno i bardzo czule:)


          ann:)
      • Gość: ania@ Re: Usmiecham sie do Was:) IP: 213.25.143.* 23.01.03, 17:35
        Valeczko i do kuligu w zime i do ogniska w lato..(juz mnie te wszystkie grile
        jakos nie pociagaja)...i do nocnych opowiesci dziwnej tresci przy winku
        smakowitym:)

        usmiech dla Cie Valko:))

        ann juz coraz blizej....:)
    • umka_ :) 22.01.03, 14:57
      to i ja aniu się uśmiechnę, w końcu dziś od rana wieszaczkowo wyglądam :)))))
      w prezencie masz pączka z jagodami (niestety wirtualnego, chyba że po drodze do
      tego stoku bialego zahaczysz o moją mieścinę, hi hi)
      • aramisek Re: :) 23.01.03, 17:43
        umeczko

        usciski ,usmieszki,paluszki i cracersiki Ci sle

        ann co to jeszcze w, ale juz poza hehe
    • Gość: melo Re: Usmiecham sie do Was:) IP: 195.94.207.* 23.01.03, 17:37
      a do kogo sie usmiechasz?
      • aramisek Re: Usmiecham sie do Was:) 23.01.03, 17:45
        do wszystkich.
        bez ograniczen.
        rozgraniczen.
        podzielen.
        koalicji.


        ann z usmiechem od ucha do ucha o!:)

        dla Ciebie usmiech kolos( do okola glowy):)
    • Gość: CV Re: Usmiecham sie do Was:) IP: *.icpnet.pl 30.03.03, 15:21
      MY TEZ)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka