Dodaj do ulubionych

The Opposition

IP: *.b.dial.de.ignite.net 27.05.03, 11:43
Kochani szukam plyt kompaktowych tej kapeli tak u nas popularnej w latach 80-
tych i poczatku 90-tych .............................moze wiecie gdzie mozna
zdobyc cos z ich dyscografi.........
Obserwuj wątek
    • Gość: smok Re: The Opposition IP: 62.65.141.* 27.05.03, 13:08
      przyznam sie ze pierwsze slysze....
      ale podejrzewam, ze bedzie trudno, na kaazie nic nie znalazlem, moze
      wieczorkiem cos sie da zrobic.

      smok
    • gregorij Re: The Opposition 27.05.03, 19:39
      Jestem szczęsliwym posiadaczem płyty pt. "War begins at home", szukałem innych
      w róznych miejscach Polski ale nie znalazłem :-(
      • Gość: agni_me Re: The Opposition IP: *.u.mcnet.pl 27.05.03, 20:01
        gregorij napisał:

        > Jestem szczęsliwym posiadaczem płyty pt. "War begins at home", szukałem
        innych
        > w róznych miejscach Polski ale nie znalazłem

        ech chłopaki,
        ale nieszczęście no.... a może w necie ??? :-))))
        Red Sun Records - online Music store - polecam, maja duży wybór ich płyt, ale
        nie pamiętam adresu i www.opposition.nl, można sie wymieniać wrażeniami i mp3
        do upęku :-)))



    • sterek Re: The Opposition 31.05.03, 10:26
      No widze ze to ja najwiecej szczescia mialem...jezeli chodzi o net , Kazaa-e i
      sklepy :))) smok szukaj szukaj chlopie.....jak widac to na wage
      zlota :)))....ja z Kazaa-y mam ok. 12-stu numerow...ktorych nie ma na
      plycie "War begins at home"...greg...ta plyte tez udalo mi sie kilka lat temu
      kupic w Polsce :))....agni....no no cudnie nie wiedzialem ze Ciebie to
      interesuje....super...buzia....a na tych holenderskich stronkach to tez juz
      bylem...tam mozna sciagnac 6 kawalkow :-))....postaram sie znalezc adresik i
      Wam go podesle tutaj :-)....papa


      Pozdrowionka


      sterek = incognito

      incognito = sterek

      hihi
    • Gość: sterek Re: The Opposition IP: *.b.dial.de.ignite.net 02.06.03, 09:36
      wlasnie zamowilem krazek z 1981......w Red Sun Records.....juz nie moge sie
      doczekac kiedy bedzie...:)))))))...
      niestety oni w sprzedazy maja tylko ta plyte ..:(((
      ale nic dobre i to ....
    • Gość: dUKE Re: The Opposition IP: 80.48.71.* 06.06.03, 20:04
      skorzystaj z DC....na pewno znajdziesz. Powodzenia
      • 1maciejos Re: The Opposition 07.06.03, 17:57
        Gość portalu: dUKE napisał(a):

        > skorzystaj z DC....na pewno znajdziesz. Powodzenia

        szukam od dłuższego czasu Opposition na hubach.. niestety:(
        ale znalazłem na przykład the Chameleons.. chyba wszystko, co wyszło :)
        na hubach punknotdread i punkhouse..
        pozdrowienie:)))

    • Gość: kate1 Re: The Opposition IP: *.chello.pl 07.06.03, 10:20
      Jeśli jesteś z WWki, na Pl. Wilsona (od strony Słowackiego) jest malutki
      sklepik - facet jest w stanie sciągnąć Ci wszystko nawet z zagranicy (i przy
      okazji nie zdziera jakiejs nieludzkiej kasy) - mnie uraczył całą dyskografią
      Mano Solo (w Polsce nie było żadnego krążka). Pozdro

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka